Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Legia dostała wciry na Cyprze bo rzekomo upał, przyjechali na rewanż do Polski a temperatura jak na Cyprze. Jak żyć? To jakiś spisek cypryjski?
4
@Roobo Poziom edukacji w Polsce jest generalnie dość wysoki, na tle innych krajów, więc nie krytykuj na zapas, jak jakiś nienawistny wobec Polaków Niemiec.
23
@Arkon A co nie oburza prawej strony?
1
@MaziFCB Tych z Polski też?
5
Ciekawostka - powierzchnia Alaski jest 5,5 razy większa od powierzchni Polski , ale mieszka tam ok 740 tys. mieszkańców.
1
@pt9 Ja to mam przećwiczone w zeszłym roku na mamie po udarze. Osoba sparaliżowana jednostronnie, karmienie przez sondę i opieka 24/24. Ogarnialiśmy to w 3 rodzeństwa. 10 miesięcy harówki i na koniec byliśmy wszyscy wykończeni.
Gdyby to spadło na 1 osobę, byłoby to nie do udźwignięcia, 2 nie dałyby rady ze względu na pracę zawodową, 3 to było minimum, ale dyżury nocne wykończyły wszystkich na amen.
5
No i Tottenham wrócił właśnie na ścieżkę przeznaczenia.
2
A pisałem przy 0:2 żeby nie wręczać pucharów za wygrany mecz.
0
@Recha_0684 To dużo znaczy, bo zmienia dynamikę meczu. 2:2 - zalecam słuchać głosu rozsądku.
0
@Recha_0684 Masz racje, oczywiście, ale teraz mamy 1:2.
0
Gorącym głowom przypominam, że mecz trwa 90 minut i Totki jeszcze go nie wygrały.
0
@Stinger_ Nie bo przegrała w lidze 2 mecze z Lechem, więc to Lech jest najlepszy.
Ja konsekwentnie trzymam się zdania - wakacyjna rywalizacja ma swoje prawa, choć brak trofeum to brak trofeum, a jak Totki wsadzą to do gabloty to zawsze puchar więcej. Poczekajmy na sezon zasadniczy i dyspozycję PSG.
0
@DonCarletto Bayernowi aż tak bardzo nie zależy żeby wyłożyć niedorzeczną sumę. Niech Woltemade wpłynie na Stuttgart jeśli mu zależy, a jeśli nie zależy, to niech tam lepiej zostanie.
Donnaruma prawdopodobnie chce kasy, jakiej Bayern nie da mu w kontrakcie.
1
@misterio Dla mnie 2:0 Totków, to szok poznawczy
1
@wyrek Borneo w przeciwieństwie do Ciebie wszystko obszernie argumentuje.
Ty jesteś w nurcie konserwatywnym typu "dostajemy sraczki z byle powodu"
0
Widać, że Tottenham gra z inna intensywnością, niż tydzień temu z Bayernem.
Tydzień w presezonie robi ogromną różnicę.
0
@DonCarletto Ja oceniam to w ten sposób, że za takiego gracza, to naprawdę uczciwa cena. Wątpię, że ktoś da więcej, chyba, że Woltemade zrobi kolosalny postęp. To nie Wirtz, w końcu.
Ja na stronie dieroten regularnie krytykuję Neuera w podstawie (za regularne poważne błędy), więc tu się z Toba zgadzam. Bayern nie ma teraz bramkarza na dekadę, a czy Urbig takim będzie? Póki co robiącego błędy Neuera nie umie wygryźć.
1
@blakkudium Stuttgart to potężni głupcy.
0
@Recha_0684 Nie spodziewałem się więcej po Tobie.
Oczywiście to moje krytyczne podsumowanie Twojej uczciwości dotyczy tylko polityki.
3
@Kondziubarca Psychiatryk w Polsce ma się dobrze, dla Kołodziejczaka niektórzy są nienormalni, dla Bosaka niektórzy to odpady, dla Kaczorka śmieci.
Taki kraj.
2
@Recha_0684 Idziesz w zaparte. A kogo dotyczyło zwrot pojemnik na odrzuty i kogo opisywał Bosak jako odrzuty?
a) samochodów
b) owczarków niemieckich
c) migrantów
A co poniżej unieważnił rząd Koalicji? Unieważnił coś co nie istniało?
https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/rpo-wsa-wszystkie-uchwaly-anty-lgbt-uniewaznione
2
@Trojanek23 W krytyce katastrofalnych standardów zachowania wybranego kandydata nie ma nic fanatycznego. Co fanatycznego jest w krytyce człowieka, który robi wałki na mieszkaniu, naparza się z penerstwem w ustawkach, siedzi w towarzystwie alfonsów i karków i wciąga snusy publicznie?
