Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Moze powstanie re-make filmu Uciekinier "The Running Man."
(Oskarżony o zabójstwo policjant trafia do teleturnieju, w którym walczy o życie).
0
@MSN30 Wings jesli masz Amige - kultowa gra.
0
"These violent delights have violent ends"
0
@NeroTFP Pastuch Kazimierz z Bing Bang
0
@marcin000019 nie wiem , moby ?
0
@Walker ZChN zbliża się
0
@levz0r Chce by ktoś to ładnie przetłumaczyl, bo sam rorumiem
0
@Cochise “I read a theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building just an elaborate mating ritual. Maybe it doesn’t matter that we have accomplished so much for the basest of reasons. But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, peeking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty. I have come to think of so much of consciousness as a burden, a weight, and we have spared them that. Anxiety, self-loathing, guilt. The hosts are the ones who are free. Free here under my control.” - Dr. Ford
https://i.pinimg.com/originals/c5/80/99/c58099ccde12c094fde2cdf66a5bc4dc.jpg
0
@Cochise A probowales przelozyc na polski ten cytat z Westworld`?
0
@Cochise albo Krisztine Egerszegi i leczo.
1
@Zoker No przecież na serio go nie porównałem - wtrąciłem tylko , że możliwość ustawki istnieje
@MesQueUnClub_87 Jesli to nie bylo sfingowane, to niestety czesto bywa tak, ze wlasnie tak zdowminowe osoby (rowniez faceci), nie potrafia sie wyrwac spod ponizania i molestowania.
0
@Zoker Amerykanie zbudowali studio imitujące księżyc ... Więc ;)
@kamilo0066 tak, o tę prozę życia
0
@lucas/catalan I z tej okazji poprosimy o slajdy najdawniejszych Węgierek.
2
Ten wczorajszy polski Messi z lekka nadwaga, mial nawet spoko techniczkę.
Nie czepiam się więc go stwierdzeniem - "jaki kraj , taki Messi"
Bardziej pasuje - jaki kraj, taka Antonella.
A jeśli to ustawka - to ma baba jaja, że tak się pokazuje .
#tematyZastepcze
3
@KSSniper Chociaz MS zostal - 2 razy, a gdyby nie tajmenicza choraoba to byloby 3 razy z rzedu.
0
@wachaFCB no niezle.
0
@KSSniper i z gorsza linia pomocy. W sumie szok, ze nie wygral LM.
0
A to kto?
https://preview.redd.it/jhb8lglem3r11.png?auto=webp&s=cd9684355d1915425ea28d800e0fd7aee341d60e
13
Taki troche dzikus.
0
@MesQueUnClub_87 ja tam bym sie jej bal.
0
Rafa M. mial chyba tez w przeszlosci problemy z prawem, ale moge sie mylic.
0
@jacobFCB She's Gotta Have It aka Nola Darling
5
@MESSIah16 Gretzky bo:
.... Jest jednak coś co ich łączy. Obydwaj Panowie uwielbiają grać w kasynach i pewnej nocy w Las Vegas doszło do ich spotkania. Było to dokładnie w Hard Rock Hotel.
Michael Jordan wszedł do kasyna i przy stoliku do gry zauważył Wayne'a Gretzky'ego. MJ przysiadł się i zanim rozpoczął grę zamówił drinka. Kiedy kelnerka przyszła z drinkiem, Jordan dał jej napiwek w postaci pięciu dolarów. Po chwili Wayne zdjął z tacy kelnerki banknot pięciodolarowy, oddał go Jordanowi, po czym zabrał z jego miejsca na stoliku studolarowy żeton pokerowy i dał go kelnerce. Następnie powiedział do Jordana przy kobiecie: "Tak dajemy napiwki w Las Vegas, Michael".
0
@MESSIah16 Ogolnie ciezko porownywac epoki.
Kazdy z tych zawodnikow byl wyjatkowy. Mimo wszytko pojawienie sie R9 zadziwilo swiat - nie bez kozery mial przydomek Fenomen.
1
Slynna remontada i Piojo Lopez
@Janiama kojarzysz el piojo?
0
@BaRcA!FaN no chyba
1
@FC1899Barca ja tam zawsze mokre mysli.
5
@FC1899Barca to Ci chyba staje przy tym, serio. Sorry.
0
@tristan87 ciezko, ale chyba jednak ekipa z 2015.
5
@FC1899Barca A nie mozna napisac tego normalniej, bez epitetow i defetyzmu, po prosu informacyjnie?