Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka tez niezle.
1
@Chakalaka a koszula flanelowa za ile, za milion?
0
@Barca1992 i River Phoenix.
1
@kazbychu no troche tak jest. Mam madzieje, ze to tylko slowa alob chociaz manipulka, czy wyrwane z kontekstu.
https://pbs.twimg.com/media/EbBlWGOXQAEO4IP?format=jpg&name=large
0
Jest nowy kandydat na prezydenta (zna jezyki), a w zasadzie dwoch.
Naukowiec (4:14) oraz pan Kazimierz.
0
@KamusVeB wygrales podziw.
0
Nole i Dimitrov trening w Belgradzie. 10.06.20
#goran
0
@gontex Meteo ICM, YR, Windy, Met office, Foreca.
0
@Danny Gaucho Anglia - no skacz Seaman, skacz! Skacz urwa!..
0
Kto to jest, co to za film.
https://movieberry.com/static/photos/703/63_midi.jpg
1
@YoNoEntiendoNada nie oszuikwales?
0
@Chakalaka brawo. Jako sympatyk lewicy nie mogles nie zgadnac ;) A po prawej?
@MesQueUnClub_87 tak
0
Kto rozpozna tych aktorow? (bez wyszuiwania poprzez obraz)
https://3.bp.blogspot.com/-LeYgj2FZf6s/VM1wcosPZvI/AAAAAAAACUA/SlbIShJ-dzM/s1600/expl8.png
1
@JimMorrisonFCB tak, slyszalem, ze oni robia np oversize - glowka, ale dlugosc mniejsza, czy jakos tak.
0
@lucas/catalan nie wiem niestety
1
@MichalZZZ dobry wybor.
https://i.redd.it/ul03sgju21531.png
2
@fcbarcafan19 Tempeh pochodzi z fermentacji, ma inna konsynstencje i uchodzi za zdrowzszy i barzdiej bialkowo przyswajalny.
2
@IronSanHybrid #SchabLivesMatter
0
@MichalZZZ Ladacznica babilońska przetlumaczyli czy nierządnica?
a top sezony, to ktroe?
0
@IronSanHybrid tempeh?
2
@sebasek99 @IronSanHybrid ale z Was podrabiane Lewaki. Kazdy lewy to wegetarianin / weganin. A moze ta kielbacha z tofu albo seitanu?
1
@MichalZZZ To widze, ze jestes po Edwardzie James Olmosie.
1
@fcbarcafan19 chyba znowu robia bardziej normalne, ta jest chyba dla "dziadkow" to znaczy ta rakieta.
0
Wrocila firma Snauwaert, ktora produkowala kiedys rakiety o dziwnym ksztalcie.
Tutaj dwie rakiety.
http://tiny.cc/1hf2qz
@JimMorrisonFCB @lucas/catalan
5
@IronSanHybrid Idac tym tokiem, mozna powiedziec, ze Trump to najlepszy prezydent.
Czy Bosak poszedl do polityki, by sie dorobic - czas pokaze, znam wielu, ktorzy wlasnie po to tam sa.
Kolonko odlecial juz dawno temu, widac wyrazne animozje u niego.
Czy najlepszym rzadem bylbym rzad specjalistow? Pytanie retoryczne.
0
Pierwsza trojka prawie oczywiste, ale jak dalej ulozycie te liste?
https://pbs.twimg.com/media/Ea86WVzXQAAJAGk?format=jpg&name=medium
@Hiacynk @Janiama
0
@IronSanHybrid tandeta. To jest grinskrin.
https://i.ytimg.com/vi/xiqCf5Ci7gQ/hqdefault.jpg
5
@MichalZZZ ja pojade klasykiem.
Moje zainteresowania to kino, podróże i żona kolegi Darka, Monika".
0
Ikonowicz
"Trzaskowski ma poglady, ale je zmienia"
"od Kwasniewskiego, SLD, przez PiS po PO, wszyscy klecza przed Waszyngtonem".
2
@Walker dlugo u mnie trwalo