Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
respirator z drukarki 3D Made in Krakow.
https://pbs.twimg.com/media/ET2RFOLXYAYLkxs.jpg
http://www.ventilaid.org/
9
24.03.1948 urodził się Jerzy Kukuczka - "nie drugi, lecz wielki"
Po Reinholdzie Messnerze, drugi na świecie , który zdobył korone Himalajów i Karakorum; zginął w 1989 r. podczas wejścia na Lhotse nową drogą, przez niezdobytą wówczas południową ścianę.
-----------------------------------------
56 lat temu w Gdańsku urodził się Marek Kamiński, polarnik, podróżnik żeglarz, pisarz , fotograf , jako pierwszy człowiek na świecie zdobył w jednym roku (1995) dwa bieguny Ziemi
1
@kerouac Calkiem, całkiem
0
@matirix20 dobre pytanie
28
Henry na lekkim bezczelu plus bardzo szybki.
0
@Zip no i tu pytanie, jak nazywala sie ta kolega?
13
Ronaldinho jaki pressing.
-------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
11stka MS 94
https://pbs.twimg.com/media/ETzPcsNXsAEyU3V?format=jpg&name=900x900
0
@dominik127pl Daniel Alves da Silva
0
@itmustbejoke statystycznie to chyba Alves.
0
@ClassicRock Niestety ostatnio troche jade na tzw. "kiedys to bylo", malo nowych rzeczy slucham - ale chetnie przeslucham - chociaz nie obiecuje, bo w sumie jak ktos pisze, ze przeslucha, to wlasnie raczej tego nie zrobi - zbyt duzo bodzcow youtuboSpotify.
0
@jacobFCB gdy widze Chylinska, to od razu przelaczam, ale kiedys dawala rade muzycznie.
1
O.N.A. Kola Czasu.
6
23.03.1992r. zm. Fryderyk von Hayek – wybitny przedstawiciel austriackiej szkoły ekonomii, uczeń Ludwiga von Misesa, obrońca wolnego rynku, laureat ekonomicznej nagrody Nobla. Autor: "Droga do zniewolenia", "Konstytucja wolności" i "Zgubna pycha rozumu. O błędach socjalizmu".
"Wolność oznacza nie tylko, że człowiek ma zarówno możliwość wyboru, jak i niesie jego brzemię; oznacza także, że musi on ponosić konsekwencje swoich czynów, otrzymywać za nie pochwały lub spotykać się z potępieniem. Wolność i odpowiedzialność są nierozerwalne"
1
@Kajtek77 nie lubie tego
0
@Kajtek77 tak, w polowie pelnym ma sie rozumiec.
0
@Kajtek77 Tu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8358115#comment-8358115 poprzednia ciakawostka #760.
1
@lucas/catalan racja.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/zWBktkpTURBXy81YmE2YTYxOTAwNmEzZjk1ZDEyNTc5Njk0MDMzM2YxZC5qcGeTlQMBI80D580CMZMFzQMUzQG8lQfZMi9wdWxzY21zL01EQV8vMjMzN2M5ZmQ2YjkzMWVlNmNiMGQyM2RjYmEyNThhOWQucG5nAMIA
6
Balans ciala i techniawa.
8
4
@Avada Kedavra nie ma w ogole!
3
https://x.com/i/status/1242122398679392262
0
@Janiama Tak Asamoah maszyna.
szkoda, ze taka jakosc. A masz kontakt z pilkarzami tamtej ekipy?
1
@Janiama A przeciwko, ktoremu zawodnikow najtrudniej sie Tobie gralo, szczegolnie chodzi mi o 1 na 1, ale nie tylko?
0
@Janiama ja kocham ten klub i moge dla nich grac za friko. Prawa obrona, tak czy siak slabo obsadzona.
0
@Janiama ciekawe ile wyniesie obnizenie pensji, o ile te piniozki skroca zawodnikom.
0
@Cochise Calkiem fajnie. To "basest of reasons" chyba bym tylko inaczej przetlumaczyl - cos z pobudkami
tu oryginal jesli ktos nie wie. Host - to po prostu androidy stworzone by dawac realne rozrywke ludziom - seks, gwalt, smierc, sadyzm, milosc itd.
“I read a theory once that the human intellect was like peacock feathers. Just an extravagant display intended to attract a mate. All of art, literature, a bit of Mozart, William Shakespeare, Michelangelo, and the Empire State Building just an elaborate mating ritual. Maybe it doesn’t matter that we have accomplished so much for the basest of reasons. But, of course, the peacock can barely fly. It lives in the dirt, peeking insects out of the muck, consoling itself with its great beauty. I have come to think of so much of consciousness as a burden, a weight, and we have spared them that. Anxiety, self-loathing, guilt. The hosts are the ones who are free. Free here under my control.” - Dr. Ford
0
@levz0r no tak w miare :)
0
@NGTRX Zgadza sie.
1
@SonBarcaGoku fajny film, ale w tym przypadku chetnie zobacze nowe wcielenie.
23
Apel do Was kochani.
Glosujcie na pana Andrzeja Dude, wtedy unikniemy drugiej tury i ryzyko zarazen korona bedzie mniejsze.
#wylaczgloweWylaczMyslenie