1

@tbas Za szybcy, za dobrzy dla rywali

0

@gumaz Nie komentuję treści z kanału Narcyza

3

@gumaz A skąd wiesz, że to jest pan? Nie ufaj netowym deklaracjom.

9

Zostawić Casado, sprzedać de Jonga - tak krzyczała La Bamba rok temu.

La Bamba do pażdziernika!

16

Kto by pomyślał, że jak Yamal wypadnie, Rashford zacznie robić solidne liczby w zastępstwie?
2 gole i 3 asysty w 4 ostatnich meczach to coś czego sam Lamine nie powstydziłby się.
Jeśli tak ma wyglądać zardzewiały Marcus, to biorę tę rdzę w ciemno.

9

Rashford w 4 kolejnych meczach: asysta, 2 gole, asysta, asysta. Świetne wejście do zespołu.

1

@Roobo Do oprawienia w ramkę ta cudna akcja.

22

Gdy Lewy ucisza @AlexDark00 po raz kolejny, ale ten znowu tego nie jarzy.

3

Nie jest dobrze. Jest niedobrze.

0

Jak Barca nie wyrówna to Real co najmniej potroi przewagę nad nami. Katastrofa.

3

Jestem zbulwersowany, kto mnie przeprosi za pierwsze 45 minut?
Żądam przeprosin.

0

@GeneralXavi Dla mnie to też koniec złudzeń. Idę zmywać naczynia

2

Rashfordzie - daj Oviedo po mordzie

1

To już coraz bardziej Rahfordinho

2

Daje Flickowi jeszcze 20 minut, bo to co widzę to się w pale nie mieści.

1

Cytując klasyka, dzisiaj tragedia

21

Jak mnie wzrusza, gdy 85-latek mówi mi pierwszy "Dzień dobry"
A niby ta młodzież tak niewychowana. Dementuję.

0

@AxelF Dzięki za słowa poparcia - jak wygram ZP będę nie do powstrzymania.

0

@michal26 Ja bym się nie zdziwił, gdyby nie wiedziała. Alkoholicy przecież we własnym mniemaniu nie są nimi. Doceńmy, jakie wyparcie mają niektórzy.

1

@MadafakinGuy Ja uważam tę część Polaków, którzy dyskredytowali ten przedmiot za ostoję ciemnoty.
Dziewczyny, psia mać, pierwsze miesiączki w wieku 11 lat, a zeschizowana konserwa, przez swoje tępe uprzedzenia, zniechęciła do wiedzy osobie przez jakiś rozdział, który nawiązuje do seksualności.
No i z tym utopiono odżywianie i inne oczywiście.

0

Idzie sobie taka młoda dziewczyna o wyglądzie pączuszka, w jednej ręce dwie torebki z cukierni, w drugiej drożdżówka z budyniem albo serem, którą właśnie pałaszuje.
Widzę, że w tych torebkach spore zapasy.

A potem wielkie zdziwienie, że cukrzyca, otyłość. I jeszcze taka powie, że ona dużo nie je.

0

@ShawnC Nie wiem o kim mówisz.

0

@ShawnC A co faza grupowa jest ważniejsza od finału?

1

@draxidox Ja czytam wszystko, każdy kącik przerobię

1

@draxidox Ja będziesz miał kaszojada, sam pierwszy wyślę Wam kwiaty i czekoladki. Ale na razie będę cisnął. Rzeczywiście materiał dowodowy jest obfity i bardzo obciążający : )

0

@ShawnC A na ch..j komu faza grupowa? Trofea wygrywa się w finałach a nie fazach grupowych.

2

@Eklerek Pewnie 2 miejsce Raphy najlpiejj oddaje rozkład sił w zeszłym sezonie, ale Vitinha był wybitny. Rozkwitł niesamowicie.

16

@draxidox Tak się zastanawiałem, co robicie z psieckiem gdy z instruktorką fitness idziecie do pracy?
Oddajecie psiecko do psieczkola? I jeszcze dodatkowe pytanie, czy do psieczkola z angielskim i edukacją muzyczną?

2

@gumaz Jest tam parę absurdalnych propozycji, typu Vinicius, czy CR w 2018.

Podważanie Modricia każe pytać co dany delikwent widzi na ekranie kiedy ogląda mecze. Moim zdaniem nie za wiele. Genialny i niedoceniany zawodnik, jak Kroos.

Moje 2 kradzieże i tak je nazywam to Ribery i Sneider względnie Iniesta. Najlepsi gracze najlepszych wówczas drużyn (Iniesta w repce), prowadzący swoje teamy do wielkich sukcesów.
Sneider miał mnóstwo kluczowych zagrań w LM i MŚ, tak jak Dembele w tym sezonie.
Niedoceniony. A Ribery najlepszy zawodnik teamu, który wygrał wszystko.

1

@blakkudium To potężnie oczywiste.
@Irmscher10 Jeszcze jeden remis i wylot. Nie ma na co czekać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?