8

Teraz mi nie przeszkadzać - oglądam Harry Kane'a i potężny Bayern.
Zresztą włączać i oglądać, po meczu odpytam Was z wydarzeń meczowych

13

@mmaciass Odpowiem Ci jak Mati Borek, który nie jest naklejką na kibel.
Dramat jest jak nie masz co do ust włożyć, gdy latają Ci nad głową drony albo rakiety.

Reklamy to zaledwie niedogodność - tyle od Matiego

2

Barcelona - 7 meczów, 19 punktów, 21-5
Potężny Bayern - 5 meczów, 15 punktów, 22-3

Z czym do ludzi?

2

W 2023 r. ponad połowa wartości produktu krajowego brutto w Polsce została wytworzona w pięciu regionach: warszawskim stołecznym, śląskim, wielkopolskim, dolnośląskim i małopolskim

Do grupy z najmniejszymi udziałami w tworzeniu PKB (poniżej 3 proc.) zaliczono województwa: opolskie, lubuskie, podlaskie, świętokrzyskie oraz warmińsko-
mazurskie. Łącznie odpowiadały za 11,1 proc. krajowego PKB, przy udziale 12,9 proc. ogółu zatrudnionych.

Nie można Podlasia oddać Niemcom?

0

@Frimpong Rok temu wyjaśniłem tu krytyka Flicka, ostatnio mądralę, który powiedział, że Dembele nie dostanie Złotej Gały (absurd). Chcesz trafić na listę?

4

To jest ten sezon Arsenalu. To widać i żadna bramka Szabloszaja tego nie zmieni.

0

@Majkel34 Mówisz to jako wyznawca kompromitowanego Ziobry, czy jesteś "obiektywny"?

24

Dzięki Hansi za przywrócenie wiary w ten klub i efektowny dla kibica styl gry.
Co za piękna zielona oaza w moim życiu.

3

@Popitek12 Obok Ciebie przechodzi młodzian z nienagannym uczesaniem, w garniturze, skropiony mgiełką luksusowych perfum. Spogląda na Ciebie.
Ulegasz?

9

Do czego to doszło, że jak rywal strzeli gola na 1:0, to człowiek nie martwi się o wynik, tylko bardziej myśli, że Barca nie wygra meczu do zera.
Ja nawet nie zwracam uwagi na te gole.

2

Niby mały puzon, a tyle hałasu narobił

4

Mam nadzieję, że 6 kolejka La Liga była ostatnią, po której Real był na czele tabeli.
A ponieważ Barca wydaje się nabierać rozpędu, nawet z licznymi rotacjami, wierzę, że ta nadzieja nie okaże się płonna.

9

Proszę Państwa oto współlider asyst w La Liga - Marcus Rashford z 4 dograniami.

0

@sokot Jest to zdanie kontrowersyjne - widzę tu podobny poziom, co w sumie jest komplementem dla Rashforda. Obaj grają inaczej, wnoszę inne wartości i najważniejsze, że daje to sumarycznie kłopot bogactwa.

U Rasha imponują dogrania - ma 4 asysty w lidze i te petardy z dystansu. Widać też coraz większą pewność i swobodę Anglika.

0

@kamilop Będą oddychać rękawami, jak większość rywali Barcy. Ta koncentracja non-stop odciska piętno.

9

Podobała mi się 1 połowa, rześka, dynamiczna, z Barcą mającą wielką ochotę na strzelanie goli.
Wynik całkowicie zaciemnia to co się działo na murawie, jednak naszym zabrakło nieco precyzji przy konkludujących zagraniach. Przewiduję, że podobna determinacja plus wprowadzenie zmienników przyniesie min. 2 kolejne gole dla Barcy w 2 połowie.

1

Daje 10 minut jeszcze, jak nie wpadnie, to pozmiatane.

1

@Kgorecki2500 Musi drzemać w Tobie potencjał, z którego nie do końca zdajesz sobie sprawę. W każdym razie Tusk byłby z Ciebie dumny.

1

Dec ridikulos, karny bez dyskusji.

1

Roony, Dro, Martin i Christensen w podstawie trochę rozwalają czachę.

Oby ci dwaj pierwsi wystąpili bez kompleksów.

4

W tym sezonie Lewy jest zmiennikiem i mu to idzie, a ja mam plan na dalszą część jego kariery, tak po 40-tce. Wtedy mógłby zmieniać zmienników. Nie dziękujcie.

3

Dawać Yamalowi 90 minut plus dogrywkę!

0

Jak Barca nie przejmie dziś lidera, zmieniam klub na Real - ostrzegam po dobroci. Koniec jechania na picu, panie Flick.

2

Mam nadzieję, że dzisiejszy mecz z Atletico siądzie Huijsenowi na psychikę na dłużej.

0

Dobra wiadomość. Xavi Alonso dalej nie dojeżdża w meczach z wielkimi rywalami.
To dobra tradycja.

0

A jeszcze 2 tygodnie temu Alvarez był tutaj wyśmiewany

0

@Stinger_ To prawda, te liczby są niesłychane.
Co do zdania nr 2, nie ja jestem adresatem tego spostrzeżenia. Jasne, że tak, Real był potwornie silnyi dynamiczny.
No i, rzecz jasna, karne trzeba umieć wykorzystać, co pokazali i nasz Leo i Mbappe w finale MŚ, dźwigając przeogromną presję.

Ale mamy meczycho w Madrycie i ze świetnym rezultatem.

0

I wykłady niektórych o Sorlothu i jego wybitności szlag trafił

6

Wrzutki versus kontry 2:2.

0

Moim zdaniem skandaliczna był już sama próba zaliczenia gola Atletico - nie ważne czy poprawnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?