0

@MichalZZZ pikawa chodzila

3

@SuperVegeta chyba kazdy snil ze spada, czy lata oraz, ze jest gonioony. pOznijs sa oczywsice sny tzw mokre, a na LR czesto sny, ze ktos gral z Messim, ktore tez moga okazac sie mokrymi.

1

@MichalZZZ znam goscia, ktory zostawil w pociagu kamare wartosci chyba 30 tysiecy zlotych.
na moment odzyskalem wiare w ludzkosc, bo ktos ja oddal do PKP i facet odnalazl zapomniany w przedziale przedmiot.

0

@Gall nie, nie . Zly na pewno nie byl, a nawet duzo duzo wiecej.

2

@NeroTFP na Messiego nic nie mow. Bo zglosze

1

@SkN nie lubie rozpamietywac, ale jednak to rozpamietuje.

1

@SkN Leo? Higuain i Palcio czy jak mu tam

0

@DaPi Guzman i Gomez, zapraszaja.
https://www.guzmanygomez.com/

5

@FDJ Puyol nie byl najlepszym obronca w historii, ale jednym z najlepszych lwow z sercem w tej dyscyplinie. Zreszta zycie obroncy czy bramkarza, wcale nie jest takie latwe, bo czesto jeden blad musisz nadorobic 100 dobrych zagran.

0

@aspider jego akurat nie znam

0

@KidusFCB Bardzo zbliżone , podobnie jak R9

1

@Bykunn 250? ladna cena. Jaka zywotnosc ma taki ps4?

1

@Bykunn A gry na koncole po ile w ogole chodza?

1

@Bykunn na PC tez duzo gralme i na Amidze, ktora byla idalnym komputeram do tego typu spraw.

1

"Bede gral w gre,..."



moja ostatnia konsola to Nintendo Game Cube , komputer mam, ale nie nadaje sie do gier.
Kiedys bardzo lubilem, stad pytanie co byscie wybrali by wrocic do swiata grajacych w gierki?

0

@ShinobiQWE tylko Arnold Schwarzenegger - ale oni tez kogos wyslali.

0

@KapiFCB irytowala mnie ta jedna aktorka. Ta stara.

0

@MesQueUnClub_87 na Discordzie.

1

@TheNekro94 @Mario96w niesamowita scena

0

@MesQueUnClub_87 no i sa lekkie spojlery, bezczelne, sugerujace itd...

0

@MesQueUnClub_87 ale rodzaje tych fabularnych :)

0

@MesQueUnClub_87 a kinowe?

4

@TheNekro94 Hank:
[looking at Gale's lab notes] Right here, here at the top, it says, "To W.W. My star, my perfect silence." W.W. I mean, who do you figure that is, y'know? Woodrow Wilson? Willy Wonka? Walter White?

Walter:
[jokingly, laughing] Heh. You got me!

1

@Gomess kiedys bylas dyskuja. Wiele osob tak ma. Fajny klimat, ale serial dla mnie jedynie dobry - kilka swietnych momenotw, ale nie ciagnie mnie by ogladac ponownie - a to miara kulotwosci.
Chociaz Sam Neill zagral rewelacyjnie.

0

Zabili Ricka Astleya na la Rambli?

0

@tristan87 moja ulubiona rola Dynzela.

1

@Janiama Dokladnie tak. Rowniez fenomenalna rola plus muza Figgisa i Stinga.

0

Jakie wyrozniamy rodzaje spojlerow?

0

@Janiama tak, bardzo dobrze to zrobil (oraz swietna scena rozbicia samolotu), a widziales Nicolaca Cage jako alkoholika?
@Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 @tristan87 a Mo' Better Blues (Czarny Blues)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?