3

Skoro Ernesto to taki amator, wuefista, sabotażysta, mason, pisowiec, Garganel , "trener", trenerzyna, to może bez niego spróbować, znaczy bez trenera w ogóle.
Mafia w szatni to ogarnie , bo i tak ogarnia.
Gorzej nie moze być ?

2

@AlvaroHanso jedno i drugie , dlatego kibicuje Bsrcelonie . Po czasie przywiązanie jest duże , że już klubu nie zmienię bez względu na styl czy brak trofeów

1

@VamosRakieta naprawę myślałem o tym czy dać " :)" - bo różnie z interpretacją przekazu bywa.

Więc dałem , ale nie pomogło :)

Przeżyjemy

2

@VamosRakieta a „:)“ to myslisz, ze dlaczego dalem ?

ten moment kiedy jestes przekonany , ze ktos nie lapie :)

1

@VamosRakieta najgorszy może nie, ale jeden z gorszych ;)
Nawet ogladajac skróty przekączalem m na City , tzn na Lpool.

0

Jednak Neynar musi wrócić . :)


0

Pamietacie go jako jednego z najlepszych tenisistow w historii. Co robi teraz?
Chevrolet Onix, Tango Team.


0

@Triv44 Sven?

1

@Hushovt Nie no spoko, rozumiem. Ja akurat nie potrzebuje odpoczynku, ale moze lubie SM. :)

1

@xJLx Ale nie za moje piniondze ;)

0

Jakos nie biore na powaznie wpisow (nie ludzi), ktore sa o tym, ze komus juz nie chce sie ogladac Barcy.
To chyba tylko frustracja z obecnego stylu, cos na zasasdzie "zabije go" - gdy zona mowi w zlosci o mezu.

Nie chce tutaj uderzac w patetyczne tony o prawdziwych kibicach, ale powiem Wam, ze ciesze sie na kazdy mecz Barcy, doslownie, nawet na jakies sparingi na Tajwanie w trzecim garniturze.
Wkurzam sie, ze przegapilem chyba juz 3 spotkania (w tym dzisiejsze) ze wzgledu na hale - tak niestety wypadl oplacony termin, wiec szkoda zrezygnowac. Na wazniejszy mecz, oddam miejsce znajomemu.

Ja tak tam i mysle, ze jest nas wiecej. Nie mamy zadnych rozowych okularow, po prostu dopingujemy ulubionej druzynie, mimo, ze potrafi zagrac padake.

5

Obejrzalem 10-minutowy skrot meczu. Szkoda, ze Suarez nie strzelil, po rajdzie Messiego. Swoja droga, chyba jest mistrzem w podaniach i uderzeniach z trudniejszej pozycji, z niewlasciwej nogi czy nawet czesci stopy, np. zamiast wewnetrzna to zewntetrzna, ale za to go lubie.

Widac bylo duzy smutek De Jonga, po tym jak otrzymal druga kartke - bardzo ambitny gosc.

Fajna atmosfera na stadionie.

0

@bartekvisca wlasnie mialem pytac, how was Barca, bo z hali wrocilem dopiero.

1

Masz to w NBA, masz to?
Nobiles Anwil Włocławek vs Zepter Śląsk Wrocław



@Encore @student97r

0

@Danny Gaucho "Tfu" z jednym politykiem mi sie kojarzy.

1

Nie wiem czy kojarzycie Kardasjan ze Star Treka. Tutaj jedna pani, przedstawicielka gatunku (Kim), w dosc naturalnej jak na siebie pozie.

https://pbs.twimg.com/media/ENbhTKoWoAAfAeF?format=jpg&name=medium

0

Generacja Z wygrywa z Baby Boomer.
Glosowanie trwa.
https://www.strawpoll.me/19174080

0

@Piorun Zacznijmy od Nowa.
Keira Knightley i Mark Ruffalo.

0

@Danny Gaucho Pamitam, Karanke tez ;)

2

o i Vangelis wjechal na skocznie.

1

@Nano22 Ja nie slucham go czesto, ale wiele utworow jest swietna. Kilka ulubionych?
Don't Stop 'Til You Get Enough"
Say Say Say
Leave me Alone.
A Twoje?

2

@Striker szczere kondolencje

0

@IronSanHybrid lubie Eearl Grey i opakowanie tez fajne.

0

@IronSanHybrid a ta Dilmah to jakie czarne proponuje ?

0

Pijecie herbatę? Ulubione rodzaje, marki?

1

Krzysztof Wielicki, piąty w historii alpinista, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum (wszystkie14 ośmiotysięczników), skończy w niedzielę 70 lat. "Mogę powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi, choć na Evereście zimą zamieniliśmy może kilkanaście zdań" - opowiada o Wielickim Leszek Cichy.

https://www.rmf24.pl/raporty/raport-polacy-w-himalajach/fakty/news-krzysztof-wielicki-konczy-70-lat-gory-sa-na-szczescie-takie-,nId,4243601

0

Porownanie forhandowego uderzenia z tzw. pozycji zamknietej Nalbandiana i Ferrero. 0:21



ps. David byl jednym z najczysciej uderzajacych zawodnikow.

0

@damianex10 I o to chodzilo, ale nie zglaszaj :)

3

Chcialbym w bardzo osobisty sposob podziekowac.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?