0

@Avada Kedavra Zalezy od tego czy posiadaja komrke od Xiaomi.

4

Jeżdżę samochodem marki:
https://strawpoll.com/65db2g8f

0

@VenoM Dzieki za ten plusik, liczylem na dwa. Twopluses.

6

Xiaomi, Samsung oraz Huawei to najpopuarniejsze marki komorek na LR.
https://strawpoll.com/67kbyfxp/r

1

@MichalZZZ to przynajmiej ma ten serial walor nasenny :)

1

@MichalZZZ To jest dla mnie wniklwy portret James McGill, jego brata i kilku innych wybitnych aktorow, ktorych tak zagralo. Duzo jest o sadownictwie, o malych przekretach, a potem pojawia sie... Nie bede wiecej zdradzial.
Ale nie mecz sie, bo szkoda czasu - jest masa innych prodkukcji, to ze na mnie zrobil wrazenie, to nie znaczy, ze na Tobie musi. Zalezy czego oczekujesz i co chcesz ogladac - jesli w tej chwili oczekujesz zageszczonej akcji, czy czego w rodzaju esencji bulionowej, ktora rozpuszczasz w 250 ml wody, to BCS nie jest taka eksplozja - to raczej bardzo powoli, pyrkajacy sobie rosol - na koncu bardzo smaczny.
Reklamacji oczywiscie nie przyjmuje :)

ps. tak, rzadko spie. :)
Dawno nie widzialem tak dobrze pokazanej relacji rodzienstwa - tzw dwoch braci.

@kolo123 ulubiony sezon?

1

@MichalZZZ to nie jest serial akcji. Jest bardzo duzo psychologii w nim. Potem oczywiscie akcja dochodzi, ale jest bardzo duzo tzw gadania, jednak na bardzo wysokim poziomie. @mateuszdabski juz wczoraj pisal, o tzw dbaniu o szczegoly.

Dla mnie dwa odcinki byla na zapoznanie, takze nawet nie uyzwam okreslenia, ze sie rozkreca, bo juz na poczatku bardzo mi podszedl (ogladalem juz dwa razy) Nie nudziilem sie ani chwili, tak samo jak na BB - chociaz serialu zupenie nie porowniuje (co moze brzmi dziwnie).

Przy The Wire tez chyba jednak bedziesz sie meczyl.

1

@SeeleyBooth tez sie domyslam.

0

@SeeleyBooth no wlasnie nie . 2 dni bez jerby, tylko kawa i kawa zbozowa i tu takei cos. Omamy.

0

@Colon Taki slaby wzrok mam, ze cos takiego tu przeczytalem, a moze bardziej sila sugestii lambrowych dyskusji.

36

PiS nie sprzeda Neymara.

4

@LaSTeR Cienka Czerwona Linia.

0

Silowanie na reke: Devon Larratt VS Shaq, Thor and Wiley.


2

@Arkon @Hiacynk Bayern i Marsylia najbardzie sie z nim kojarza.
Do Monaco nic nie mam, wielu fajnych zawodnikow tam gralo.

1

@don'T.R.I.P.e Kilka lat temu ogladalem "Maradona Zloty Chlopak" na YT - swietna sprawa, ale ten tez obejrze.

0

@Arkon Papin tez tam gral?

2

Ankieta - telefony komorkowe.
https://strawpoll.com/67kbyfxp

0

Ramos R9 czy Ramos MOS1 Max?

1

@Homeopata8989 @fcbarcafan19 mozna sie pokusic o ulozenie inneg skladu, ale mnie sie nie chcialo i gotowca wzialem. :)

0

@VenoM tylko Fargo.

6

@BarcaInfo nie pojawia się często , właściwie prawie nigdy, w zestawieniach najlepszyvz składów wszechczasów (oprócz MŚ 94), ale ten zawodnik to skarb.

15

Jedna szklanka, jedno koryto.

@tmrz_: Bosak i Biedroń piją z tej samej szklanki?????? https://x.com/tmrz_/status/1256568172360196097/photo/1

0

@RichardWinters Arizonke kojarze ;), a tego pierwszego nie.

0

@mateuszdabski zdecydowanie.

1

@kazbychu Top Trojki leci? To pewnie Bohemian albo Brothers in Arms :D

0

@MesQueUnClub_87 Baraka z muzyka Dead Can Dance?

0

@mateuszdabski Powiem Tobie, ze jest mnie akcji, ale mnie sie bardo podobalo juz po drugim czy trzecim odcinku - cenimlem sobie, ze nie chca nasladowac BB. A pozniej, tak jak piszesz. Swietnie dobrane role i charaktery.

0

@YoNoEntiendoNada Bowling for Columbine ogladalem - dobry. Free Solo - inne sobie zanotuje.
Louis Theroux robi tez dobre dokumenty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?