1

"nikomu korona z glowy nie spadnie"

0

@MESSIah16 Pierwsze, ale tylko troche.

0

@Tridente2015 Doczekamy sie tego jeszcze za pilkarskiego zycia Messiego?
We can be heroes just for one day..

0

Chyba kryzys w malzenstwie panstwa Mikke.


0

0

@Janiama udawane, ale bardzo dobrze


0

@Oskaer1 Percepcja sie po prostu zmienia. Dobra muza, film nie zna czegos takiego jak data produkcji.

Byc moze gdy byles mlodszy chlonales kulute z inna intesywnoscia.
Do tego my Slowianie jestesmy bardzo nostalgiczni

0

@Borneo no tak m

2

@QuentinTarantino nie poznala sie na jego talencie, slaby scout z niej.

0

@Krzychu1010 Nie zawsze - Fargo - sztos
Deep Space Nine - im dalej tym lepiej , sezonow 7

0

watpie


1

@Kompletny hallo, @moderacja? :)

7

@matirix20 zamiast tych linkow, to stremuj live, bedzie co ogladac.

0

@4drian0 napisal, ze nie rusza go Krol Lew.
A Wy macie takie filmy, seriale, aktorow, wykonawcow muzycznych czy ksiazki, ktore sa powrzechnie uwazane za kultowe, a was nie ruszaja.
Cejrowski nie trawi np. filmow Berei.

0

@4drian0 ja tez nie widzialem, nie bylo okazji po prostu.

0

@matirix20 nie wiem, dopiero do pierwszy raz ogladam i dla mnie mega.

1

@zadafcb ale przeciez negatywne, czyli zle... :)

0

"Mowilem ci, zebys nigdy nam nie ufal, jestesmy tylko ludzmi."

ale mocny ten 9 odcinek Westworld.

29

@MESSIah16 Wellman?

0

@Adamski69 Neymar "Ney" do Barcy

0

@MesQueUnClub_87 zimny arbuz latem--- no nie ma nic lepszego z owocow

0

@sebasek99 @tadzik447 @Stenmatic @usztafik
"Wujek, to inaczej było. Kiedy Stwórca umęczony lepieniem Adama, nad gliną przysnął, to belzebub ją gównem zaprawił. Bez to tyle plugastwa w człowieku."

1

@kamilos1214 owoc, ciagle krazy mi nad glowa.

0

"O-bi, O-ba. Koniec cywilizacji" czy "Wojna swiatow: nastepne stulecie"?

0

@ViscaBarca123 musze sprowbowac, bo to jedna z niewielu marek, ktrorej nie tetowalem

0

@ViscaBarca123 Jesli na miodzie jest napisane, ze jest miodem z Krajow UE i nie UE, to raczej prawie pewnie, ze miod nie bedzie dobrej jakosci.

przwaznie na yerbach jest kraj pochodzenia, a nie caly kontynet i o ile sie nie myle to "orgin" napisane z bledem, no chyba , ze to inny jezyk niz ang.

0

@ViscaBarca123 "Orgin" "South America" ?

Miod z krajow UE?

1

@dominik127pl teraz to kazdy tak moze powiedziec.

0

@ViscaBarca123 no taki termosik to ja rozumiem. Jak tam daje rade?
na zdrowie

2

@FC1899Barca ja juz w 1990 pisaem, ze widze w nim niestamowity potencjal. Mozesz sprawdzis wpisy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?