15

Legia dostała wciry na Cyprze bo rzekomo upał, przyjechali na rewanż do Polski a temperatura jak na Cyprze. Jak żyć? To jakiś spisek cypryjski?

4

@Roobo Poziom edukacji w Polsce jest generalnie dość wysoki, na tle innych krajów, więc nie krytykuj na zapas, jak jakiś nienawistny wobec Polaków Niemiec.

23

@Arkon A co nie oburza prawej strony?

1

@MaziFCB Tych z Polski też?

5

Ciekawostka - powierzchnia Alaski jest 5,5 razy większa od powierzchni Polski , ale mieszka tam ok 740 tys. mieszkańców.

1

@pt9 Ja to mam przećwiczone w zeszłym roku na mamie po udarze. Osoba sparaliżowana jednostronnie, karmienie przez sondę i opieka 24/24. Ogarnialiśmy to w 3 rodzeństwa. 10 miesięcy harówki i na koniec byliśmy wszyscy wykończeni.
Gdyby to spadło na 1 osobę, byłoby to nie do udźwignięcia, 2 nie dałyby rady ze względu na pracę zawodową, 3 to było minimum, ale dyżury nocne wykończyły wszystkich na amen.

5

No i Tottenham wrócił właśnie na ścieżkę przeznaczenia.

2

A pisałem przy 0:2 żeby nie wręczać pucharów za wygrany mecz.

0

@Recha_0684 To dużo znaczy, bo zmienia dynamikę meczu. 2:2 - zalecam słuchać głosu rozsądku.

0

@Recha_0684 Masz racje, oczywiście, ale teraz mamy 1:2.

0

Gorącym głowom przypominam, że mecz trwa 90 minut i Totki jeszcze go nie wygrały.

0

@Stinger_ Nie bo przegrała w lidze 2 mecze z Lechem, więc to Lech jest najlepszy.

Ja konsekwentnie trzymam się zdania - wakacyjna rywalizacja ma swoje prawa, choć brak trofeum to brak trofeum, a jak Totki wsadzą to do gabloty to zawsze puchar więcej. Poczekajmy na sezon zasadniczy i dyspozycję PSG.

0

@DonCarletto Bayernowi aż tak bardzo nie zależy żeby wyłożyć niedorzeczną sumę. Niech Woltemade wpłynie na Stuttgart jeśli mu zależy, a jeśli nie zależy, to niech tam lepiej zostanie.
Donnaruma prawdopodobnie chce kasy, jakiej Bayern nie da mu w kontrakcie.

1

@misterio Dla mnie 2:0 Totków, to szok poznawczy

1

@wyrek Borneo w przeciwieństwie do Ciebie wszystko obszernie argumentuje.
Ty jesteś w nurcie konserwatywnym typu "dostajemy sraczki z byle powodu"

0

Widać, że Tottenham gra z inna intensywnością, niż tydzień temu z Bayernem.
Tydzień w presezonie robi ogromną różnicę.

0

@DonCarletto Ja oceniam to w ten sposób, że za takiego gracza, to naprawdę uczciwa cena. Wątpię, że ktoś da więcej, chyba, że Woltemade zrobi kolosalny postęp. To nie Wirtz, w końcu.

Ja na stronie dieroten regularnie krytykuję Neuera w podstawie (za regularne poważne błędy), więc tu się z Toba zgadzam. Bayern nie ma teraz bramkarza na dekadę, a czy Urbig takim będzie? Póki co robiącego błędy Neuera nie umie wygryźć.

1

@blakkudium Stuttgart to potężni głupcy.

0

@Recha_0684 Nie spodziewałem się więcej po Tobie.

Oczywiście to moje krytyczne podsumowanie Twojej uczciwości dotyczy tylko polityki.

3

@Kondziubarca Psychiatryk w Polsce ma się dobrze, dla Kołodziejczaka niektórzy są nienormalni, dla Bosaka niektórzy to odpady, dla Kaczorka śmieci.

Taki kraj.

