Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hawajczyk Czesto sie ludzie o to kloca, by podbic swoje ego, @NGTRX nazwal to chyba snobizmem.
Muzyka popularna to muzyka popularna, ma sie podobac.
ktos bedzie sie przechwalal, ze Pink Floyd jest bardziej ambitne i wyrafinowane niz np. Dr Alban lub Eminenm, ale to zalezy z jakiej perspektywy na to patrzymy. W tym momencie mam zawsze przed oczami ten arogancki cytat Pendereckiego - ze on muzyki popularnej (czyli disco polo, Pink Floyd , Beastie Boys czy Zappy) nie slucha, bo to jest dla niego zbyt proste.
Ja na przyklad nie slucham disco polo , bo mi sie zbyt szybko nudzi i to dla mnie dlatego strata czasu (a nie dlatego, ze uwazam to za cos gorszego, chociaz ten element tez moze wystepowadc, jesli z disco polo kojarzyli stereotypowego odbiorce tej muzyki). Na weselu moge posluchac, nie ma sprawy, ale pewnie po dwudiestym kawalku bede sie czul jak po 20stym paczku. NO chyba, ze wodeczka jest ok.
ps. muzyka dzieli sie tez na te, na ktorej chce sie zarobic oraz te na ktorej chce sie BEZCZELNIE zarobic.
0
@GoLem Tak. @RichardWinters (troche tez lekki patos, jak Band of Brothers)
Ja zawsze chcialem do tego intra slowa z Next Generation.
Space: the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its five-year mission: to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
1
@JimMorrisonFCB no jak moglem zapomniec....
Jan Hammer
1
@Colon A ktos pamieta to intro?
1
@Arkon Deksiu jest super. u mnie dochodzi Prawo Ulicy (kazdy sezon wariacja na temat intra), Deep Space Nine / Voyager, Przystanek Alaska, Ziemia 2.
Lost
0
@Hawajczyk Czesto sie ludzie o to kloca, by podbic swoje ego, @NGTRX nazwal to chyba snobizmem.
Muzyka popularna to muzyka popularna, ma sie podobac.
ktos bedzei sie przechwalal, ze Pink Floyd jest bardziej ambitne i wyrafinowane niz np. Dr Alban lub Eminenm, ale to zalezy z jakiej perspektywy na to patrzymy. W tym momencie mam zawsze przed oczami ten arogancki cytat Pendereckiego - ze on muzyki popularnej (czyli disco polo, Pink Floyd , Beastie Boys czy Zappy) nie slucha, bo to jest dla niego zbyt proste.
Ja na przyklad nie slucham disco polo, bo mi sie zbyt szybko nudzi i to dla mnie dlatego strata czasu. Na weselu moge poslucha, nie ma sprawy, ale pewnie po dwudiestym kawalku bede sie czul jak po 20stym paczku. NO chyba, ze wodeczka jest ok.
0
Wasze ulubione intra z seriali? Pewnie beda sie one pokrywaly z ulubionymi serialami, ale moze nie zawsze?
0
Fajny ten rząd, taki ...
2
@MichalZZZ czy to nie dziwny zbieg okolicznosci, ze w dobie korony, wygasa Tobie antywirus`?
0
@korn234 zgadza sie, najgorzej dziela spoleczenstwo keczup i disco polo.
0
@TheNekro94 no tak ;)
0
@Colon W koncu Hank oraz Gomie.
0
Spojler BCS, ale w sumie (w zasadzie) niegrozny.
0
@LioMessi10 nie, mowie o postaci z Twojego awatara czyli OitNB.
ps. BCS bardzo mi sie podoba
2
@xofcbxo byle nie Tortex, ale ktos go tu lubil, chyba @KamQiX
2
@macio_944 czyli masz tzw. radiowa urode.
0
@ArdoFCB Narnia byla niezla.
0
@macio_944 jesli nagrasz i wstawisz plik audio to tak.
0
@Danger204 "piersze"
0
@LioMessi10 nie znac.
a tak a propos avka, warto ostatni sezon ogladac?
0
@TheNekro94 ale jaka yerbe, sa rozne :)
@tomono lubie
0
@TheNekro94 ale co zamowiles?
0
@Transu96 a keczap, lub catch up?
https://cdn.shopify.com/s/files/1/2075/6185/products/catchupwithback_530x@2x.png?v=1551793259">https://cdn.shopify.com/s/files/1/2075/6185/products/catchupwithback_530x@2x.png?v=1551793259
7
Czy keczup ostatecznie podzieli la Ramble?
2
Co tam (m)ateisci, co dzis pijecie? Ja paragwajska, klasyczna Selecte.
https://www.bing.com/th?id=OIP.Gt6b_w1WXCYIM66bwv4k7wHaHa&pid=Api&rs=1
0
@Maciek1983 No wlasnie.
1
@Maciek1983 On w ogole mial takie fajnie, przyziemne podejscie. Zamiast mowic o gornolotnych celach wspinania, powiadal: Jest zaplacone to trzeba sie wspinac.
0
@escarabajo https://i.pinimg.com/736x/fb/bb/f7/fbbbf78eceb2f0d1a18c5743bff56a6e.jpg">https://i.pinimg.com/736x/fb/bb/f7/fbbbf78eceb2f0d1a18c5743bff56a6e.jpg
2
@Bykunn No właśnie - jeśli w ogóle na frytkach , to tylko widelec i kilka jednocześnie nabijamy
Trzeba wtedy lubic, lekko mniej chrupkie fryty
3
Johan Cruyff o walce z rakiem -
do przerwy 2-0 dla mnie.
:(