Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt "bezużyteczny kawał mięsni" o czarnoskorym zawodniku? Nie znalem Pana z tej strony ;)
3
@kerouac Umtity nie moze to Zięba pomoże
16
@BarcaInfo nie widze w tym nic dziwnego. Wiedzial po prostu, ze z tej akcji i tak nic nie wyniknie i oszczedzal sily.
;)
0
Sprytnie sobie niektorzy wymyslili avatary podczas ciszy wyborczej
"Szapo-ba"
0
@jacobFCB Niezle.
1
@jacobFCB tak
@fcbarcafan19 tak jak mowi @Danny Gaucho
4
W Planecie Malp z 2001 roku dobrze wygladala.
https://i.pinimg.com/originals/ef/0c/f6/ef0cf63269a912e5d9bce778a6c78b4e.png
5
Za kazdym razem nie moge wyjsc z podziwu na jak wysokim poziomie jest soundtrack w Pitbullu.
#NielatMusisz
1
@kerouac Umtiti to w ogole wydawal sie byc pewniakiem na lata...
0
@Triv44 nie wejdziesz. Serwery padna.
1
Gajos, Stroinski i Mohr na Stopklatce. Scena przy tirze.
0
Kto z Was bedzie za 20, 30 lat prowadzil kacik na Twitterze lub innym portalu pt. "Futbol lat 20 XXI wieku"?
0
@lucas/catalan chyba London.
a to zdjecie tej drugiej to w jakims bawarskim barze? ;)
2
Pojedynek gigantow. Puma vs Fila, Nesta vs Batigol.
https://pbs.twimg.com/media/EbgNIkJX0AESFlN?format=jpg&name=small
12
19.04.1981 Stanislaw Lem i ZUS.
https://pbs.twimg.com/media/EbiOnyfXkAI0cRP?format=jpg&name=large
2
50 lat tamu bracia Messnerowie zdobyli najwieksza sciane swiata - Rupal. Günter zaginął podczas zejścia
Rupal jest obok południowo-zachodniej ściany Baraha Shikhar (7647 m) w masywie Annapurny najwyższą ścianą (urwiskiem o nachyleniu pow. 45 stopni) na świecie. Baza główna znajduje się 3600 m n.p.m. Jest to najniżej położona baza główna ze wszystkich baz pod szczytami ośmiotysięcznymi
;
Nanga Parbat 8 126 m n.p.m. - dziewiąty co do wysokości ośmiotysięcznik świata, wyjątkowo trudny do zdobycia.
Polozenie - Pakistan / Kaszmir
0
ciacho .
3
6
Steve McQueen jako samotny policjant na tropie mafijnych intryg. Ale tak naprawdę liczy się tylko kilkunastominutowa sekwencja samochodowego pościgu, która uczyniła z filmu dzieło klasyczne i przyniosła mu Oscara za montaż: Bullitt (1968) - SB 16:15 TVP Kultura (z napisami)
---
Tim Burton czyta powieść Pierre'a Boulle, próbując wskrzesić inną wizję świata niż 30 lat wcześniej udało się to Schaffnerowi. Widać wysiłek, który przyniósł ciekawe efekty, choć lektura nie do końca dla Burtona: Planeta małp / Planet of the Apes (2001) - SB 21:55 Stopklatka(N)Television
---
Życie codzienne zmęczonych policjantów stołecznej policji uwikłanych w sieć zależności towarzysko-rodzinnych. Kinowa wersja serialu telewizyjnego czyli mocne kino debiutanta Patryka Vegi w otoczeniu gwiazd polskiego kina: PitBull (2005) - SB 20:00 Stopklatka
4
Na sniadanie.
https://pbs.twimg.com/media/Ebga8UDWAAEAbQX?format=jpg&name=medium
Autor: Decker Nomura
3
Dzis smutna rocznia. Lampard vs Niemcy
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/hglf5v/on_this_day_in_2010_frank_lampard_had_a_clear/
0
Miralem Pjanic ● Welcome to Barcelona ● 2020
0
@Homeopata8989 Francja, Mundial 2002 ;)
4
@Joe_Pesci Czesc Joe.
https://assets.cdn.moviepilot.de/files/ab54ee8fbeea19c7ab2403793e84e433838a1243a0aa95870680066ee6c5/casino-mit-robert-de-niro-und-joe-pesci.jpg
1
Czytam wlasnie, ze Ben Frost - australijski kompozytor stworzyl minimimalistyczne i bardzo klimatyczne dzwieki w niemieckim netflixowym serialiu "Dark".
Zgadza sie?
0
Prawdziwa legenda. Redaktor Jerzy Kordowicz, pierwszy adres jesli chodzi o elektornike w Polsce i to od jak dawna.
"Mój pierwszy (poważniejszy) z nią* kontakt miał miejsce w niezbyt sympatycznych okolicznościach, gdyż działo się to na oddziale torakochirurgii szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie, w jesieni 1985 roku. Nie był to mój pomysł, żeby się tam znaleźć, ale konowały i starsi się uparli – to cóż było robić. Siła wyższa. Całymi dniami leżałem, czytałem książki i słuchałem radia. I raz w piątek (?) wieczorem natknąłem się w audycji Jerzego Kordowicza na spore fragmenty tego krążka. Na pewno był „Ethnicolor”. Nie wiem, czy nie jest to najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek popełnił Jarre, a takie wykorzystanie ludzkich głosów, jakie zaproponował, było wtedy wyjątkowo pionierskie. Zresztą dotyczy to całej płyty, a ta elektroniczna mini suita jest po prostu nieziemska. Jak się ten utwór rozwija, budowanie napięcia, kulminacja i wreszcie finał – po prostu potęga."
https://www.artrock.pl/recenzje/50928/jarre_jean_michel_zoolook.html
*album Zoolook
0
@wiktoroo tak. Ja akurat jestem w Chinach, bo tak mnie wciagnal koncert Jarre z poczatku lat 80tych. 2 lata negocjacji z rzadem.
0
.. After two years of negotiations, the Government of the People's Republic of China agreed for the first time to officially invite a western contemporary musician to give a series of concerts in Peking and Shangai.
... On October 12th, a team of sixty musicians and technicians left Paris for Peking with 15 tons of stage gear in the plane's hold. A gigantic stage installation, one of the most sophisticated concert happenings yet seen, and the technical, diplomatic and human accomplishment of five triumphant concerts fired the Chinese public with enthusiasm.
... The film of the China Concerts retraces this unique adventure, and, with Jarre's music, illustrates post-Mao China: its sufferings, its beauty, its desire for modernity, its aspiration for liberty ... images captured in 1981, at a historical moment when it seemed China was opening itself to the outside world...
3
Z Jean Michal Jarre zawsze mialem problem, bo nawet w obrebie jednego albumu potrafi stworzyc cos, co ocieralo sie o kicz. Jednak to rowniez tworca niesamowitych kawalkow i niech tak pozostanie. A Wy jakie macie odczucia?
Koncert z Chin
i rewelacyjny Arpegiateur
Magnetic Fields czesc 3
Pamiatka z Chin.
---
bonus
ostatnie Radez Vous
1
Człowiek wyruszył na spotkanie innych światów, innych cywilizacji, nie poznawszy do końca własnych zakamarków, ślepych dróg, studni, zabarykadowanych, ciemnych drzwi.
S.Lem