Krytyka patologii nie jest fanatyzmem. Fanatyzmem byłoby, gdybym krytykował Nawrockiego, a nie miał za co. Np. ale się ubrał, jak jakiś pisowski lizus - to byłby fanatyzm.
I podpowiedź ode mnie - niemal Wy wszyscy na LR tak się zachowujecie - sam widziałeś to antytuskowe szambo jakie wybiło przy KPO, mimo, że ten program układał PiS i jeszcze opóźnił go utrudniając wydawanie kasy. To jest fanatyzm - wy jesteście psychofanami Bosków, Kaczorów i innych prawdziwych Polaków.
2
@Recha_0684 Panie młodszy, oto wypowiedź Bosaka: "Rząd PO, PSL, Polski 2050 i Lewicy, zrobił z Polski bufor ludnościowy dla Niemiec, pojemnik na odrzuty"
Czyli migranci jako odrzuty. Tu nie ma metafory, to jest w 100% język pogardy, a uwiarygadnia go całościowe podejście Bosaka do tematu.
Czyli kolego, nie manipuluj czytelnej wypowiedzi.
Co do ostatniego pytania - to jest właśnie poziom niewiedzy konserwatysty, który ma potem podjąć rzekomo świadomy, mądry wybór.
2
@Trojanek23 Najlepsze jest to, że u mnie tych fanatycznych wpisów nie ma, a w tym wątku, to już w ogóle, a tacy kosmici jak ty, widzą fanatyzm w umiarkowanych opiniach.
I to właśnie świadczy o twoim fanatyzmie. Normalna i i wyważona opinia dla skrajnego fanatyka jest nie do przyjęcia. Na innym poziomie, przyczyniasz się do upadku jakiejkolwiek poziomu w dyskusji.
Przecież wyżej mogłeś odnieść się merytorycznie, ale lepiej było wyzywać innych użytkowników od chorych. Nie ma dla ratunku dla tobie podobnych
3
@pluszek "Pan chyba na głowę upadł - Bolka dawać jako przykład kultury i poprawnego zachowania" - ja naprawdę chce wierzyć w ludzi i w to, ze Polacy rozumieją swój język, ale niektórzy nie dają mi szans na tę wiarę.
PS. jak podaje się prawdę, to całą a nie wybiórczą. Inaczej nazywa się to manipulacją i świadczy o prymitywizmie autora wpisów.
1
@Safrani No to pierwszy prezes, czy pierwsza prezes?
Kto jak kto, ale ona wystosowująca ten apel to jakieś inne uniwersum.
3
@Trojanek23 Kolego @arasz1819. Uzdrowiciel mówi o nas, mam nadzieję, że wybaczysz mi, ze wyprzedziłem Cię na liście tego konserwatywnego znachora?
Ale nam dogadał, he he.
3
@Mokaczino Pamiętam wtedy moja ciocia, która działała w Gdańsku broniła go jak niepodległości. A ponieważ ja jestem w osądach wyważony, zauważyłem, że przecież wynosił akta nocą, żeby ukryć niewygodne fakty z przeszłości, co i tak nie przekreśla/ło jego dokonań.
30 lat później, ciocia spisiała i wieszała na nim psy, a ja jej przypomniałem, ze sama go broniła bez pamięci i pomijała wynoszenie akt z archiwów.
Ona na to: "A bo wtedy to było wtedy, a teraz nas zdradził"
Ja do niej " przecież nie ma żadnych nowych faktów i wtedy był bohaterem, a teraz z tymi samymi faktami jest zdrajcą?" Tak jej sformatował się mózg na pisowski - zaczęła mówić językiem fanatyka, lizusa Kaczyzmu.
I na LR mamy pełno takich samych "mędrców"
A ja zdanie mam to samo od lat 90-tych. Chował, bo się wstydził (chwały mu to nie przynosi i to jest nie do obrony), ale to nijak nie podważa historycznej roli jaką odegrał.
0
Komentarz usunięty
3
@RozowaPantera Od prymitywnego wyzywania od bolków do autorytetu jest daleko. Pomiędzy zmieści zwykła kultura osobista.