5

Dalej @Janiama , bo czas leci, a Ty tam tekst o kapeli z 77 roku edytujesz.

0

@matirix20 dobra, ale wtopa, to nie Bergkamp tylko Petit.


0

@matirix20 nie wiem wlasnie, pytalem, ale nie w formie quizu.

2

Sztaby pracuja nad tekstami kandydatow podczas dziejszych wystapienien. Te na pewno padna:

Sorry resory”
„Nie pokazuj języka, bo Ci krowa nasika”
„Pierwsze słowo do dziennika, drugie słowo do śmietnika”
„Nie dłub w nosie, boś nie prosię”
„Chcesz cukierka? To idź do Gierka!”
„Nie do rymu, nie do taktu, wsadź se palec do kontaktu”
„Palec pod budkę, bo za minutkę budka się zamyka”
„Beksalala pojechała do szpitala”
„Zatkało kakało?”
„Cześć, kup se majtki za sto sześć”
„Kto pierwszy ten lepszy, kto drugi, tego Bozia łubi”

1

@IronSanHybrid Ogolnie to nie powinno nazywas sie debata.

0

@matirix20 chyba tak, co?

0

Kto tu asystowal?


1

@Janiama pasty maja to do siebie, ze niby zostaje cos wyjasnione, ale w pamieci i tak to negatywne zostaje.

1

@Janiama mnie sie inaczej skojarzylo. Chodzi o bicie matki, ale to chyba kiedys pasta byla.

1

@Janiama Januszek.. czyli...
(JKM nie kandyduje)

1

0

@LuisSalvano nie pamietam niestety szczegolow, ale moglo tak byc.

0

@LuisSalvano a ten film znasz?
https://www.filmweb.pl/film/Kontrolerzy-2003-120033
W kinie nawet bylem. Wtedy sie podobal, musze znowu obejrzec, by zobaczyc, czy wytrzymal probe czasu.

0

@MichVeB urugwajska

11

Ktos tak tu cwierka , a jak cwierkacie WY?

"W wyborach czy to w I czy II turze glosuję według tego algorytmu:
1. Bosak
2. Żółtek
3. Tanajno
4. Kosiniak
5. Jakubiak
6. Piotrowski
7. Nie idę
8. Hołownia
9. Trzaskowski
10. Duda
11. Biedroń "

0

@messi564 W fotmob możesz też porównać statystki np dwóch piłkarzy

0

@Mns21 fotmob jest bardzo dobra
Zobacz

1

@LuisSalvano uwienczeniem tego wszystkiego byloby, gdyby ktos z nich startowal w wyborach parlamentarnych.

#internetyNIEdlaKazdego

3

@DarekFCBnaZawsze lub tu
https://www.yr.no/place/Poland/Lesser_Poland/Gorlice/

powiedz gdzie jestes, sprawdzimy za Ciebie

0

@Jordi10 Mysle, ze technologia oraz dostepnosc zasobow przykrywa pewne elementy naszej natury.
Wylacz prad, ogranicz wode czy papier toaleotwy, a przekonasz sie kim jestes ;)

0

@Jordi10 a to?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@qbsonFCBarca sorry za niechlujstwo - za duzo razy pada slowo "uzywac".

0

@tomono dlago napisalem na poczatku - temat bardzo obszereny. Zacznij od lektury np. Ludzkeigo Dzialana von Misesa.
Na LR nie ma mozlwosci by ogranac ten temat, dlatego szukajac tutaj odpowiedzi na swoje wierzenia, pewnie je znajdzisz, ale logiczne rzecz ujmujac - to nie znaczy , ze te wierzenia sa prawdzie, a raczej bazja wlasnie na pewnych stereotypach.

1

@tomono A tak cos czulem, ze wlasciwie nie pytasz w swoim poscie, bo masz juz wyrobioene zdanie, ale nie chcialem juz Ci tego zarzucac.
Zeby sie nie rozwodzic - mit to zle slowo, to nie jest zadna mitologia. Wolny rynek to ideal do ktorego powinnismy dazyc, im mniej panstwa w gospodarce, tym lepiej.

ps. udam ze fraz typu "powazny ekonomista" nie czytalem.

1

@kerouac Zresza wieszenie biendych psow, wpisuje sie chyba w standa nature ludzi.
Griezmann wiecej robil zamieszanie przed swoim transferem - do tej pory przynajmmiej.

@kerouac znasz ten album "stalker"?

1

@qbsonFCBarca To slowo jest moim zdaniem lekko pejoratywne, ale jesli uzyte w pewnym kontekscie nie musi wcale byc. Znam nawet ludzi, ktorzy go uzywaja i zupelnie nie maja problemow z homoseksualistami. Co wiecjej nawet sami homoseksualisci go uzywaja, tylko tutaj pewnie panuje zasada, ze czlowiek czarnoskory moze uzyc slowa na "N", a bialoskory juz nie.

0

@maroon W sumie mozna dodac takie haslo
Free Market - Primum non nocere. chociaz lepiej byloby - wolny rynek - po piersze nie przeszkadzac.

2

Towarzyszka Panienka Monika Jaruzelska ma klopoty przez min. Grzegorza Brauna.
https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/200619527-Jaruzelska-na-liscie-obok-neofaszytow.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?