0

@Piotr89Sand W jaki sposob?

3

@Piotr89Sand Dla mnie bicie kobiety wyglada po prostu zenujaco, nawet jesli jakas pinda zaczela - ale sytuacja sytuacji nie jest rowna. Jesli ona jest silniejsza lub sa dwie, to co wtedy? Blokowac, unikac.
Ja mam nawet problem spuscic komus lomot w tenisa gdy widze, ze osoba duzo odstaje poziomem.
Wiele kobiet nie jest na tyle silnych by jednym uderzeniem cos nam zrobic, a wiec jedno (jesli go wczesniej nie sparujemy) mozna przyjac, a durgie blokowac - pokazujac przy tym sile, scisnac, pogrozic lub sie usmiechniac i powiedziec, ze nastepny moze sie dla niej zle skonczyc, ale NIE bic- bo to po prostu nie wypada i tyle. To tak jak bicie dziecka.

A gdy trafimy na pania zawodowa bokserke? To wtedy po nas tak czy siak nie bedzie czego zbierac.

1

@kerouac tak. Zreszta zielone moga byc tez roznie interpretowane. A kogos pomine i sie obrazi :)
@SeeleyBooth

1

@kerouac wole komentarz napisac jesli cos lubie lub tez nie.
@Khajio ocet i sol wymiata, ale jezyk do wymiany.

2

@kerouac nie jadlem, ale brzmi ciekawie.

3

Pilka to rowniez prawdziwe emocje. 12 lat temu F. Lampard strzela te bramke, krotko po stracie ukochanej mamy, nie kryje smutku. Chelsea jest w finale LM.
Nagranie kibica:


3

@Homeopata8989 ale w punkt trafilem.
Mina bramkarza :)
Prince, van Bommel, Zlatan :) , po stronie Interu tez niezle nazwiska. @Homeopata8989

0

@dafik85 podpisuje sie tez pod The Wire.

1

@mlodykibic24 lubie Twoj avatar.

1

@BlaseR9 lubie Gilmoura, bo sie nie popisuje, a jest nieslychanie dobrym gitarzysta. I nie ma problemu z melodiami.
@semafor wszystkie linki bardzo zaciekawily
@boixos1944
@krzychu1526 DonGuralesko kojarze z teledysku z Urbaniakem.
@TheHalfBard wiekszosci wykonawcow nie znam
ps zapomnialem o Trevor Dunn
@Ermitano a jakim utworem zaczela sie Twoja przygoda z DCD? Moja z "Carnival is Over" - chwycilo i nie puscilo do dzis.

1

@FearTheBeard @Kapitan hawk tutaj jest teledysk do sosu pomidorowego


Hudson i Kelly wspolpracowali ze Stevem Roachem, a Divination to dwuplytowy album pod wodza Billa Laswella.

17

To, że Romek Riquelme lubił siatkowć to każdy wie, ale tego jeszcze nie widziałem.


0

@tristan87 hehe

1

@JimMorrisonFCB Czuje, ze bedzie dobry mecz. Male szanse widze, ale powalcze!

1

@tristan87 przeciez nadal to robi.

0

@tristan87 Holownia spiewal, czy co robil?

0

@tristan87 i jaki ma talent, wygral ten teleturniej?

0

@tristan87 serio?

0

@dafik85 U mnie scisla czolowka seriali, ale nie kazdemu przypadl do gustu.

4

@Mns21 Holownie to kojarze glownie z klotni z Cejrwoskim na tematy wiary oraz kosciola. WC chyba go dam probowal ustawiac.

3

@dafik85 Ten serial wymiata po prostu. Ja mam pare odcinkow przed soba.
Fargo pewnie znasz.

0

@tadzik447 @kolo123 @Zoker
Jestem na drugim sezonie FTWD. Mam mieszane uczucia co do obsady, srednio to wyglada, szczegolnie ci mlodzi chlopacy, ale reszta tez nie powala. Laska tylko dosc ladna jest.

14

W sumie kibicujemy klubowi, mowimy nawet - zaden zawodnik nie stoi ponad klubem. Jedank bywaja momenty (szczegolnie chyba gdy jestesmy mlodsi), w ktorych to jakis gracz przyciaga nasza uwage, a dopiero potem jego klub. Taka historie moze opowiedziec wielu, ktorzy pokochali Barce dzieki...Ronaldinho.

4

@Europejczyk1980 Jest na LR pewna grupy trzymajaca wladze (raczka raczke myje) i potrafi ona nawet redaktora wykurzyc. :)

0

@Walker no tak.
Chyba zlego linka wrzucilem



@kazbychu cos ten link...

0

@Varg Szkoda, ze linkow nie ma.
Deadmouse znam I remember w mega wersji 5vela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?