0

@puyol_presidend5 zdjecia sa podpisane, jakby co.

1

@Rastafarnianin z kortami?

8

Tim Cook (Apple) byl na widowni i musial robic dobra mine do zlej gry.


0

1

Brawo J. Phoenix, szkoda, za 3 Sezon Fargo nie dostal wtedy nagrody.

ps. chcialem kogos oznaczyc, ale te bany. Pozdro Barbie i Ken.

0

@matirix20 nie wiedzialem.
Tak, Redondo.

0

@Walker jeden trafiony

0

@Bartek22 Ja pierdziele, ale narobiliscie smaka na te Felicjanska.

2

Potraficie wymienic kazdego z zawodnikow Barcy 99?
https://pbs.twimg.com/media/ENb7gxpW4AgyvGK.jpg

A ci panowie, to kto?
https://pbs.twimg.com/media/ENb6_iKXYAEcQWf.jpg

Rudy, nie ten z City.



1

@IronSanHybrid @RobsonPL Chorizo lubie, wiec moze sporbuje. Zreszta Niemcy "umia" w pizze.
@RobsonPL i prawidlowo

3

Wilki - Eli lama sabachtani.



nie mam pojecia, dlaczego ten utwor mi sie przypomnial.

4

@zodiak_10 Nienawidze mowy nienawisci.

7

@IronSanHybrid La Bombonera - jednez z najbardziej klimatycznych stadionow w naszej Galaktyce.

0

Gotowce.
Wiadomo, domowe zarcie jest najlepsze, ale coraz czesciej siegamy po gotowe. Macie ulubione dania, ktore troche zblizaja sie do tych robionych wlasnorecznie?
(Gotowcem jest np. ketchup, czy majonaz oraz zupka Vifon).

0

Jak to bylo? Pecunia non olet. No niby nie, ale sa zbyt tluste tluszczem zwierzecym (1%), weganie na Wyspach tego nie lubia.
"British Currency May Be Violation of “Ethical Veganism”

ps. mowa jest nawet o odszkodowaniach, chociaz to niepotwierdzone.

6

Wypas skok.


0

@socha byly napascor Albicelestes. Legenda.

0

@socha Ale o Batimgolu juz nie mozesz tak powiedziec. :)

1

Gabigol moze trafic do Chelsea.

0

@Kamilos84 Z akcentem na troche, bo MM uwielbiam. Nawet D. Hopper nie uratowal tego filmu (moja opinia wiec zadna tam miara)

0

@Kamilos84 ale to byl gniot.

0

@elmayakos Kto wie, kto wie.

0

@SeeleyBooth Hehe, Ocean Frodo. Szacun.
Malo znana jest rowniez anty Greta, czyli Izabella Nilsson Jarvandi.

1

@Transu96 albo "nie chce wywolywac gownoburzy, ale..."

0

@IronSanHybrid W sumie ciekawe gdyby wiekszosc glosowala, ale taka ankeite musialby wstawic ktos bardziej medialny lub redakcja.
Tendencje pewnie by sie utrzymaly.

3

@IronSanHybrid Wiesz, wazne kto te glosy liczy, a nie kto glosuje.

1

W glosowaniu wzielo udzial 1045 Cules.
Generacja Z dominuje Millenialsow. Reszta to płotki.

https://www.strawpoll.me/19174080/r

6

@kamilos1214 Cos ma w sobie. Ciekawa uroda, taka nie-oczywista.

1

@NGTRX Tak, dokladnie.

5

Ernesto mogl przeciez sie doksztalcac, mogl zatrudnic tlumacza, wchodzic chociazby na polskie strony poswiecone FCB i tam znalazlby duzo wskazowek co zrobic z tym zespolem.

Czas ma, bo nie poswieca sie zbytnio swojej pracy, woli hobby - fotografafowanie.
Zdziwillby sie, ile jeszcze on i jego sztab nie wie, nie widzi, nie zauwaza, zarowno pod wzgledem taktycznym, jak i mentalnym.
W Hiszpanii wiadomo, trenerka jest na miernym poziomie, a on nie wywodzi sie ze srodowiska pilkarskiego i nie ma z kim pogadac.
Kto wie, moze ktos zostalby jego mentorem, asystentem. Tylko kto?

Ale nie, EV wie swoje, uparty jest.
A dodatkowo ci rozleniwieni zawodnicy, ktorzy popieraja marionetke, nie maja juz zadnych ambicji, bo sa nasyconymi kocurami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?