Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Juz jest. Mroczna muza na noc.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2553387,Studio-el-muzyki-21-lipca-godz-2206
Tangerine Dream, - Oedipus Tyrranus - Baroque
Tangerine Dream, - Das Madchen
Tangerine Dream, - Speed
Tangerine Dream, - Day Dream
Tangerine Dream, - Moorland
Tangerine Dream, - Oedipus Tyrranus - Act I
Tangerine Dream, - Oedipus Tyrranus - Zeus
Tangerine Dream, - Oedipus Tyrranus - Act III
0
Niezla parada.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/hw1k7a/real_sociedad_legend_luis_arconadas_amazing_save/
1
Leeds
1-0 https://streamable.com/4mj8dv
2-0 https://streamable.com/fw54fc
3-0 https://streamable.com/d6x1tq
4-0 https://streamable.com/1w0cdk
radocha: https://streamable.com/hkdbho
#bielsa
1
@SHIBA Zimna to kazda wejdzie, ale wole colke z buteleczki zimniutka, a tak w ogole to najlepsza Polo Cockta.
https://scontent-lga3-1.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/e35/c61.0.377.377a/87591368_521134672169673_1203536059659644307_n.jpg?_nc_ht=scontent-lga3-1.cdninstagram.com&_nc_cat=109&_nc_ohc=6i9uSTwd6lMAX8vH1fk&oh=b416f22e0f8474add5d85133f45c8089&oe=5F230FBB
0
@lucas/catalan calkiem calkiem.
0
@ForcaMilosz @TheNekro94 moge sie tylko pod tym elektronicznie podpisac.
0
@boixos1944 dokladnie
0
@BarcaInfo można faktycznie wybaczyć
61
@BarcaInfo a taki skromny był , metrem jeździł
#zprzymruzeniem
0
@PrinceDamon wszyscy przedmówcy mają rację :)
Wygląda na totakniaka podszywającego się pod ciemnogród, ale tacy ludzie też na pewno są (o takich poglądach)
Co sądzisz ?
4
Poyerbany Bielsa.
https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2018/06/AF-PIC-BIELSA-DESK.jpg
2
@donleo12" Bądź miły dla ludzi, nie obżeraj się, czytaj książki, chadzaj na spacery i próbuj żyć w zgodzie z ludźmi innych wyznań i narodowości”.
Na koniec mamy jeszcze kilka świńskich zdjęć penisów, żeby wkurzyć cenzorów i wywołać trochę kontrowersji, gdyż tylko w ten sposób można zmusić publiczność, aby ruszyła swoje jebane dupska od magnetowidów i skłonić ją do pójścia do kina. Rodzinna rozrywka? Bzdura. Wszyscy chcą tylko świństw. Ludzie rżną się piłami łańcuchowymi, spedaleni senatorowie dźgają opiekunki do dzieci, straż obywatelska dusi kurczęta, krytycy teatralni mordują kozły – mutanty. Po co komu jakieś kino. Oto na czym stoimy. Czas na finałową melodię. Dobranoc. (Pojawia się muzyka z czołówki „Latającego cyrku”)"
3
Makabreska z rodzinnych stron braci Coen. Sprzedawca samochodów zleca porwanie żony, co staje się początkiem łańcucha przerażających zbrodni. Przejmujące mimo luzackiego przymrużenia oka. Dwa Oscary i nagroda w Cannes: Fargo (1996) - SR 21:40 Cinemax (z napisami)
---
Sylvester Stallone w roli kierowcy, który walczy o prawo do opieki nad synem. Nie jest to pozycja dla wymagających widzów, ale wierni fani Stallone'a i #VHS z pewnością nie będą się nudzili: Więcej niż wszystko / Over the Top (1987) - SR 21:00 TV 4
---
Sylvester Stallone jako samotny rycerz kontra banda terrorystów w wysokich górach. Fabuła typowa, ale sposób jej opowiadania przez Renny'ego Harlina zaskakuje co chwila. No i te efekty - choćby dla nich warto: Na krawędzi / Cliffhanger (1993) - SR 21:00 TVN (z napisami)
---
Pięć japońskich Oscarów dla opowieści o trzech prowadzących wspólne życie siostrach, które na pogrzebie od lat niewidzianego ojca spotykają córkę z drugiego małżeństwa: Nasza młodsza siostra / Umimachi Diary (2015) - SR 20:00 TVP Kultura
---
Film Roberta Bressona to historia miłosna będąca adaptacją powieści Diderota z dialogami napisanymi przez samego Jeana Cocteau. Obraz opowiada o sile zemsty i mocy prawdziwej miłości: Damy z Lasku Bulońskiego / Les Dames du Bois de Boulogne (1945) - SR 17:05 TVP Kultura (
4
@MichalZZZ Christina Hendricks
https://images.hollywoodpicture.net/wp-content/uploads/2017/12/christina-hendricks-as-joan-holloway-in-mad-men.jpg
10
Protest lekarzy
https://pbs.twimg.com/media/EddmicbXkAEa6sf?format=jpg&name=small
3
Messi nie jest czlowiekiem. Pat tez nie.
