1

@Arkon no wlasnie. Ciekawe, jakby sie to potoczylo.
Nie wiem, czy juz widziales ten kapitalny dokument (ostatno pisalismy o tym

ale problem byl w tym, ze katalonczycy widzieli w nim Sudake @juliacicha (nie wiem czy to slowo tak sie pisze) - czyli obcego, ktory nigdy nie byl czescia barcelonskiej rodziny, a bardziej wyrzutkiem - zupelnie inaczej niz Messi.

0

@lucas/catalan O Riverside, to do cyklu muzycznego tez pasuje.

1

@Arkon Napoli... kojarzy sie z Diego tak bardzo.

2

@dawo17 Robiles juz ranking linii lotniczych?

6

@Hushovt bardzo dobry , ale nie za dużo , nie za często bo gniecie

0

@Cochise znajomy ma chyba podobne. Podswietlane fajnie sie prezentuja.

0

@Cochise a masz fotki, jak to sie prezentuje? Masz jakies specjalne meble na zamowienie?

0

@Cochise Nie zbieram. To znaczy mam bardzo duzo plyt, ale nie traktuje tego jako trofeum.

0

@Cochise Kiedys probowalem z tym zespolem, ale raczej mi nie po drodze. Zreszta po muzycznym alfabecie mam materialu na 6 miesiecy sluchania, raczej nie predko za ten album sie zabiore, ale dzieki za propozycje, zapamietam, ktory jest dobry.

A Olivera Saxona lubiles?

1

@Cochise Mam nadzieje, ze czytales cykl muzyczny, bo wlasnie wiele takich zespolow sie pojawilo. Litera #D# niedlugo nadejdzie, wiec zapraszam do dyskusji.
Saxon? Kojarze Olivera.

0

@Cochise Tak tez wielu, a moze nawet wiekszosc ludzi polityke trakutje - jako rozrywke.

"Polityka jest jedną z gałęzi przemysłu rozrywkowego." F.Z.

1

@kerouac Sowa jestes?

2

@badej60 Wiekszosc dyskusji to Dzien Swistaka.

1

@Nigaki Space, the final frontier.

0

@FearTheBeard swietny ten A Produce.

0

Jakie sluchawki douszne TWS (true wireless) polecacie?
cechy:
- fajnie gdyby mozna bylo prowadzic za pomoca nich rozmowy telefoniczne rowniez na zewnatrz - i chyba tu juz schody sie zaczynaja.
- dobrze gdyby nie wystepowala opoznienie (lag) podczas grania lub ogladania np.YT (aptx, aac?)
- moge tez sluzyc do malych aktywnosci ruchowych
- bass moze byc, ale nie dominujacy
- cena max 300 zl

5

"- Witam panie, co tam porabiacie?
- Ogladamy 2020 sezon Ziemi, zaczyna robic sie ciekawie?"

https://waikanaewatch.files.wordpress.com/2020/03/aliens.jpg?w=529

1

@macio_944 miedzy innym ten tez znalazlem.

0

@macio_944 nie podales linkow, ale chyba dobre utowry znalazlem. Tak, bardzo ciekawie to brzmi.

0

@tristan87 nie no, nie przesadzaj. Wiadomo, skoro tak uwazasz, to tak bedzie, ale za drugim traci troche, a PItbull nie (jak dla mnie).

1

@tristan87 mozna obejrzec. nie jest zly, a w porywach nawet dobry.

0

@krzychu1526 Al Green Pulp Fiction :)
Dobrze, ze Armstronga wymieniles, bo nie ma chyba na swiecie trebacza, ktory przeszedlby obok niego obojetnie.
Album "Pump" Aeorosmith jest bardzo dobry.

0

@krzychu1526 Beyonce niezla lacha jest, Bianca tez to brzydkich nie nalezy a Billie Holiday to miala tak zaisty ten glos.
Anita Baker - tego nie bylo w jakims filmie?

0

@NeroTFP @Stoiczkow no i slynna "Kuroniówka"

2

@Kapitan hawk Istnie szalenstwo. Dobrze sie slucha.

0

@PatrykBarca niestety nie kojarze. Klasyk?

0

@Draqulius Mnie sie klimat tego teledysku podobal, Takie dzieci kwiaty i mila meodia. A moze po prostu infantylny jestem?

1

@sebo939 "odpowiedzialem Tobie" chyba powinno byc :
@fcbarcafan19 Meet Me Half Way mialem na mysli :)

0

@Walker Wymienil go @Varg - chyba w tym samym czasie pisalem, dlatego nie widzialem.

0

@Draqulius @wlodek54 no i Vangelis :), ale przebic sie nie moglem - moze za malo slyszalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?