1

Bardzo ciekawa uroda tej Angeli Sarafian.

1

@MikusBarca @Hushovt @puyol_presidend5
Albert: No choćby Kopernik!
Kobieta 1: To kłamstwo! Kopernik była kobietą!
Albert: No to może Colon?
Kobieta 2: Colon, też była kobietą!
Maks: A może @sidzej też?! (Wszystkie kobiety w śmiech)
Albert: To akurat nie najlepszy przykład…
Maks: A bo mnie zmyliły!

3

@puyol_presidend5 tak , uzywamy od pokoleń w naszej rodzinie, ja akurat od prababki dostałam.

2

@Walker piekny utwor.

1

@volume4443 Les Stroud - Survivorman, Cody Lundin - Dual Survival,

3

@Walker Ciekawi ci Dunczycy.
Intra? W Money for Nothing jest, krotkie, ale niesamowite intro,
podobnie Led Zeppelin "Friends",
Ullyses - Dead Can Dance,
Machine Screw Type o Negative,
Davidian Machine Head,
Landing of the Mountains of Meggido - Down.
Vangelis Movement 4 - Mask
Above the Treetops - Pat Metheny

ps. moze bys napisal o coverach Type o Negative np. Summer Breeze lub Day Tripper

0

@Alanooo za darmo nic nie ma, bo za prad bedzisz musial zaplacic, albo zuzycie komputera, a tak na serio to.. kto szuka ten znajdzie.

0

@tobiasson92 taktyk

7

Jesli ktos ma jeszcze zaleglosci serialowe, to nic tylko zabierac sie za jeden z najlepszych seriali tego globu: The Wire (Prawo Ulicy).

1

Ktory to juz dzien kwarantanny korony po spotkaniu z Chuckiem Norissem?

2

zawsze zdarzyl sie ktos taki na boisku szkolnym, kto po meczu nie pral tej plastikowej koszulki, nastepnego dnia nie mial na plecach tylu obroncow.

1

@Fawrf Spisek Doskonaly - Best Laid Plans

6

@Kamilos84 @Kapitan hawk i TVP? Nie sadze.

0

@liberos35 zgadza sie

0

@tristan87 @Danny Gaucho no wlasnie to nie jest ten mecz

6

1

@Janiama a krzyczysz na boichu? Taki Puyol jestes czy kto?
a jak tam pileczka tenisowa podbijasz? Ja nawet nawet.

0

@macio_944 na pewno @Janiama ma dobra zastawke, to latwo nie bedzie.
A kondycja to nie wiem.
@Janiama ile Ty masz wzrostu i jaka waga?

0

@Janiama szkoda, ze nie w koszulce np Ferrera z 1994 roku. To byla Twoja pozycja?

0

@Janiama ktos przyjal ten challange.


0

@ViscaBarca123 wcieliles sie w ViscaBarca123? zgadlem?

0

@Danny Gaucho legendarna akcja Trapattoniego. Nawet bez znajomosic niemieckiego jest zabawa.


@Janiama

0

1

@ViscaBarca123 ja przy kazdym poscie mocny banan na twarzy.

4

@krzychu1526 to akurat jest naprawde dobre :)
@Bykunn ta forma "Neymar" nie pasuje.

5

"Twoj Post Brzmi Znajomo"

Wcielajcie sie w styl innego uzytkownika (napiszcie po prostu taki post) i trzeba zgadnac kogo ma sie na mysli, kim dana osoba jest.

1

@MesQueUnClub_87 dobre.
Fajny aktor, dobrze zagral role Kinga w Fali Zbrodni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?