Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Królik przebiegał przy chorągiewce i zmylił Yamala
8
Ten Garcia sobie stoi w bramce i myśli: "Gdzie ja trafiłem? To jakiś piłkarski Hogwart."
1
@ViscaelBarca2007 Skoro się nie zgadzamy, to niech zdecyduje kto jest starszy : )
2
Ferran rzucił rękawicę Rashfordowi i z łatwością wygrał
0
@AxelF Nauczył się od Leo - obaj to terroryści
0
Dzisiaj Yamal ma widzenie tunelowe - potrzebna konsultacja z okulistą, albo psycholog musi przytępić jego rozbuchany indywidualizm
3
Niektórzy się nie nauczą, że mecz podsumowuje się po końcowym gwizdku, a nie 2 minuty przed. Mówię o meczu Legii.
3
Nie wierzę w tę mozliwość, ale gdyby Araby chciały sie wybulić, jest to leciutko 100 mln obecnie.
1
@Bocheno1 Główkuj
12
Co wiemy po 1 połowie?
Że poziom ligi koreańskiej jest całkiem wysoki.
1
Flick ewidentnie jedzie na koreańskim picu
8
Daję Flickowi 10 minut i trzeba będzie zacząć wyciągać konsekwencje
5
Można by wykorzystać machanie rękami Araujo jako ekologiczne źródło energii.
2
Zapomniałem dodać: Slot do poniedziałki!
5
Możemy wystawić niemal 3 równorzędne 11.
1
Jako kibic Lecha, powiem, że uwielbiam Jagiellonię i ich trenera.
0
@Roobo Odbieram ten wpis, jako przejaw fajnego poczucia humoru. Wyrabiasz się.
+1 dla Ciebie.
1
@blakkudium Jak na mecz towarzyski, forma dopisała. Bardzo intensywnie zagrały chłopaki, tyle, ze trudno powiedzieć jak słaby jest Tottenham.
7
Jutro mecz, a ja muszę zdecydować komu kibicować w tym sezonie.
Czy upadłemu moralnie pomiataczowi karłów Yamalowi, czy obrosłemu w 10 kg nowo przybyłych mięśni Gulerowi.
1
Dzisiaj towarzysko Serbia - Grecja 76:66.
Jokić 23p, 19zb, 4a
9
Dajcie @Kessie trochę oddechu. Niech się znowu przyzwyczai do światła.
Zobaczymy czy element nie straumatyzował nocnego moderatora na całe życie.
4
@Hosh Uważam, że to ukłon w stronę naszego kolegi ale i całej społeczności. Jednak coś niecoś mamy wartości i człowieczeństwa.
25
Dobrze, że odszedł, już miałem dosyć tej zabawy w spalonego.
Teraz idzie nowe, Araujo będzie wyznaczał takt gry defensywnej, machając rękami po kolejnych straconych golach.
1
@adamek20151 My z kolegą @fart raz się ściskamy, a raz dajemy sobie po mordzie.
Zbłądził i trafił do Warszawy, ale wierzę, że w kolejnych latach reedukacja przyniesie pożądane efekty.
2
@fart Nie wiem co Ci tam pasuje, ale wszystko co pogrąża Legie biorę z pocałowaniem ręki, Warszawiok.
11
@jacobFCB A ja dzięki Tobie dowiedziałem się, że @wpwelement ma jasną stronę.
Powodzenia w radzeniu sobie z codziennością, dużo sił i wytrwałości, no i oczywiście, uściskaj swoje dzieciaki od La Rambli.
1
@Borneo @Roobo Szkalują Ci rodzinę. Nie bronisz ich?
3
@DiSBlaDE Będzie szedł po krawędzi.
1
@kundee Min. o ile pamiętam jeden przypadek, to za nazistowskie komentarze.
1
@Walker Miałem kasetę tego zespołu. Potem przerzuciłem się na lepszą muzę więc nie było powrotu, ale ciągle zostaje sentyment.