5

@Arkon Deco, Couto, Jardel, Barros, Bai.

0

@Arkon Mowisz, ze lepsi? Robinho jednak troche lepszy od Messiego ;)

5

@Arkon swietana kopalnia telentow. Wielu Brazylijczykow z podwojnym obywatelstwem tam gralo oraz wiadomo Mou i jego ekipa w LM.

0

Niektorzy z Brazylijczykow tu i tam.

FCB: Dani Alves, Ronaldinho, R9, Romario, Neymar, Rivaldo, Belletti, Sylvinho, Edmilson, Arthur.
RM C.F.: Roberto Carlos, Marcelo, R9, Casemiro, Savio, Robinho, Kaka, Baptista, Canario, Evaristo.

0

@dawo17 raz lecialem liniami, gdzie wifi bylo za darmo, ale lot byl krotki.

0

@MichalZZZ Goscia w ogole dobrze dobrali, tego nerda.

3

Studyjnie 4:45, na koncercie 13:33. Dire Straits z NY, Calling Elvis. Knopfler jak Iniesta.


0

@Szicek10 klasyk by zapytal: "O czym?"

1

@Kapitan hawk Moby tez jest super, A Burn the Witch dosc mnie przeraza.

2

@Kapitan hawk
swietny wybrales, u mnie:
Burn the Witch, Radiohead


Calling Elvis, Dire Straits

Stinkfist, Tool

Do the Evolution, Pearl Jam.

1

2

@Kapitan hawk dobre, ja uwielbiam Marchewkowe i ten rodzaj rysunku.


1

@kerouac Mads to w ogole jest swietny aktor. Widzialem wiele filmow z nim i nigdy nie wypadl ponizej oceny dobrej.

0

@FranzMaurer Maradona i jego spodenki. Dobrze znac tez kontekst tej bijatyki, ale chyba wiekszosc zna.

1

@MichalZZZ Ciekawi mnie czy sie wkrecisz czy odkrecisz. Informuj.

0

@MichalZZZ Tak zagadza sie, ale cos jeszcze Ci sie podobalo?

0

@Ratamahatta Cytat z Korwina w Twoich ustach? No, no.

"Już widzę jak niektórzy garną się do roboty skoro mogą przytulić więcej za nieróbstwo."

3

@Bobo25 haha, ale cos w tym jest.

3

@Kajtek77 Quentin, czytasz to? (Quentin, are you reading this?)

1

@Hiacynk Z sympatycznym panem Kaliszem mam dwa skojarzenia - Paczez z adwokatem (featuring mecenas Giertych) oraz

2

@Kajtek77 Brzmi jak ciekawy material na film, a moze juz nakrecony?

3

Kto z Was lubi ogladac mecze towarzyskie bylych gwiazd, czyli tzw panow z brzuszkami?

0

Nadal robi wrażenie


2

Nadal robi wrazenie - zwiastun do Blekitnej Planety 2.


0

@mateuszdabski Czy przydatna czy nie, to kwestia sporna (nie twierdze, ze calc nie jest wygodyn), ale raz, ze bardzo ulatwia gdy mamy do czynienia z ogromnymi liczabami, dwa - stanowi bardzo fajna matematyczna wizualizacje, dlatego warto sie z nim zaznajomic od najmlodszych lat - a Azjaci ogolnie w matmie zli nie sa.

0

@mateuszdabski w Azji sorobany sa powrzechnie uzywane, sa naprawde bardzo szybkie. Oczywiscie, mistrz kalkulatora bedzie moze szybszy (lub leb w leb) ale moim zdaniem przeciegtny uzytkownik abacusa ma przewage na wklepywaniwm w kalkulator.

0

Liczydla, sorobany i abacusy - jesli ktos sie umie tym poslgiwac, to spokojnie wyprzedzi kalkulator.


1

@BarcaInfo Podobala mi sie ostatnio wypowiedz (vam Bommer, Valdano?) - "najlepszym pilkarzem jest Messi, a na drugim miejscu jest kontuzjowany Messi"

1

@budas123023 Na pewno @Avada Kedavra doradzi konkretny model , ale nie zawiedziesz się na firmach Powerslide , K2 oraz Rollerblade.

0

@VenoM trudno powiedziec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?