Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Misanthrope Where's your crown, King Nothing?
1
@Hushovt Neymar by sie przydal, gdybysmy mieli wehikuł czasu, chociaz wtedy otwieraja sie tez inne mozliwosci...
1
@Hushovt Po prostu telewizja rzadowa z drewniana progaganda oraz marnym poziomem manipulacji. Cos jak te trybuny z "kibicami" podczas obecych spotkan ligowych.
2
@kulka moze Cie zainteresuje post @JimMorrisonFCB https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8583133#comment-8583133
0
@Hushovt chodzi o pierwszy wywiad.
2
@kulka nie mam takiej, w sumie wiekszosc uwielbiam. W topie
Grantchester Meadows
Atomowe Serce Matki,
Several Species Of Small Furry Animals Gathered Together In A Cave And Grooving With A Pict
The Narrow Way_ Part I
Careful with that Axe Eugene
0
@Hushovt w tym ma racje. Z drugiej strony orac TVP to jak kopa lezacego.
Zoltek wspominal cos wlasnie o tej kolejnosciw wychodzenie, ze niby byla losowana. Za pierwszym razem Duda wylosowal nr 1 a Zoltek wychodzil jako ostatni, za drugim bylo dokladnie tak samo.
4
Sorry, ze tak o polityce po meczu, ale to naprawde jest zabawne, a w zasadzie tragikomiczne.
"Rzecz w tym, że to jest wszystko przekupstwo. Centralne Biuro Antykorupcyjne powinno się pochylić nad każdym projektem ustawy, który przedkładacie w ostatnich miesiącach. To jest korupcja, chcecie przekupić swojego wyborce – mówił Braun."
0
@mekston niewiele brakowalo. To niewiele jest kluczowe.
2
Dobrze, ze Reguilón nie trafil tego w koncowce.
1
Drodzy Ramblowicze, uzupelniajcie plyny.
1
Afro mu wybronilo
0
Tworki, Dziekanka, Kochanowka. Polska mapa wariatkowa.
https://pbs.twimg.com/media/Ea5VArQX0AQK7YW?format=jpg&name=medium
4
Obcy, Rydwany Ognia, Legenda Tarzana, Brazil, Nagi Lunch, Wladca Pierscieni, Aviator, Pan Zycia i Smierci, Hobbit.
Odszedl od nas aktor Ian Holm.
2
w sumie zbyt latwe na quiz.
https://pbs.twimg.com/media/Ea4MA2rWkAEmwe_?format=jpg&name=small
1
@JimMorrisonFCB ponadczasowa okladka. Album rewelacja.
1
@Borneo https://www.101soundboards.com/sounds/153599-dude-here
1
@fcbarcafan19 Ci, ktorzy czytaja komentarze wiedza wiecej.
Dzieki.
1
Ale ta pani ma swietna technike jazdy. Ktos wie, co to za miasto?
#rolki
a tu w Barcelonie
5
Widok obok którego nie można przejść obojętnie, fot. Artur Bielicki
https://pbs.twimg.com/media/Ea32S3PWsAArZ9E?format=jpg&name=medium
0
@fajniag Scisla czolowka seriali. Wybitny.
6
@jedrek7000 najbardziej wolnosciowy gospodarczo kandytat.
0
@Bobo25 zyjemy w panstwie wyznaniowym politycznie ;)
4
58
Niektorzy wyborcy w Polsce. Prosze sie tylko nie obrazac.
https://pbs.twimg.com/media/Ea2DPM0WkAEMHNx?format=jpg&name=medium
0
@Messinio82 O Jezu, ale brutal.
1
@Danny Gaucho dobrý den.
0
@escarabajo a tak zapomnialem. No z wodka to Staszek sie kojarzy.
0
"Napiłbym się z nim wódki"
i nie jest tu mowa o @Danny Gaucho .
"Powiem tak. Spośród wszystkich kandydatów najlepiej znam Andrzeja Dudę. Znamy się osobiście. Wielokrotnie spotkałem się z Andrzejem Dudą w parlamencie. Poznaliśmy się w Krakowie. Cenię prezydenta jako człowieka i to sympatyczny polityk. Chętnie na biesiadzie napiłbym się z nim wódki. Jest osobą reprezentacyjną. Jeśli chodzi o poglądy, to cenię go bardziej niż Rafała Trzaskowskiego. Jednak nie zagłosuję na Andrzeja Dudę.
- Z jakiego powodu?
Nie może być tak, że prezydent pełni rolę przekaźnika, a tak zachowuje się Andrzej Duda.
- Czyli wychodzi na to, że krzyżyk postawi pan przy nazwisku: Trzaskowski?
Decyzję podejmę, gdy dojdzie do II tury. Na razie liczę na to, że to ja pojawię się w II turze."
1
@kerouac ja ewentualnie jak straż przyboczna Yojimbo.