Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BB leciutko z przodu.
https://strawpoll.com/7sy2gs9z/r
1
@Bykunn @michal26 Tak, nie doszuiwalbym bym sie wielkiej filantropii wsrod politykow, ale na pewno twierdzenie, ze kazdy z nich jest od podstaw zepsuty (nie mowie, ze tak myslisz), jest krzywdzace. Potrzeba nam idealistow, ale takich, ktorzy umieja prowadzic realna polityke - oczywiscie mozna ich policzyc na palcach jednej reki.
Tak czy siak Braun postapil tak, jak polityk powinien postapisc - byl z ludzmi i dla ludzi, jako ich przedstawiciel i obronca, troche jak Lepper.
Napisalem przekornie, ze "wiem, co odpowiesz", bo nie ludzmy sie, czlowiek jest istota, ktora ma swoje przyzwyczajenia i po prostu nie lubi zmieniac pogladow nawet gdy ma ku temu racjonalne przeslanki, a dodatkowo bardzo czesto (by oszczedzic czas i trud ciaglego podejmowania decyzji) jedzie na utartych schematach. Dlatego rzadko sie zdarza, by ktos z tzw. lewicowej (ale i konserwatywnej) czesci tej strony pochwali w jakis sposob dzialania opocji (opozycji do swoich pogladow) - uprzedzenia.
Ja tego nawet nie oceniam, to normalne zjawisko.
Temat znowu na dluzsza dyskuje.
25
@michal26 Zachowal sie tak, jak posel powinien sie zachowac. Dobra akcja. Wielu zarzuca Konfederacji tzw. haselka, utopie czy nawet naiwnosc, ale dajmy szanse - inni ja mieli bardzo dlugo.
Oczywiscie w tak skomplikowanym, a przede wszystkim zakorzenionym (korzenie, ktore sa niekiedy splatane) systemie nie jest latwo cos zmienic, w szczegolnosci z taka mentalnoscia duzej czesci spoleczenstwa. Jednak wszystko zaczyna sie od mysli, nie oceniejmy zbyt szybko.
Nie jestem partyjniakem, moze tym krajem gospodoarowac nawet Ferengi, dla mnie licza sie efekty - by zylo sie nam dobrze, za kazdym razem troszke lepiej.
0
@michal26 Ja Tobie moge powiedziec, jak @Bykunn ocenia te sytuacje ;)
2
Ankieta Gra o Tron vs Breaking Bad.
https://strawpoll.com/7sy2gs9z
3
Ciepla woda do yerby, ktora mozna sobie dolac na ulicy lub na stacji benzynowej, cos na zasiadzie automatu do kawy.
1.Amanda http://www.soleducational.com/estudiantes/modulos/images/mate_dispenser1.jpg
2.Mate Amigo, Unicef http://tiny.cc/k10ooz
3. Ciepla woda http://tiny.cc/a20ooz
4. Na postoju
5. Porcja Pipore z automatu (sucha)
6. A tu taki zapodajnik / karmnik do suchej yerby http://boxes.com.uy/wp-content/uploads/2015/12/5-e1564581665600.jpg
7. Domowy https://i.pinimg.com/originals/25/0b/dd/250bdd57c931f71b60725154f06a55e8.jpg
0
Zastanawialem sie dlugo kogo mi przypomina z twarzy Thommy Shelby z Peaky f..Blinders.
Dzis, podczas ogladania Pulp Fiction znalazlem odpowiedz, a jest nia: Peter Greene czyli slynny Zed - "pająk złapał pare muszek".
0
@JimMorrisonFCB hehe
0
@JimMorrisonFCB tez niezle.
1
@JimMorrisonFCB zdrowko! ale mi sie dobrze Pulp Fiction oglada, akurat scena ze strzykawka, a teraz zegarek.
0
Czy Vincent Vega mial dziury w skarpetach?
1
@Avada Kedavra za Clerks (Sprzedawcow) to sie klamniam w pas. Ciekawe czy @Misanthrope juz obejrzal dalsze czesci.
9
Na Stopoklatce jedne z lepszych filmow, ktorymi uraczyla nas ta planeta, czyli Royale with Cheese, czyli Pulp Fiction. Leci od 30 minut, wlaczajcie.
1
@FC1899Barca gdzies ostatnio natknalem sie na info o szacunkach naukowcow, ze biomasa ocenow (szczegolnie) tych w strefach bardzo glebokich niedostepnych dla promieni slonecznych jest przeogromna, ale gatunki tam zyjace (bardzo osobliwe) tylko "czekaja" na odkrycie.
3
Długopłetwiec oceaniczny, humbak - 14–17 metrów długości i 30–45 ton oraz freediving.
http://greatlost.com/wp/wp-content/uploads/2014/03/fr42b.jpg
1
@Kapitan hawk ta, konkretne mieli kawalki.
