1

@plutonio juz dawno temu udowodniono, ze wiekszej roznicy miedzy gospodarka planowa a interwencjonizmem nie ma. Kapitalizm nie jest idealny, bo czlowiek nie jest idealny, ale niczego lespszego nie wymyslono.

1

@Chakalaka moze obejrze, ale i tak najlepszym pitbulem Palikota byl Armand Ryfinski.

0

@Chakalaka on w biznesy akurat "umi", ale nie wiem jak mu tam piwko idzie.

2

@plutonio ja nie pisze tylko o gospodrace. - szkola krakowska np. proponuje podejscie holistyczne, wiec nie ma dzialania gospodarczego w prozni. Obala rowniez mit krwiozerczego kapitalizmu.

0

@Stoiczkow skrot bylby (o matko) PIZ.
Ikonowicza szanuje, ideowiec, a Palikota wole niz np. Tuska.

1

@plutonio pytanie tez o jakich pogladach mowimy. Z Korwina sie wyrasta. Z Hayeka czy A. Smitha juz nie.

3

Zandberg / Ikonowicz / Palikot. Nowa partia?

1

@plutonio nie martw sie.

8

Czy z Trzaskowskiego sie wyrasta?
Wyborcy w wieku 18-29 lat najchętniej głosowali na Rafała Trzaskowskiego - poparło go 23,8 proc. przedstawicieli tej grupy.

0

@Hushovt zdrowie

2

@Chakalaka Wolalem Black Sabbath, zdecydowanie. Tera od @MarioVeB! Cie nie odroznie ;)

15

Gratuluje wyborcom pana Andrzeja Dudy i Rafala Trzaskowskiego. Bedziecie osadzani za wspoludzial.

#zprzymrozeniem

1

@masq Czasem tutaj niektorzy udaja, ze gdyby nie frakcja narodowa, to by zaglosowali na Konfe. Szkoda tylko ze na KNP, Wolnosc, Korwin a zwlaszcza UPR wczesniej nie glosowali.
Wymowka zawsze sie znajdzie.

8

Bylo juz para razy na LR, ale zawsze na nowo smuci.

"Nie po to Mojżesz chodził z Żydami 40 lat po pustyni, że nie mógł trafić, tylko żeby wymarło pokolenie urodzone w niewoli (...) Jedyna nadzieja jest w zmianie pokoleniowej - że przyjdzie nowe pokolenie, które komuny nie zna i może zacznie myśleć inaczej. Jeżeli nie to zginiemy jak sól w ukropie, bo inne narody nie będą czekać aż Naród Polski zmądrzeje.

0

@Encore nie musisz juz szyfrem pisac ;)

2

@kerouac Ciekaw rzecz powiedzial Rafal Trzaskowski gratulujac Dudzie- uzyl w pewnym momencie slowa "MY" mowiac o PiS i PO.
@Encore a Ty na kogo w ogole glosowales?

16

Apeluje do wyborców Staszka (a jest nas trzech).
"Robta co chceta"

13

Jak glosowali leworeczni z mniejszych miast, a jak kibice Realu Madryt?

1

@GeraltzKatalonii mega by bylo. Dodatkowy smaczek - Jacek Jonca.

2

Dzis emocje, a jutro eseje.

0

@Bykunn juz nie ma wyboru... niech PoPis sie bawi dalej :) Ja wysiadam.

17

@MarioVeB! A czy Ty wiesz, ze slowo konserwatyzm nie musi miec wydzwieku pejoratywnego? Konserwatyzm jest jak szczepionka, dzieki ktorej antyszczpionkowcy (ludzie o odmiennych pogladach) moga sobie spokonie zyc w spoleczenstwie.
Demokracja nie jest zawsze dobra, a konserwatyzm to nic zacofanego.

0

@jacobFCB bitwa o Konfe w mediach.

1

@Odesseiron Zoltek gora?

0

To tak na szybko na emocjach, druga tura. Ankieta.
https://strawpoll.com/2r86zyw8x

0

@sidzej Cieszy mnie, ze glosowalas jak ja na Zoltka.

2

@Triv44 jak im PiS i PO w kompetencje wlazi to jak?

0

@Bykunn a wszyscy chlopi na Kamysza...hmmm.

4

@rado_Barca ale to wiekszosc poslow by nie zdala.

0

@Encore zawsze .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?