Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@plutonio juz dawno temu udowodniono, ze wiekszej roznicy miedzy gospodarka planowa a interwencjonizmem nie ma. Kapitalizm nie jest idealny, bo czlowiek nie jest idealny, ale niczego lespszego nie wymyslono.
1
@Chakalaka moze obejrze, ale i tak najlepszym pitbulem Palikota byl Armand Ryfinski.
0
@Chakalaka on w biznesy akurat "umi", ale nie wiem jak mu tam piwko idzie.
2
@plutonio ja nie pisze tylko o gospodrace. - szkola krakowska np. proponuje podejscie holistyczne, wiec nie ma dzialania gospodarczego w prozni. Obala rowniez mit krwiozerczego kapitalizmu.
0
@Stoiczkow skrot bylby (o matko) PIZ.
Ikonowicza szanuje, ideowiec, a Palikota wole niz np. Tuska.
1
@plutonio pytanie tez o jakich pogladach mowimy. Z Korwina sie wyrasta. Z Hayeka czy A. Smitha juz nie.
3
Zandberg / Ikonowicz / Palikot. Nowa partia?
1
@plutonio nie martw sie.
8
Czy z Trzaskowskiego sie wyrasta?
Wyborcy w wieku 18-29 lat najchętniej głosowali na Rafała Trzaskowskiego - poparło go 23,8 proc. przedstawicieli tej grupy.
0
@Hushovt zdrowie
2
@Chakalaka Wolalem Black Sabbath, zdecydowanie. Tera od @MarioVeB! Cie nie odroznie ;)
15
Gratuluje wyborcom pana Andrzeja Dudy i Rafala Trzaskowskiego. Bedziecie osadzani za wspoludzial.
#zprzymrozeniem
1
@masq Czasem tutaj niektorzy udaja, ze gdyby nie frakcja narodowa, to by zaglosowali na Konfe. Szkoda tylko ze na KNP, Wolnosc, Korwin a zwlaszcza UPR wczesniej nie glosowali.
Wymowka zawsze sie znajdzie.
8
Bylo juz para razy na LR, ale zawsze na nowo smuci.
"Nie po to Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić, tylko żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli (...) Jedyna nadzieja jest w zmianie pokoleniowej - że przyjdzie nowe pokolenie, które komuny nie zna i może zacznie myśleć inaczej. Jeżeli nie to zginiemy jak sól w ukropie, bo inne narody nie będą czekać aż Naród Polski zmądrzeje.
0
@Encore nie musisz juz szyfrem pisac ;)
2
@kerouac Ciekaw rzecz powiedzial Rafal Trzaskowski gratulujac Dudzie- uzyl w pewnym momencie slowa "MY" mowiac o PiS i PO.
@Encore a Ty na kogo w ogole glosowales?
16
Apeluje do wyborców Staszka (a jest nas trzech).
"Robta co chceta"
13
Jak glosowali leworeczni z mniejszych miast, a jak kibice Realu Madryt?
1
@GeraltzKatalonii mega by bylo. Dodatkowy smaczek - Jacek Jonca.
2
Dzis emocje, a jutro eseje.
0
@Bykunn juz nie ma wyboru... niech PoPis sie bawi dalej :) Ja wysiadam.
17
@MarioVeB! A czy Ty wiesz, ze slowo konserwatyzm nie musi miec wydzwieku pejoratywnego? Konserwatyzm jest jak szczepionka, dzieki ktorej antyszczpionkowcy (ludzie o odmiennych pogladach) moga sobie spokonie zyc w spoleczenstwie.
Demokracja nie jest zawsze dobra, a konserwatyzm to nic zacofanego.
0
@jacobFCB bitwa o Konfe w mediach.
1
@Odesseiron Zoltek gora?
0
To tak na szybko na emocjach, druga tura. Ankieta.
https://strawpoll.com/2r86zyw8x
0
@sidzej Cieszy mnie, ze glosowalas jak ja na Zoltka.
2
@Triv44 jak im PiS i PO w kompetencje wlazi to jak?
0
@Bykunn a wszyscy chlopi na Kamysza...hmmm.
4
@rado_Barca ale to wiekszosc poslow by nie zdala.
0
@Encore zawsze .