2

@Safrani Pędził na Tuska napluć - jeśli tak, ja go rozgrzeszam.

0

@usztafik "wyimaginowanego spełnienia rodzicielstwa poprzez ciumkania do psów." - rozbawiłeś mnie

0

@MOLESTA PatoZiobro universe.

1

@Trojanek23 Też tego nie łapię, a już te bezdzietne dziwadła, które sobie kupują zastępczo, rasowe psiecko z hodowli wręcz budzą moje obrzydzenie.
Plus takie zjawisko jak inne dziwadła gadające do psów w czasie spacerów w taki specyficzny nadopiekuńczy sposób. Plus inne dziwadła w czasie spacerów gadające o psach, jakby było o czym gadać. "A mój piesek machnął łapką, a mój piesek się zesrał itp." Plus inne dziwadła siedzące przed YT i oglądające psie videła przez 5 godzi. Plus kolejne dziwadła wysyłające sobie zdjęcia psów. Okropieństwo.

Lubię zwierzaczki, ale ludzie tworzą okropną otoczkę wokół nich.

1

@Roobo Te zdania są wręcz Twoja wizytówką antydemkratyczną.

"No jakie są te ustawy?
Tylko pogorszyły by kryzys i podzielenie Polski"

Czyli, przywracanie praworządności oburzyłoby część Polaków srających na Konstytucję i prawo i popierających działalność przestępczą PiSu, zatem lepiej nic nie robić i ich nie denerwowac.
W sumie tu postawiłeś diagnozę, jak fatalnymi wyborcami są konserwatyści w Polsce - to sekta.

0

@kosmos91 Pytanie dotyczyło szkodliwości działań.

13

@Starrk Lekka propaganda była już przed 2015 w TVP, ale to PiS zdewastował ją totalnie i doprowadził do upadku jej zaufania.
Podobnie PiS doprowadził do upadku prestiżu wielu instytucji.

Żadna partia nie stoi nawet w pobliżu pisowców jeśli chodzi o demolowanie kraju.
Pytanie naszego kolegi jest wręcz idiotyczne, ale on jest w sekcie konserwatywnej.

10

@Roobo WOW, co za analiza. PiS coś zdewastował, ale Tusk tego nie odwrócił.
Wniosek PiS=Tusk, czyli ktoś kto nie sprząta po demolującym jest tak samo winny, jak ten, który demoluje.

Ani słowa o skompromitowanych lizusach Kaczyńskiego z Pałacyku, którzy blokują wszystkie ustawy proponujące naprawę. Najbliższa dotycząca sądownictwa.
Powtórzę jeszcze raz, jesteś antydemokratą, nie rozumiesz kompletnie czym jest demokracją, a hipkryzja, obłuda i zakłamanie wylewają się Tobie zza kołnierza.

2

@Nightraider Giertych to nie tylko potwarz tej koalicji, ale i całej polskiej polityki.
Tusk ewidentnie chciał z niego zrobić giermka do brudnej roboty, jak np. w czasie wyborów, żeby zajmował się brudami, którymi nie wypadało zajmować się innym.

Dla mnie właśnie to jest kolejną nieprzyswajalną rzeczą w tej koalicji, czyli oni zachowują się jakby polityka była wewnętrzną wojną z konserwiakami, a nie czymś co jest obserwowane przez ich wyborców. A Giertych brzydzi, tak samo jak brak działań w sprawie TVP - tu nie rozumiem, dlaczego (tzn rozumiem, ale nie akceptuję tego) koalicja nie stworzy świetnej ustawy dot. TVP i jej funkcjonowania, dając ponownie szansę Nawrockiemu by wykazać, że jest aparatczykiem, który zawetuje jakościową TVP.
Tusk nie widzi swoich wyborców.

4

@Nightraider Nikt nie powiedział, że rządzenie w koalicji jest łatwe.
Dlatego rozliczanie koalicji za obietnice PO sprzed wyborów jest bzdurne i niecelowe - są to 2 odrębne byty.
Jednak słabe jest rzeczywiście to, że zamiast blokować siebie w obrębie koalicji, powinni dać szansę Dudzie i Nawrockiemu pokazać intensywniej, że to obrońcy porządku bazprawnego i jak np w przypadku aborcji mizoginistycznego.

3

To ja odwrócę pytanie z gorących.

@Kessie @Bocheno1 Jak długo zamierzacie w życiu nie pracować?

5

@Nightraider Najgłośniejsza zablokowana ustawa to za chwilę będzie ta przywracająca praworządność w sądach, którą zablokuje kibicowski wykidajło z pisowskiego gangu Olsena.

11

Ledwo pokazałem szympansom jak rozpalać ogień, a tu Musk starlinki wysyła na orbitę.
Kiedy to minęło?

2

Niemcy ewidentnie w trybie walca na MŚ. Ten ciężki sprzęt zmiażdży wszystko napotkane na swojej drodze.

1

@Kgorecki2500 Panie Kacprze, to jest prawda.

1

A może chodzi o to, że Flick nie jest niskorosłym Niemcem?

6

Jedna rzecz jest niezmienna od wielu sezonów - Barca to dom wariatów, tylko nigdy nie wiadomo jaki wariat i z której strony uderzy.
Może to burza w szklance wody, ale już sam fakt pojawiania się info o utracie pozycji Flicka w zespole w przestrzeni publicznej jest potencjalnie bardzo niszczący dla zespołu.

1

@MOLESTA Dzień jak co dzień w ziobrowym szambie.

3

@clyde Do pierwszej agresji Hamasu, To hamas przejął zakładników i to hamas zaczął tę odsłonę konfliktu.

1

Człowiek idzie spać, parę godzin i już wtorek.

0

@PatrychoO No przecież to betoniarni nie dotrze.

2

"Litewski chamie, klęknij przed polskim panem" - taki transparent wywiesili kiedyś kibole Lecha. Było to w 2013 roku.

Skutek? Kara roku prac społecznych dla czworga kibiców Lecha Poznań za publiczne znieważenie osób narodowości litewskiej podczas piłkarskiego mecz Ligi Europejskiej.

4

@PatrychoO La Rambla - miejsce, gdzie osoba merytorycznie zamieciona pod dywan tego nie rozumie. Dziwnym trafem jest konserwatywna.

I tak w koło Macieju z wami jest.

4

Gol z karnego to nie gol. Zgodzimy się tu jak jeden mąż (i jak jedna żona)?

1

Komentarz usunięty

0

@mekston Widzę, że zacząłeś beznadziejną z punktu widzenia celowości kampanię promowania terrorysty z Rosario, ale nie zagadasz 2 tytułów MŚ mniej niż Pele.

3

LR to fajne miejsce, ale zamiast się cieszyć spacerem wśród uroków złotej polskiej jesieni to mamy:
a tyn to lewą nogę mioł a tamtyn nie mioł, a ten lepi strzyloł, a tamtyn przyspieszoł.
I tak całą dobę.

3

Z klasyki TVP: Kazimierz Górski do Engela w 2002 roku w studio po zakończonych MŚ:

Skoro było tak dobrze, to dlaczego było tak źle?

2

@juarez Właśnie takich rad i wpisów powinien Yamal unikać jak ognia.

3

@Lionel_Messi10 Pamiętajmy, że gra w lidze skrojonej pod oldboyów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?