Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Safrani Pędził na Tuska napluć - jeśli tak, ja go rozgrzeszam.
0
@usztafik "wyimaginowanego spełnienia rodzicielstwa poprzez ciumkania do psów." - rozbawiłeś mnie
0
@MOLESTA PatoZiobro universe.
1
@Trojanek23 Też tego nie łapię, a już te bezdzietne dziwadła, które sobie kupują zastępczo, rasowe psiecko z hodowli wręcz budzą moje obrzydzenie.
Plus takie zjawisko jak inne dziwadła gadające do psów w czasie spacerów w taki specyficzny nadopiekuńczy sposób. Plus inne dziwadła w czasie spacerów gadające o psach, jakby było o czym gadać. "A mój piesek machnął łapką, a mój piesek się zesrał itp." Plus inne dziwadła siedzące przed YT i oglądające psie videła przez 5 godzi. Plus kolejne dziwadła wysyłające sobie zdjęcia psów. Okropieństwo.
Lubię zwierzaczki, ale ludzie tworzą okropną otoczkę wokół nich.
1
@Roobo Te zdania są wręcz Twoja wizytówką antydemkratyczną.
"No jakie są te ustawy?
Tylko pogorszyły by kryzys i podzielenie Polski"
Czyli, przywracanie praworządności oburzyłoby część Polaków srających na Konstytucję i prawo i popierających działalność przestępczą PiSu, zatem lepiej nic nie robić i ich nie denerwowac.
W sumie tu postawiłeś diagnozę, jak fatalnymi wyborcami są konserwatyści w Polsce - to sekta.
0
@kosmos91 Pytanie dotyczyło szkodliwości działań.
13
@Starrk Lekka propaganda była już przed 2015 w TVP, ale to PiS zdewastował ją totalnie i doprowadził do upadku jej zaufania.
Podobnie PiS doprowadził do upadku prestiżu wielu instytucji.
Żadna partia nie stoi nawet w pobliżu pisowców jeśli chodzi o demolowanie kraju.
Pytanie naszego kolegi jest wręcz idiotyczne, ale on jest w sekcie konserwatywnej.
10
@Roobo WOW, co za analiza. PiS coś zdewastował, ale Tusk tego nie odwrócił.
Wniosek PiS=Tusk, czyli ktoś kto nie sprząta po demolującym jest tak samo winny, jak ten, który demoluje.
Ani słowa o skompromitowanych lizusach Kaczyńskiego z Pałacyku, którzy blokują wszystkie ustawy proponujące naprawę. Najbliższa dotycząca sądownictwa.
Powtórzę jeszcze raz, jesteś antydemokratą, nie rozumiesz kompletnie czym jest demokracją, a hipkryzja, obłuda i zakłamanie wylewają się Tobie zza kołnierza.
2
@Nightraider Giertych to nie tylko potwarz tej koalicji, ale i całej polskiej polityki.
Tusk ewidentnie chciał z niego zrobić giermka do brudnej roboty, jak np. w czasie wyborów, żeby zajmował się brudami, którymi nie wypadało zajmować się innym.
Dla mnie właśnie to jest kolejną nieprzyswajalną rzeczą w tej koalicji, czyli oni zachowują się jakby polityka była wewnętrzną wojną z konserwiakami, a nie czymś co jest obserwowane przez ich wyborców. A Giertych brzydzi, tak samo jak brak działań w sprawie TVP - tu nie rozumiem, dlaczego (tzn rozumiem, ale nie akceptuję tego) koalicja nie stworzy świetnej ustawy dot. TVP i jej funkcjonowania, dając ponownie szansę Nawrockiemu by wykazać, że jest aparatczykiem, który zawetuje jakościową TVP.
Tusk nie widzi swoich wyborców.
4
@Nightraider Nikt nie powiedział, że rządzenie w koalicji jest łatwe.
Dlatego rozliczanie koalicji za obietnice PO sprzed wyborów jest bzdurne i niecelowe - są to 2 odrębne byty.
Jednak słabe jest rzeczywiście to, że zamiast blokować siebie w obrębie koalicji, powinni dać szansę Dudzie i Nawrockiemu pokazać intensywniej, że to obrońcy porządku bazprawnego i jak np w przypadku aborcji mizoginistycznego.
3
To ja odwrócę pytanie z gorących.
@Kessie @Bocheno1 Jak długo zamierzacie w życiu nie pracować?
5
@Nightraider Najgłośniejsza zablokowana ustawa to za chwilę będzie ta przywracająca praworządność w sądach, którą zablokuje kibicowski wykidajło z pisowskiego gangu Olsena.
11
Ledwo pokazałem szympansom jak rozpalać ogień, a tu Musk starlinki wysyła na orbitę.
Kiedy to minęło?
2
Niemcy ewidentnie w trybie walca na MŚ. Ten ciężki sprzęt zmiażdży wszystko napotkane na swojej drodze.
1
@Kgorecki2500 Panie Kacprze, to jest prawda.
1
A może chodzi o to, że Flick nie jest niskorosłym Niemcem?
6
Jedna rzecz jest niezmienna od wielu sezonów - Barca to dom wariatów, tylko nigdy nie wiadomo jaki wariat i z której strony uderzy.
Może to burza w szklance wody, ale już sam fakt pojawiania się info o utracie pozycji Flicka w zespole w przestrzeni publicznej jest potencjalnie bardzo niszczący dla zespołu.
1
@MOLESTA Dzień jak co dzień w ziobrowym szambie.
3
@clyde Do pierwszej agresji Hamasu, To hamas przejął zakładników i to hamas zaczął tę odsłonę konfliktu.
1
Człowiek idzie spać, parę godzin i już wtorek.
0
@PatrychoO No przecież to betoniarni nie dotrze.
2
"Litewski chamie, klęknij przed polskim panem" - taki transparent wywiesili kiedyś kibole Lecha. Było to w 2013 roku.
Skutek? Kara roku prac społecznych dla czworga kibiców Lecha Poznań za publiczne znieważenie osób narodowości litewskiej podczas piłkarskiego mecz Ligi Europejskiej.
4
@PatrychoO La Rambla - miejsce, gdzie osoba merytorycznie zamieciona pod dywan tego nie rozumie. Dziwnym trafem jest konserwatywna.
I tak w koło Macieju z wami jest.
4
Gol z karnego to nie gol. Zgodzimy się tu jak jeden mąż (i jak jedna żona)?
1
Komentarz usunięty
0
@mekston Widzę, że zacząłeś beznadziejną z punktu widzenia celowości kampanię promowania terrorysty z Rosario, ale nie zagadasz 2 tytułów MŚ mniej niż Pele.
3
LR to fajne miejsce, ale zamiast się cieszyć spacerem wśród uroków złotej polskiej jesieni to mamy:
a tyn to lewą nogę mioł a tamtyn nie mioł, a ten lepi strzyloł, a tamtyn przyspieszoł.
I tak całą dobę.
3
Z klasyki TVP: Kazimierz Górski do Engela w 2002 roku w studio po zakończonych MŚ:
Skoro było tak dobrze, to dlaczego było tak źle?
2
@juarez Właśnie takich rad i wpisów powinien Yamal unikać jak ognia.
3
@Lionel_Messi10 Pamiętajmy, że gra w lidze skrojonej pod oldboyów.