Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chaoss szanse ma
3
Ale slabo ten Risto Jussilainen.
0
@IronSanHybrid Znasz okladke?
https://apollo-ireland.akamaized.net/v1/files/6cy0gaxekg1l2-PL/image;s=644x461;r=270
0
@Odesseiron @TheNekro94 El Chapo to juz zupelnie mi nie weszlo. Zaczalem ogladac Chapo, bo Mex mnie znudzil :)
0
@Odesseiron Musze sie wziac za pierwszy sezony Meksyku, nie wciagnal mnie, w sumie dziwne, bo Narcos byl genialny.
2
Jesli ktos nie jest pewien tego, czy warto kupic matero z tykwy czy z palo santo, bo boi sie klopotliwej pielegnacji, to powiem Wam z doswiadczenia, ze mam kilkanascie naczynek, uzywam ich zamiennie (wprowadzilem rotacje) i oprocz wyrzucania suszu na drugi lub trzeci dzien, wyplukaniu pod biezaca woda i pozostawieniu do wysuszenia, to nie robie z nimi nic.
Nie plesnieja, nie pekaja (moze dwa lekko), Easy job, warto kupic.
0
@Nano22 Ale to jest zacny teledysk.
Dan Aykroyd to byl a nie Murray.
1
@Nano22 A tak, tak!
3
Znowu aktualne. Michael Jackson "Earth Song"
@Nano22 jak sie nazywal ten clip Michaela, w ktorym on gral jakby rezysera, na takim wysiegniku od kamery chyba siedzial, znani aktorzy jak Bill Murray (chyba) wystepowali.
2
@Kapitan hawk Wez zmien ten brak avataru, bo tak to musze uzywac mozgu i sie zastanawiac czy pozytywnie, czy negatywnie ocenic Twoja wypowiedz. A tak to z gory wiedzialem. :)
5
Od paru dni sama amatorka w Goracych Dyskujach. 20, 30, 45 odpowiedzi, co to jest?
1
@damianex10 zamykam dyskusje, mozliwosc kometnowania zostala wylaczona.
1
@Socjopata W miare mlody, lysy, niski, ale roli w zadnym filmie nie dostal.
1
@Socjopata a zgadnij, kto to powiedzial.
"Najpierw w Australii zalegalizowano małżeństwa tej samej płci, potem aborcję i od tego czasu kraj trawią ogromne pożary, w których giną ludzie, zwierzęta i natura. Już raz taka sytuacja miała miejsce. Możemy o niej przeczytać w Starym Testemencie. Nie ma przypadków są tylko znaki"
1
@Kapitan hawk juz myslalem, ze wstawilismy to samo, zobacz nizej , post Kajtka.
A co Ty protest jakis z avatarem?
1
@Kajtek77 tak?
1
@Colon Ten moment, gdy czujesz w moczu odpowiedzi, ale i tak pytasz ;)
0
@Commando uuuu brzmi tajemniczo, Arnie.
0
@Nano22 aaaaa od razu robi sie milo.
@Katalończyk 99 https://www.wykop.pl/wpis/19860387/panie-rezyseze-heheszki-film-smiesznypiesek/
1
Celebryci la Rambli.
Czy mamy tutaj osoby znane lub chociaz troche znane poza LR?
Na pewno @Janiama , Paris, podobno Footroll ma tez tu swoje konto. Kto jeszcze?
1
@Socjopata no tych zba zba zba zbanowanych.
0
@Vxb93 peace chyba ;)
0
@Socjopata to dobrze, a twity od niechcianych tez mozna wstawiac?
9
@DonMatteo901 W sumie rodzi sie tez pytanie, jesli np. pan Smiszek zostalby prezydentem albo wlasnie pan Biedron, to druga polowka staje sie pierwsza dama?
Powaznie pytam.
8
1
@Socjopata Ale tak mozna? Mialem w sumie pytac.
0
@SeeleyBooth lepszy niz niejeden album gniot.
2
Koszulki JVC i O2 Arsenalu.
http://tiny.cc/pnddiz
http://tiny.cc/1nddiz
http://tiny.cc/goddiz
0
@puyol_presidend5 ja tez nie, dopiero, gdy sie skupilem.
1
@Colon – To ostatni raz, gdy prowadzę tę galę
– rozpoczął swoją przemowę podczas rozdania „Złotych Globów” Ricky Gervais.
Brytyjski aktor i scenarzysta zaskoczył widownię odważnymi żartami. Kpił z hollywoodzkich celebrytów.
–Gdyby ISIS założyło własną platformę streamingową, zadzwonilibyście do swoich agentów
– powiedział.
Następnie polecił im, by nie próbowali opowiadać o polityce podczas odbierania nagrody.
–Jeżeli ktoś z was zdobędzie dzisiaj nagrodę, nie róbcie z tego miejsca platformy do politycznych wystąpień. (…) Nie macie pojęcia o realnym świecie. Większość z was spędziła mniej czasu w szkole niż Greta Thunberg
– stwierdził.
Pouczył też przyszłych nagrodzonych, jak mają się zachować.
– Jeżeli wygracie, podejdźcie, odbierzcie nagrodę, podziękujcie swojemu agentowi, swojemu Bogu i wyp…….cie
– mówił.
To nie jedyna kontrowersyjna sytuacja podczas tegorocznej gali rozdania „Złotych Globów”. Aktorka Michelle Williams pochwaliła się dokonaniem aborcji.
Nie byłabym w stanie tego osiągnąć bez skorzystania z prawa kobiety do wyboru. Prawa do wyboru czy chce się mieć dziecko i z kim
– powiedziała.