1

@Szreko @Janiama @Danny Gaucho @ArdoFCB @MesQueUnClub_87 @nieprzysiadalnosc @darek60 @puyol_presidend5 @Mazi @ranger3120

dziekuje. Jestesmy w koncu w goracych. Niektorzy z Was sa tam czesto, ale dla mnie to naprawde wazna chwila.
Moze pociagniemy temat w kierunku aborcji lub Valverde, a moze ktos zacznie cos wpisem : nie chce rozpoczynac gownoburzy, ale....

1

@Barwindg zbyt politycznie to brzmi, nie ufam mu.

2

@Barwindg o to cos dla @Avada Kedavra , bo nie zna witaminy C.

1

@Kajtek77 wprowadz element: "link do ostatniej ciekawostki" Fajnie, ze nie ma reklam na Twoim kanale.

1

@MesQueUnClub_87 Brett: Um, Big Kahuna Burger.
Jules: Big Kahuna Burger! That's that Hawaiian burger joint. I hear they got some tasty burgers. Ain't never had one myself. How are they?

3

0

Najslynniejsze meskie duety kinowe? Coz jak Butch Cassidy i Sundance Kidd czy Tango i Cash.

0

3 najlepsze dla Was mecze pod wzgledem poziomu komenotwania, no i moze od razu 3 najgorsze?

0

@NGTRX no ale na jedynce sport Engel i Darek Juppa.

1

na ktorym kanale powtorka meczu?

0

Najbardziej epicki mecz reprezentacji z Am. Południowej?

3

Joker i Vincent Vega w poszukiwaniu papieru.


3

2014 hymn Brazylii.


0

Herbie Hancock Headhunters - Watermelon Man


0

Kto mial wiekszy potencjal: Pato czy Saviola?

0

1

@socha zalezy co kto lubi

21

1

@Nano22 Ciezko sie nie wzruszyc.

1

@Avada Kedavra nie znasz? to taki Znachor, tylko Anny Dymnej brakuje. Na kazda okazje od raka przez aids do korony proponuje dozylna lewostkretna witamine C i suplementy.

4

@FDJ tylko bez spojlerow.

1

@sebasek99 Chinczykom chyba podarowal lewicowa witamine C i widac tam swiatelko w tunelu.

1

Tragikomiczna opowieść o miłości i poświęceniu w czasach zagłady uznana przez wielu krytyków za arcydzieło. Trzy Oscary i wiele innych nagród. Błazeński humor z koszmarem Holokaustu, co wzbudziło wiele kontrowersji: Życie jest piękne / La vita e bella (1997) - PN 23:50 TVP 2

0

22

Dni bez sportu? Skad.
Marble race.
https://x.com/i/status/1239196410857340933

1

@DaPi Metyla, Despero oraz detektywa Ostrowskiego plud Szajba, Czarna, Mlody i Rafalski.

0

@Xavifcb6 tylko zabawa

0

0

@Kamiloza91 melodia tragicznie infantylna, ale wlasnie o to chodzi u Quentina. Uwielbiam jego soundtracki i mieszanie, zabawe z kiczem.

2

@SuperVegeta ja ciagle snie, ze ktos zaczyna nowe watki tuz nad starymi na LR. Moje na wierzchu nazywam te sny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?