1

@Misanthrope Where's your crown, King Nothing?

1

@Hushovt Neymar by sie przydal, gdybysmy mieli wehikuł czasu, chociaz wtedy otwieraja sie tez inne mozliwosci...

1

@Hushovt Po prostu telewizja rzadowa z drewniana progaganda oraz marnym poziomem manipulacji. Cos jak te trybuny z "kibicami" podczas obecych spotkan ligowych.

0

@Hushovt chodzi o pierwszy wywiad.

2

@kulka nie mam takiej, w sumie wiekszosc uwielbiam. W topie
Grantchester Meadows
Atomowe Serce Matki,
Several Species Of Small Furry Animals Gathered Together In A Cave And Grooving With A Pict
The Narrow Way_ Part I
Careful with that Axe Eugene

0

@Hushovt w tym ma racje. Z drugiej strony orac TVP to jak kopa lezacego.
Zoltek wspominal cos wlasnie o tej kolejnosciw wychodzenie, ze niby byla losowana. Za pierwszym razem Duda wylosowal nr 1 a Zoltek wychodzil jako ostatni, za drugim bylo dokladnie tak samo.

4

Sorry, ze tak o polityce po meczu, ale to naprawde jest zabawne, a w zasadzie tragikomiczne.

"Rzecz w tym, że to jest wszystko przekupstwo. Centralne Biuro Antykorupcyjne powinno się pochylić nad każdym projektem ustawy, który przedkładacie w ostatnich miesiącach. To jest korupcja, chcecie przekupić swojego wyborce – mówił Braun."

0

@mekston niewiele brakowalo. To niewiele jest kluczowe.

2

Dobrze, ze Reguilón nie trafil tego w koncowce.

1

Drodzy Ramblowicze, uzupelniajcie plyny.

1

Afro mu wybronilo

0

Tworki, Dziekanka, Kochanowka. Polska mapa wariatkowa.
https://pbs.twimg.com/media/Ea5VArQX0AQK7YW?format=jpg&name=medium

4

Obcy, Rydwany Ognia, Legenda Tarzana, Brazil, Nagi Lunch, Wladca Pierscieni, Aviator, Pan Zycia i Smierci, Hobbit.

Odszedl od nas aktor Ian Holm.

2

1

@JimMorrisonFCB ponadczasowa okladka. Album rewelacja.

1

@fcbarcafan19 Ci, ktorzy czytaja komentarze wiedza wiecej.
Dzieki.

1

Ale ta pani ma swietna technike jazdy. Ktos wie, co to za miasto?



#rolki

a tu w Barcelonie

5

Widok obok którego nie można przejść obojętnie, fot. Artur Bielicki

https://pbs.twimg.com/media/Ea32S3PWsAArZ9E?format=jpg&name=medium

0

@fajniag Scisla czolowka seriali. Wybitny.

6

@jedrek7000 najbardziej wolnosciowy gospodarczo kandytat.

0

@Bobo25 zyjemy w panstwie wyznaniowym politycznie ;)

4

58

Niektorzy wyborcy w Polsce. Prosze sie tylko nie obrazac.

https://pbs.twimg.com/media/Ea2DPM0WkAEMHNx?format=jpg&name=medium

0

@Messinio82 O Jezu, ale brutal.

1

@Danny Gaucho dobrý den.

0

@escarabajo a tak zapomnialem. No z wodka to Staszek sie kojarzy.

0

"Napiłbym się z nim wódki"
i nie jest tu mowa o @Danny Gaucho .

"Powiem tak. Spośród wszystkich kandydatów najlepiej znam Andrzeja Dudę. Znamy się osobiście. Wielokrotnie spotkałem się z Andrzejem Dudą w parlamencie. Poznaliśmy się w Krakowie. Cenię prezydenta jako człowieka i to sympatyczny polityk. Chętnie na biesiadzie napiłbym się z nim wódki. Jest osobą reprezentacyjną. Jeśli chodzi o poglądy, to cenię go bardziej niż Rafała Trzaskowskiego. Jednak nie zagłosuję na Andrzeja Dudę.

- Z jakiego powodu?

Nie może być tak, że prezydent pełni rolę przekaźnika, a tak zachowuje się Andrzej Duda.

- Czyli wychodzi na to, że krzyżyk postawi pan przy nazwisku: Trzaskowski?

Decyzję podejmę, gdy dojdzie do II tury. Na razie liczę na to, że to ja pojawię się w II turze."

1

@kerouac ja ewentualnie jak straż przyboczna Yojimbo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?