Jest wielu gitarzystow, ktorzy zespajaja sie ze swoim instrumentem, ale Metheny wygalda jakbyl sie smial, plakal, przezywal, dostal obledu, odciety od swiata zawarl pakt z diablem.
Razem ze zmarlym kilka miesiecy temu pianista Lyle Maysem tworza duet niczym Messi I Alves.
Dwie wersje utworu "Third Wind":
z orkiestra
oraz w Japonii bez orkiestry
0
@MichalZZZ A co z SoA?
69
„Myślę, że najsmutniejsi ludzie zawsze próbują z całych sił uszczęśliwiać innych. Wszystko dlatego że wiedzą, jak to jest czuć się kompletnie bezwartościowym, i nie chcą, by inni tak się czuli.”
– Robin Williams
@kubix05 sorry, nie zauwazylem, ze to samo wstawiles. To dla nocnej zmiany.
9
@kkbarca mile dla oka. Bardzo.
4
Studio el muzyki w Trojce jeszcze przez 24 minuty. Dzis znowu okolofloydowskie klasyki Tangerine Dream. Muzyka fascynujaca i momentami mroczna.
1
@MaTt_BarcaFan Nikt nie bedzie Twojej jego oceny podwazal, jesli tak go widzisz, tzn jesli takie sa Twoje kryteria.
Widziales juz ten dokument, naprawde bardzo ciekawy.
2
@Hosh @MaTt_BarcaFan nie samymi statystykami czlowiek zyje.
Facet legenda, inspiracja dla innych trenerow i zawodnikow, ale konfliktowy i bezkompromisowy.
W kazdej dziedzinie sa tacy ludzie, ktorzy dali cos swiatu nie bedac na pierwszym miejsciu.
radze chodziaz ten krotki filmik i zawrte w nim wypowiedzi min Pepa obejrzec.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8718960#comment-8718960
@MESSIah16 Ty pewnie już widziales
3
@marcin000019 @Bamboleo australijskie polecam
https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/5YJF1qwxIO8Z2rAhgfxpMg--~A/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9ODAw/http://media.zenfs.com/en-AU/homerun/y7.yahoo7news/a963b4d5e16866ab0510a42cd4fb6f79
1
@PatrychoO W sumie fajnie sie wiekszosc filmow z nim ogladalo. Lubie Insomnia, One Hour Photo, Mrs. Doubtfire, The Fisher King itd..
1
@Joey M. :) .
1
@Misanthrope Ja akurat nie przepadam za smakowymi, niedawno wrecz odradzalem Taragüi Maracuya.
Wyjatek to np. Kurupi Menta Bodlo
https://http2.mlstatic.com/yerba-mate-kurupi-compuesta-a-eleccion-menta-y-boldo-katuava-D_NQ_NP_894893-MLA28805437982_112018-F.jpg
Bardzo mocno polecam sporbowac mate w wersji BRA, jest zupelnie inne w smaku, jak zielona herbata, ale troch upierdliwe w przygotowaniu (sa filmiku z BRA na YT) - bardzo mialko mielona zielona yerba, chyba bardziej niz espresso, cos jak matcha.
wyprobowana marka to barão (chimarrão to po prostu brazylijska yerba, polecam od razu inna bombilla zakupic specjlanie do niego?
https://metamate.cc/wp-content/uploads/2016/10/Baraoorganic.jpg
Kraus organica stworzyly inny system suszenia liscia, ale z tego co pamitam troche dymu w smaku jest.
https://i.pinimg.com/originals/ff/f7/e3/fff7e3d88275b619159d89270684ce43.jpg
tez ciekawa opcja, ale to juz nie chimarrao.
smacznego.
ps. co do pobudzania, to na mnie akurat kadza dziala. Wiem, ze sa roznice w ilosci kofeiny, ale nie wyczulem.
@Misanthrope tutaj przyklad, ale takie latwe nie jest jak on pokazuje, ja jeszce ja ubijam lyzka gdy jest wilgotna, by sie nie zapchala.
#gremio
2
@Joey Makaay, Elber, Ailton.
0
@Hiacynk dobra , a
Aldair czy W. Samuel?
0
Hierro czy Blanc?
1
Terry czy Ferdinand?