Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon no wlasnie. Ciekawe, jakby sie to potoczylo.
Nie wiem, czy juz widziales ten kapitalny dokument (ostatno pisalismy o tym
0
@lucas/catalan O Riverside, to do cyklu muzycznego tez pasuje.
1
@Arkon Napoli... kojarzy sie z Diego tak bardzo.
2
@dawo17 Robiles juz ranking linii lotniczych?
6
@Hushovt bardzo dobry , ale nie za dużo , nie za często bo gniecie
0
@Cochise znajomy ma chyba podobne. Podswietlane fajnie sie prezentuja.
0
@Cochise a masz fotki, jak to sie prezentuje? Masz jakies specjalne meble na zamowienie?
0
@Cochise Nie zbieram. To znaczy mam bardzo duzo plyt, ale nie traktuje tego jako trofeum.
0
@Cochise Kiedys probowalem z tym zespolem, ale raczej mi nie po drodze. Zreszta po muzycznym alfabecie mam materialu na 6 miesiecy sluchania, raczej nie predko za ten album sie zabiore, ale dzieki za propozycje, zapamietam, ktory jest dobry.
A Olivera Saxona lubiles?
1
@Cochise Mam nadzieje, ze czytales cykl muzyczny, bo wlasnie wiele takich zespolow sie pojawilo. Litera #D# niedlugo nadejdzie, wiec zapraszam do dyskusji.
Saxon? Kojarze Olivera.
0
@Cochise Tak tez wielu, a moze nawet wiekszosc ludzi polityke trakutje - jako rozrywke.
"Polityka jest jedną z gałęzi przemysłu rozrywkowego." F.Z.
1
@kerouac Sowa jestes?
2
@badej60 Wiekszosc dyskusji to Dzien Swistaka.
1
@Nigaki Space, the final frontier.
0
@FearTheBeard swietny ten A Produce.
0
Jakie sluchawki douszne TWS (true wireless) polecacie?
cechy:
- fajnie gdyby mozna bylo prowadzic za pomoca nich rozmowy telefoniczne rowniez na zewnatrz - i chyba tu juz schody sie zaczynaja.
- dobrze gdyby nie wystepowala opoznienie (lag) podczas grania lub ogladania np.YT (aptx, aac?)
- moge tez sluzyc do malych aktywnosci ruchowych
- bass moze byc, ale nie dominujacy
- cena max 300 zl
5
"- Witam panie, co tam porabiacie?
- Ogladamy 2020 sezon Ziemi, zaczyna robic sie ciekawie?"
https://waikanaewatch.files.wordpress.com/2020/03/aliens.jpg?w=529
1
@macio_944 miedzy innym ten tez znalazlem.
0
@macio_944 nie podales linkow, ale chyba dobre utowry znalazlem. Tak, bardzo ciekawie to brzmi.
0
@tristan87 nie no, nie przesadzaj. Wiadomo, skoro tak uwazasz, to tak bedzie, ale za drugim traci troche, a PItbull nie (jak dla mnie).
1
@tristan87 mozna obejrzec. nie jest zly, a w porywach nawet dobry.
0
@krzychu1526 Al Green Pulp Fiction :)
Dobrze, ze Armstronga wymieniles, bo nie ma chyba na swiecie trebacza, ktory przeszedlby obok niego obojetnie.
Album "Pump" Aeorosmith jest bardzo dobry.
0
@krzychu1526 Beyonce niezla lacha jest, Bianca tez to brzydkich nie nalezy a Billie Holiday to miala tak zaisty ten glos.
Anita Baker - tego nie bylo w jakims filmie?
0
@NeroTFP @Stoiczkow no i slynna "Kuroniówka"
2
@Kapitan hawk Istnie szalenstwo. Dobrze sie slucha.
0
@PatrykBarca niestety nie kojarze. Klasyk?
0
@Draqulius Mnie sie klimat tego teledysku podobal, Takie dzieci kwiaty i mila meodia. A moze po prostu infantylny jestem?
1
@sebo939 "odpowiedzialem Tobie" chyba powinno byc :
@fcbarcafan19 Meet Me Half Way mialem na mysli :)
0
@Walker Wymienil go @Varg - chyba w tym samym czasie pisalem, dlatego nie widzialem.
0
@Draqulius @wlodek54 no i Vangelis :), ale przebic sie nie moglem - moze za malo slyszalem