2

Królik przebiegał przy chorągiewce i zmylił Yamala

8

Ten Garcia sobie stoi w bramce i myśli: "Gdzie ja trafiłem? To jakiś piłkarski Hogwart."

1

@ViscaelBarca2007 Skoro się nie zgadzamy, to niech zdecyduje kto jest starszy : )

2

Ferran rzucił rękawicę Rashfordowi i z łatwością wygrał

0

@AxelF Nauczył się od Leo - obaj to terroryści

0

Dzisiaj Yamal ma widzenie tunelowe - potrzebna konsultacja z okulistą, albo psycholog musi przytępić jego rozbuchany indywidualizm

3

Niektórzy się nie nauczą, że mecz podsumowuje się po końcowym gwizdku, a nie 2 minuty przed. Mówię o meczu Legii.

3

Nie wierzę w tę mozliwość, ale gdyby Araby chciały sie wybulić, jest to leciutko 100 mln obecnie.

1

@Bocheno1 Główkuj

12

Co wiemy po 1 połowie?

Że poziom ligi koreańskiej jest całkiem wysoki.

1

Flick ewidentnie jedzie na koreańskim picu

8

Daję Flickowi 10 minut i trzeba będzie zacząć wyciągać konsekwencje

5

Można by wykorzystać machanie rękami Araujo jako ekologiczne źródło energii.

2

Zapomniałem dodać: Slot do poniedziałki!

5

Możemy wystawić niemal 3 równorzędne 11.

1

Jako kibic Lecha, powiem, że uwielbiam Jagiellonię i ich trenera.

0

@Roobo Odbieram ten wpis, jako przejaw fajnego poczucia humoru. Wyrabiasz się.
+1 dla Ciebie.

1

@blakkudium Jak na mecz towarzyski, forma dopisała. Bardzo intensywnie zagrały chłopaki, tyle, ze trudno powiedzieć jak słaby jest Tottenham.

7

Jutro mecz, a ja muszę zdecydować komu kibicować w tym sezonie.
Czy upadłemu moralnie pomiataczowi karłów Yamalowi, czy obrosłemu w 10 kg nowo przybyłych mięśni Gulerowi.

1

Dzisiaj towarzysko Serbia - Grecja 76:66.
Jokić 23p, 19zb, 4a

9

Dajcie @Kessie trochę oddechu. Niech się znowu przyzwyczai do światła.
Zobaczymy czy element nie straumatyzował nocnego moderatora na całe życie.

4

@Hosh Uważam, że to ukłon w stronę naszego kolegi ale i całej społeczności. Jednak coś niecoś mamy wartości i człowieczeństwa.

25

Dobrze, że odszedł, już miałem dosyć tej zabawy w spalonego.
Teraz idzie nowe, Araujo będzie wyznaczał takt gry defensywnej, machając rękami po kolejnych straconych golach.

1

@adamek20151 My z kolegą @fart raz się ściskamy, a raz dajemy sobie po mordzie.
Zbłądził i trafił do Warszawy, ale wierzę, że w kolejnych latach reedukacja przyniesie pożądane efekty.

2

@fart Nie wiem co Ci tam pasuje, ale wszystko co pogrąża Legie biorę z pocałowaniem ręki, Warszawiok.

11

@jacobFCB A ja dzięki Tobie dowiedziałem się, że @wpwelement ma jasną stronę.

Powodzenia w radzeniu sobie z codziennością, dużo sił i wytrwałości, no i oczywiście, uściskaj swoje dzieciaki od La Rambli.

1

@Borneo @Roobo Szkalują Ci rodzinę. Nie bronisz ich?

3

@DiSBlaDE Będzie szedł po krawędzi.

1

@kundee Min. o ile pamiętam jeden przypadek, to za nazistowskie komentarze.

1

@Walker Miałem kasetę tego zespołu. Potem przerzuciłem się na lepszą muzę więc nie było powrotu, ale ciągle zostaje sentyment.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?