Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac Psychologia ma ogromne znaczenie.
Napisze Ney, czy Neymar - to o ktorym uzytkwoniku tej strony od razu pomyslisz?
1
@IronSanHybrid Wygrai z Flamengo, wiec sa najmocniejsi.
1
@karci0 Wtrace sie troche nieladnie, bo ciakaw dyskusja. Coaching jest modny, ale to nie znaczy, ze to zlo. Trzeba oddzielic dobry od slabego.
"No man is your enemy, no man is your friend, every man is your teacher.”
1
@HassanMubarak Moja Ex, Ex sluchala Placebo. Nie lubie.
@kerouac nawet w tych komentarzach mozesz potrenowac, czyli przeniesc teorie z tej ksiazki w praktyke.
1
@kerouac Ze jeszcze nikt nie napisal - polec to Albie i chlopakom.
1
@kerouac To bardzo dobrze. Najwazniesze, ze dziala.
5
@kerouac Tutaj rozprawienie sie ze strachem ala WW.
Walter: I have spent my whole life scared - frightened of things that could happen, might happen, might not happen. Fifty years I spent like that. Finding myself awake at three in the morning. But you know what? Ever since my diagnosis, I sleep just fine.
Hank: Hmmm...okay.
Walter: What I came to realize is that fear, that's the worst of it. That's the real enemy. So, get up, get out in the real world and you kick that bastard as hard as you can right in the teeth.
1
@kerouac Cie dorwe potem. A niby pesymisci zyja dluzej.
1
@Colon @Bartek22 @KamQiX
5
Barca 99 https://pbs.twimg.com/media/ENSPtiUWkAEZ6X8?format=jpg&name=medium
0
@Stoiczkow Niezle, bo to gruba pozycja.
Moze bedziesz tym zainteresowany - jak powstal audiobook.
https://www.spreaker.com/user/bilberry/dok08-ludzkie-dzialanie#
2
@student97r cos Cie po prostu z czytaniem skojarzylem. To chociaz @Bykunn oznacze, moze sie nawroci :) zartuje.
2
@Colon @Nano22 @michal26 @Kajtek77 @student97r
0
@ShawnC ktos (chyba) na pewno, bo pamietam te nazwe z La Rambli i ze mi fajnei weszlo.
0
@ShawnC chyba kiedys wstawiales, fajnie napier
dzie laja
0
Najbardziej bezczelne / szczere tytuly albumow muzycznych? Pomysly?
"We are only in it for the Money" Zappa
"Best Band You Never Heard in Your Life" Zappa
"Album of the Year" Faith No More
2 utwory z jedne z plyt - Penguin in Bondage
oraz
Eric Dolphy Memorial Barbecue
3
@Colon Książka, która czekała na polskie wydanie prawie 60 lat (pierwsze wydanie oryginału – Human Action – 1949). Opus magnum nestora austriackiej szkoły ekonomii Ludwiga von Misesa. Chłodna, rzeczowa rozprawa z socjalizmem, interwencjonizmem i wszelkimi odmianami pseudoekonomii; gruntowny wykład prakseologii i głęboka refleksja nad prawidłowościami i ograniczeniami, jakim podlega ludzkie działanie. Po 1989 roku stało się oczywiste, że socjalizm nie może się udać. Mises wiedział o tym już w latach czterdziestych, a więc wtedy, kiedy wielu intelektualistów wiązało z tym ustrojem wielkie nadzieje.
Ludzkie działanie miało 4 wydania amerykańskie i zostało przetłumaczone na kilkanaście języków, w tym chiński, japoński, rosyjski i czeski. Mamy je wreszcie po polsku.
Ludwig von Mises był najwybitniejszym obrońcą kapitalizmu i krytykiem socjalizmu w XX wieku, najważniejszym przedstawicielem austriackiej szkoły ekonomii, nauczycielem Hayeka, Rothbarda oraz wielu innych ekonomistów i naukowców. Przez całe dorosłe życie pisał i wykładał w różnych krajach.
@jacobFCB @kerouac @Cochise
5
Mozna bezplatnie pobrac jedna z najciekawszych. ksiazek o ekonomii i nie tylko, w formie audiobooka. Obszerna i kultowa juz pozycja.
Ludwig von Mises "Ludzkie Dzialanie."
https://t.co/FjiPMOOgYe?amp=1
0
@Janiama divide et impera oraz panem et circenses i jedziemy z koksem.
0
Najlepsza dekada w historii?
0
@nabial @RichardWinters sluchalem . Świetna wersja . Dobra kapele rozpoznasz zresztą po koncertach (patrz np Zappa) . Rozbudowuja utwory, bawią się improwizują .
1
@Encore nie do końca gotówce to zlo , chyba że do tematu podchodzi się dogmatycznie.
Dell czy Mac miały świtne linie .
Cena była często tylko wysoka
0
@aras17_VeB kilka np, Barao, Kurupi , Kraus
0
@Nano22 @RobsonPL polecam brazylijskie bomby - radza sobie z kazdym suszem .
Minus? Są przewaznie duze i dlugie
https://www.yerbamatestore.pl/bombille/bombilla-bomba-brazylijska
1
@Nano22 Te sprezynowe nie pasuja do wszyskich yerb.
0
@krzychu1526 Troche mnie dziwi, ze sie spodziewales czegos innego.
Trojka serwuje dobra muzyke, wychowala pokolenia, ale to zamkniety ekosystem.
Archive czy Budgie - to takie typowo Trojkowe twory.
"ja jestem umysl scisly, mnie sie podobaja utowry, ktore juz slyszalem".
Mlodych przyciaga spotify, moze ewentualnie soma.fm, ale raczej nie Trojka.
To po prostu typowe koleczko wzajemnej adoracji poklepywania itd.
Lista faktycznie niewiele sie zmienia.
Klimat jest fajny.
4
@kerouac uuuu dobrze wykszatalcony z duzego miasta, pracuje w korporacji ;)
ps. zartuje. Oczwiscie medytacja jest w modzie, ale to mimo wszystko dobra rzecz. Zapomina sie czesto, ze forma medytacji jest np. rozaniec.
Widzialem kiedys program jak medytacja moze pomoc w walce z depresja - fizyczne zmiany w mozgu.
2
@Odesseiron i @Danny Gaucho - jestescie usprawiedliwieni.
ps. no chyba, ze to Wy przystawialiscie, to nie ;)
0
@Vxb93 a gdzie, z kim?
0
@barteq Nigdy nie jezdzilem na nartach, ale firme Volkl kojarze z rakiet tenisowych i toreb.