1

@MarioVeB! Ok i bardzo dobrze.

33

@MarioVeB! To jam sie podpinam pod pytanie i dorzucam to do wyborcow PO.
Wszechobecna tolerancja na wszystko, bez sprawdzania skladnikow, ale wysmiewanie sie, wrecz naigrywanie sie z wyborcow PiS , ze maja wykszatalcenie podstawowe?

16

Stanislaw Zoltek dziekuje swoim nielicznym, ale wiernym wyborcom.
https://i.pinimg.com/originals/89/4d/c2/894dc2a46e3c558d3a7e52d3e5d10e60.jpg

koloryzowane

0

@lucas/catalan dzis bedzie cykl "VS aka CZY"?

0

@Naturopata hmmm nawet ciekawy cytat. Trzeba zapisac.

3

@Avada Kedavra Socrstes aż ich zignorowal

1

@VamosRakieta zdecydowanie

3

@NeroTFP Kazdy ma prawo do takiej oceny, ale bazujemy tylko na materiale, ktory mamy. To tylko reakcja, ale nie wiesz przeciez co w nim siedzi w srodku. Pytanie jest - jak gral potem i jak wplywal ta gra na swoich kolegow, czy szarpal czy czlapal i odpuscil.

Jesli sie odniesc do meritum - czyli czy Messi jest dobrym kapitanem - to na pewno jego osobowosc (ten obraz ktory znamy tylko z mediow) nie jest optymalna do bycia na tej pozycji, ale tez go nie skresla. Kapitan to ktos , kto jest w naturlany sposob akceptowany przez grupe.

5

On tylko zartowal?
"Każdy głos oddany na ludzi Korwina, Winnickiego, Brauna będzie zmarnowaniem głosu. To wspieranie PO. Będą cieszyć się z tego w Moskwie, w Izraelu - wszędzie tam, gdzie źle Polsce życzą" - Joachim Brudziński w PR24, 2019 rok

2

Nie wiem czy to potwierdzony cytat..
Gowin o wyniku Bosaka: myślę że to wyraźny sygnał dla Zjednoczonej prawicy że musimy większy akcent połozyc na wolność gospodarcza.

7

Im Messi starszy, tym wiecej o jego zachowaniu, a mniej na temat gry.

8

7

0

@sebasek99 bardzo dobry moim zdaniem, gleboki. Film bardziej o wykorzystaniu wladzy niz o popedzie. Dunczycy umieja w filmy

1

@sebasek99 ewolucja kobiety
https://offoxesandhedgehogs.files.wordpress.com/2012/04/anthropology-blog-picture3.gif?w=553

a tak na mariginesi, ogladales wczoraj ten dunski film Krolowa Kier? Kurde, ale zrobil wrazenie. Fajnie pokazali jak mozna wykorzystac swoja pozycje - niezaleznie od plci.

1

Nastepna debata w TVP. Rafau vs Andrew. 6 rund, czyli 6 pytan - minuta na odpowiedz plus minuta podsumowania.

0

@Kurkmen ;) na zdrowie

0

@YoNoEntiendoNada a jak wlasciwie jest z ta salmonella - jak czesto jest oraz na skorupce czy w srodku?

6

"Niesamowity finisz Żółtka! Zwiększa przewagę nad Piotrowskim, ale łyka też Jakubiaka, Tanajno i Witkowskiego!!! Żółtek 7 siłą w Polsce!!!"

https://scontent-ham3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/83360744_1708380845984662_8237019572845687742_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_sid=110474&_nc_ohc=fYT4cSqjOX0AX_kPk_N&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=ba6ae35d43aeeac0e3bfe0072d8971f4&oe=5F1E6BFF

Szymon Majewski

0

@Jakchcesz ale od czego, od ilosci tych jaj?

1

Jajka.
Pamietacie zapewne slynne sceny w filmie Rocky i Slepnac od Swiatel, w ktorych Balboa oraz Dario robia sobie koktail z surowych jaj. Dario przebil boksera, bo porcja byla ogromna.

Czy to ma w ogole sens, jedzenie surowych jaj?
@SeeleyBooth

0

@Bobo25 na chwile moze byc

0

@Bobo25 Anarchia nie, bo kazda anarchia konczy sie dykta, tzn dyktatura.

6

Trzaskowski - "nie dla podnoszenia jakichkolwiek podatkow."
R. Terlecki - "mamy z panem Bosakiem wiele wspolnego, wzywam patriotow do glosowania na prez. Dude"

Z jednej strony rozumiem, ze walcza o kazdy elektorat, nawet ten , ktory byl przed chwila glupi, zasciankowy, zacofany, ze wsi, pro - rosyjski, planktonowy, czy utopijny, bez wyksztalcenia, bez pojecia o polityce, ale z drugiej strony niesmacznie to wyglada.

https://imgflip.com/i/46o7la

#STOPpolitycznymZebrakom

1

"Kubuś siadaj, nigdzie nie idziesz." Kiedy drugi sezon?

0

Ktory wokal z tej trojki najbardziej lubicie?
Geddy Lee, Roger Hodgson czy Jon Anderson?

# Eddie Van Halen was asked what it was like to be the worlds greatest guitarist. His response..."I don't know, go ask Alex Lifeson"

1

Smutny dzis dzien to i smutna muzyka. Portishead - Half day closing (Roseland NYC) (HQ)



oraz
Over (PNYC)


I can't hold this day
Anymore
Understand me
Anymore
To tread this fantasy, openly
What have I done

ps. Roads nie wstawialem, bo to za smutne

1

@Stoiczkow ja tez uwazam, ze lewica musi istniec. Nie chce zyc w panstwie - monopartyjnym, ktos w koncu komus na lapy musi patrzec.

0

@Kettger O ile pamietam, to nie ma badan na ten temat, ale zdrowy rozsadek podpowiada, ze 2 rodzicow (niezaleznie od plci) jest lepsze niz jeden rodzic lub brak rodzica, ale to tylko przypusczenia, bo wiemy ze zdrowa rodzina, to zdrowa komorka spoleczna i czesto (ale nie zawsze) szczesliwe dziecko.
Problem bardzo zlozony - np. pojawi sie pytanie o absurdalne krytaeria adopcji, wiele par hetero nie moze adopotwoac, czy wtedy para homo beda faworyzowane?

A jesli rzeczywiscie homosekualisci sa w Polsce przsladowanie, to dziecko wytrzyma dyskryminacje w szkole?

wiele jest pytan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?