Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 zdjecia sa podpisane, jakby co.
1
@Rastafarnianin z kortami?
8
Tim Cook (Apple) byl na widowni i musial robic dobra mine do zlej gry.
0
@puyol_presidend5 Podziw.
1
Brawo J. Phoenix, szkoda, za 3 Sezon Fargo nie dostal wtedy nagrody.
ps. chcialem kogos oznaczyc, ale te bany. Pozdro Barbie i Ken.
0
@matirix20 nie wiedzialem.
Tak, Redondo.
0
@Walker jeden trafiony
0
@Bartek22 Ja pierdziele, ale narobiliscie smaka na te Felicjanska.
2
Potraficie wymienic kazdego z zawodnikow Barcy 99?
https://pbs.twimg.com/media/ENb7gxpW4AgyvGK.jpg
A ci panowie, to kto?
https://pbs.twimg.com/media/ENb6_iKXYAEcQWf.jpg
Rudy, nie ten z City.
1
@IronSanHybrid @RobsonPL Chorizo lubie, wiec moze sporbuje. Zreszta Niemcy "umia" w pizze.
@RobsonPL i prawidlowo
3
Wilki - Eli lama sabachtani.
nie mam pojecia, dlaczego ten utwor mi sie przypomnial.
4
@zodiak_10 Nienawidze mowy nienawisci.
7
@IronSanHybrid La Bombonera - jednez z najbardziej klimatycznych stadionow w naszej Galaktyce.
0
Gotowce.
Wiadomo, domowe zarcie jest najlepsze, ale coraz czesciej siegamy po gotowe. Macie ulubione dania, ktore troche zblizaja sie do tych robionych wlasnorecznie?
(Gotowcem jest np. ketchup, czy majonaz oraz zupka Vifon).
0
Jak to bylo? Pecunia non olet. No niby nie, ale sa zbyt tluste tluszczem zwierzecym (1%), weganie na Wyspach tego nie lubia.
"British Currency May Be Violation of “Ethical Veganism”
ps. mowa jest nawet o odszkodowaniach, chociaz to niepotwierdzone.
6
Wypas skok.
0
@socha byly napascor Albicelestes. Legenda.
0
@socha Ale o Batimgolu juz nie mozesz tak powiedziec. :)
1
Gabigol moze trafic do Chelsea.
0
@Kamilos84 Z akcentem na troche, bo MM uwielbiam. Nawet D. Hopper nie uratowal tego filmu (moja opinia wiec zadna tam miara)
0
@Kamilos84 ale to byl gniot.
0
@elmayakos Kto wie, kto wie.
0
@SeeleyBooth Hehe, Ocean Frodo. Szacun.
Malo znana jest rowniez anty Greta, czyli Izabella Nilsson Jarvandi.
1
@Transu96 albo "nie chce wywolywac gownoburzy, ale..."
0
@IronSanHybrid W sumie ciekawe gdyby wiekszosc glosowala, ale taka ankeite musialby wstawic ktos bardziej medialny lub redakcja.
Tendencje pewnie by sie utrzymaly.
3
@IronSanHybrid Wiesz, wazne kto te glosy liczy, a nie kto glosuje.
1
W glosowaniu wzielo udzial 1045 Cules.
Generacja Z dominuje Millenialsow. Reszta to płotki.
https://www.strawpoll.me/19174080/r
6
@kamilos1214 Cos ma w sobie. Ciekawa uroda, taka nie-oczywista.
1
@NGTRX Tak, dokladnie.
5
Ernesto mogl przeciez sie doksztalcac, mogl zatrudnic tlumacza, wchodzic chociazby na polskie strony poswiecone FCB i tam znalazlby duzo wskazowek co zrobic z tym zespolem.
Czas ma, bo nie poswieca sie zbytnio swojej pracy, woli hobby - fotografafowanie.
Zdziwillby sie, ile jeszcze on i jego sztab nie wie, nie widzi, nie zauwaza, zarowno pod wzgledem taktycznym, jak i mentalnym.
W Hiszpanii wiadomo, trenerka jest na miernym poziomie, a on nie wywodzi sie ze srodowiska pilkarskiego i nie ma z kim pogadac.
Kto wie, moze ktos zostalby jego mentorem, asystentem. Tylko kto?
Ale nie, EV wie swoje, uparty jest.
A dodatkowo ci rozleniwieni zawodnicy, ktorzy popieraja marionetke, nie maja juz zadnych ambicji, bo sa nasyconymi kocurami.