Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Skoro Ernesto to taki amator, wuefista, sabotażysta, mason, pisowiec, Garganel , "trener", trenerzyna, to może bez niego spróbować, znaczy bez trenera w ogóle.
Mafia w szatni to ogarnie , bo i tak ogarnia.
Gorzej nie moze być ?
2
@AlvaroHanso jedno i drugie , dlatego kibicuje Bsrcelonie . Po czasie przywiązanie jest duże , że już klubu nie zmienię bez względu na styl czy brak trofeów
1
@VamosRakieta naprawę myślałem o tym czy dać " :)" - bo różnie z interpretacją przekazu bywa.
Więc dałem , ale nie pomogło :)
Przeżyjemy
2
@VamosRakieta a „:)“ to myslisz, ze dlaczego dalem ?
ten moment kiedy jestes przekonany , ze ktos nie lapie :)
1
@VamosRakieta najgorszy może nie, ale jeden z gorszych ;)
Nawet ogladajac skróty przekączalem m na City , tzn na Lpool.
0
Jednak Neynar musi wrócić . :)
0
Pamietacie go jako jednego z najlepszych tenisistow w historii. Co robi teraz?
Chevrolet Onix, Tango Team.
0
@Triv44 Sven?
1
@Hushovt Nie no spoko, rozumiem. Ja akurat nie potrzebuje odpoczynku, ale moze lubie SM. :)
1
@xJLx Ale nie za moje piniondze ;)
0
Jakos nie biore na powaznie wpisow (nie ludzi), ktore sa o tym, ze komus juz nie chce sie ogladac Barcy.
To chyba tylko frustracja z obecnego stylu, cos na zasasdzie "zabije go" - gdy zona mowi w zlosci o mezu.
Nie chce tutaj uderzac w patetyczne tony o prawdziwych kibicach, ale powiem Wam, ze ciesze sie na kazdy mecz Barcy, doslownie, nawet na jakies sparingi na Tajwanie w trzecim garniturze.
Wkurzam sie, ze przegapilem chyba juz 3 spotkania (w tym dzisiejsze) ze wzgledu na hale - tak niestety wypadl oplacony termin, wiec szkoda zrezygnowac. Na wazniejszy mecz, oddam miejsce znajomemu.
Ja tak tam i mysle, ze jest nas wiecej. Nie mamy zadnych rozowych okularow, po prostu dopingujemy ulubionej druzynie, mimo, ze potrafi zagrac padake.
5
Obejrzalem 10-minutowy skrot meczu. Szkoda, ze Suarez nie strzelil, po rajdzie Messiego. Swoja droga, chyba jest mistrzem w podaniach i uderzeniach z trudniejszej pozycji, z niewlasciwej nogi czy nawet czesci stopy, np. zamiast wewnetrzna to zewntetrzna, ale za to go lubie.
Widac bylo duzy smutek De Jonga, po tym jak otrzymal druga kartke - bardzo ambitny gosc.
Fajna atmosfera na stadionie.
0
@bartekvisca wlasnie mialem pytac, how was Barca, bo z hali wrocilem dopiero.
1
Masz to w NBA, masz to?
Nobiles Anwil Włocławek vs Zepter Śląsk Wrocław
@Encore @student97r
0
@Danny Gaucho "Tfu" z jednym politykiem mi sie kojarzy.
1
Nie wiem czy kojarzycie Kardasjan ze Star Treka. Tutaj jedna pani, przedstawicielka gatunku (Kim), w dosc naturalnej jak na siebie pozie.
https://pbs.twimg.com/media/ENbhTKoWoAAfAeF?format=jpg&name=medium
0
Generacja Z wygrywa z Baby Boomer.
Glosowanie trwa.
https://www.strawpoll.me/19174080
0
@Piorun Zacznijmy od Nowa.
Keira Knightley i Mark Ruffalo.
0
@Danny Gaucho Pamitam, Karanke tez ;)
2
o i Vangelis wjechal na skocznie.
1
@Nano22 Ja nie slucham go czesto, ale wiele utworow jest swietna. Kilka ulubionych?
Don't Stop 'Til You Get Enough"
Say Say Say
Leave me Alone.
A Twoje?
2
@Striker szczere kondolencje
0
Ankieta Ok boomer.
http://www.strawpoll.me/19174080
https://www.kasasa.com/hs-fs/hubfs/Imported_Blog_Media/Screen-Shot-2019-05-20-at-1_25_44-PM.png?width=806&height=301&name=Screen-Shot-2019-05-20-at-1_25_44-PM.png
0
@IronSanHybrid lubie Eearl Grey i opakowanie tez fajne.
0
@IronSanHybrid a ta Dilmah to jakie czarne proponuje ?
0
Pijecie herbatę? Ulubione rodzaje, marki?
1
Krzysztof Wielicki, piąty w historii alpinista, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum (wszystkie14 ośmiotysięczników), skończy w niedzielę 70 lat. "Mogę powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółmi, choć na Evereście zimą zamieniliśmy może kilkanaście zdań" - opowiada o Wielickim Leszek Cichy.
https://www.rmf24.pl/raporty/raport-polacy-w-himalajach/fakty/news-krzysztof-wielicki-konczy-70-lat-gory-sa-na-szczescie-takie-,nId,4243601
0
Porownanie forhandowego uderzenia z tzw. pozycji zamknietej Nalbandiana i Ferrero. 0:21
ps. David byl jednym z najczysciej uderzajacych zawodnikow.
0
@damianex10 I o to chodzilo, ale nie zglaszaj :)
3
Chcialbym w bardzo osobisty sposob podziekowac.