@Kapitan hawk znalazlem jeszce jego ekologiczny utworo o zanieczyszczeniu oceanow
4
Pare dni temu zmarl Florian Schneider, wokalista i klawiszowiec, wspolzalozyciel legendarnej formacji Kraftwerk.
Autostrada
Expo 2000
1
@IAmBackCules jeden z największy antypisowcow tej strony, miłośnik dobrej kuchni.
1
@IronSanHybrid wierze, napisalem tylko, ze moglismy sie poklocic (w domysle gdy bysmy chcieli).
0
@IronSanHybrid W sumie w Podrozach Guliware nasz dobrze opisano - jak to bylo? Kraina Liliputów i Blefuscu i klocili sie na smierc i zycie o to od ktorej strony jajko sie rozbija? nie pamietam dokaldnie, ale przeslanei jest jasne.
ps. zauwaz, ze nawet w naszej wymianie zdan moglibysmy tez juz sie poklocic - przeciez nie bez powodu edytowales.
Dodatkowo trzeba dodac, ze sa uzytkowncy , ktorzy przyicagaja publike, obojetnie jaki temat by rzucili - wystarczy im nie odpisywac, ale jednak ludzie wola odpisac i karuzela sobie dalej leci.
1
@IronSanHybrid A mnie troche dziwi, ze Ty sie dziwisz - chyba, ze to tylko taka forma retoryczna. Internet jest takim miejscem, ze tocza sie wojny o najmniejszy pierdol, bo ludzie bardziej anonimowi i bezkarni sie czuja. Pelno tu bylo sprzeczek doslownie o wszyskto - i nie pisze tu o polityce, ktora oczywiscie jest w czolowce.
4
@Lares Prawdobodonie by sie tu wpasowal, byl z niego dobry material. O ile pamietam to MU go nie zakontrakowal, bo stwiedzili, ze zbyt duza (nieproporcjonalna) glowa to ciala.
1
@Danny Gaucho Ludzie po prostu szukaja czegos na sile, by uzasadnic swoj wybor. lub nie-wybor ,to jakos tam w psychologii sie nazywalo.
Nagle beda w nim widzieli faszyste, geja, ksenofoga, homofoba, socjaliste -a u swoich utartych od lat kandydatow wybacza wiekszosc rzeczy, przymkna oka. Ludzie boja sie podsiadomie nowego, boja sie zmian oraz bardzo mocno tkwia w soich pogladach co widac w wielu goracych dyskujach.
Zgadzaja sie na kontynuacje rzadow, ktore mamy tutaj od wielu, wielu lat.
Zobacz np. ilu ludzi zaczyna (oczywiscie nie glosno - bo wstyd) dzielic antysocjalistyczne poglady z Korwinem, ale dlaczego? - dlatego, ze u wladzy jest PiS.
1
@Danny Gaucho Kiedys czytalem artykul, w ktorym rzeczywiscie znalezione powiazanie miedzy postawnym wygladem a popularnoscia. Jednak glownie chodzilo o wyborcow, ktorzy wybory traktuja jako zabawe lub pewna forme przegladania katalogu z ofertami diskontow, bardzo niezdecydowanych - czesto bylo to tzw. starsze panie.
Jesli facet ma tzw. jaja, to nie jest wazne czy jest wysoki, niski, ma poprostu wewnetrzna sile, wiedze oraz argumenty i to w zupelnosci wystarczy.
A to czy bedziemy mieli niskiego czy wysokiego prezydenta, nie zrobi z nas potegi miedzynarodowej - on, jaki by nie byl, musi sobie w swiecie na powazanie zapracowac.
Specjalisci jednak wiedza, ze ludzie mimo, iz przekonuja, ze glosuja rozumem, to jednak glosuja czesto emocjami.
ps. ktos wczoraj chyba zmazal wpis o Zoltku, ktory pewna forma i wygladem na pewno traci, a przeciez w wielu kwestiach mial z Bosakiem zbiezne poglady.
0
@IronSanHybrid tak, wybralem sobie takiego Brazola i jak gra reprezentacja, to pilka inaczej chodzi, rzadko im odskakuje itp.
0
@IronSanHybrid niezle. Czy to tylko uczcuie, czy Brazylia latwiej sie gra?
0
Cruyff zastawka, Van Basten probuje odebrac pilke.
https://www.imago-images.de/bild/sp/45187809/s
0
@IronSanHybrid no wlasnie wczoraj wgralem. Niektore levele latwe, ale czasem ciezko, gdy trzeba 3 bramki strzelic lub nawet 4. Na ktorym poziomie jestes? Ja dopiero 6.
0
@tristan87 A z tygryskiem to chyba Tanajno wyjechal do Dudy?
0
@tristan87 Kamaszy chyba troche podrasowali, bo dzisiaj troche gryzl.