2

@Recha_0684 Idziesz w zaparte. A kogo dotyczyło zwrot pojemnik na odrzuty i kogo opisywał Bosak jako odrzuty?
a) samochodów
b) owczarków niemieckich
c) migrantów


A co poniżej unieważnił rząd Koalicji? Unieważnił coś co nie istniało?

https://bip.brpo.gov.pl/pl/content/rpo-wsa-wszystkie-uchwaly-anty-lgbt-uniewaznione

2

@Trojanek23 W krytyce katastrofalnych standardów zachowania wybranego kandydata nie ma nic fanatycznego. Co fanatycznego jest w krytyce człowieka, który robi wałki na mieszkaniu, naparza się z penerstwem w ustawkach, siedzi w towarzystwie alfonsów i karków i wciąga snusy publicznie?

Krytyka patologii nie jest fanatyzmem. Fanatyzmem byłoby, gdybym krytykował Nawrockiego, a nie miał za co. Np. ale się ubrał, jak jakiś pisowski lizus - to byłby fanatyzm.

I podpowiedź ode mnie - niemal Wy wszyscy na LR tak się zachowujecie - sam widziałeś to antytuskowe szambo jakie wybiło przy KPO, mimo, że ten program układał PiS i jeszcze opóźnił go utrudniając wydawanie kasy. To jest fanatyzm - wy jesteście psychofanami Bosków, Kaczorów i innych prawdziwych Polaków.

2

@Recha_0684 Panie młodszy, oto wypowiedź Bosaka: "Rząd PO, PSL, Polski 2050 i Lewicy, zrobił z Polski bufor ludnościowy dla Niemiec, pojemnik na odrzuty"

Czyli migranci jako odrzuty. Tu nie ma metafory, to jest w 100% język pogardy, a uwiarygadnia go całościowe podejście Bosaka do tematu.

Czyli kolego, nie manipuluj czytelnej wypowiedzi.
Co do ostatniego pytania - to jest właśnie poziom niewiedzy konserwatysty, który ma potem podjąć rzekomo świadomy, mądry wybór.

2

@Trojanek23 Najlepsze jest to, że u mnie tych fanatycznych wpisów nie ma, a w tym wątku, to już w ogóle, a tacy kosmici jak ty, widzą fanatyzm w umiarkowanych opiniach.
I to właśnie świadczy o twoim fanatyzmie. Normalna i i wyważona opinia dla skrajnego fanatyka jest nie do przyjęcia. Na innym poziomie, przyczyniasz się do upadku jakiejkolwiek poziomu w dyskusji.

Przecież wyżej mogłeś odnieść się merytorycznie, ale lepiej było wyzywać innych użytkowników od chorych. Nie ma dla ratunku dla tobie podobnych

3

@pluszek "Pan chyba na głowę upadł - Bolka dawać jako przykład kultury i poprawnego zachowania" - ja naprawdę chce wierzyć w ludzi i w to, ze Polacy rozumieją swój język, ale niektórzy nie dają mi szans na tę wiarę.

PS. jak podaje się prawdę, to całą a nie wybiórczą. Inaczej nazywa się to manipulacją i świadczy o prymitywizmie autora wpisów.

1

@Safrani No to pierwszy prezes, czy pierwsza prezes?
Kto jak kto, ale ona wystosowująca ten apel to jakieś inne uniwersum.

3

@Trojanek23 Kolego @arasz1819. Uzdrowiciel mówi o nas, mam nadzieję, że wybaczysz mi, ze wyprzedziłem Cię na liście tego konserwatywnego znachora?
Ale nam dogadał, he he.

3

@Mokaczino Pamiętam wtedy moja ciocia, która działała w Gdańsku broniła go jak niepodległości. A ponieważ ja jestem w osądach wyważony, zauważyłem, że przecież wynosił akta nocą, żeby ukryć niewygodne fakty z przeszłości, co i tak nie przekreśla/ło jego dokonań.

30 lat później, ciocia spisiała i wieszała na nim psy, a ja jej przypomniałem, ze sama go broniła bez pamięci i pomijała wynoszenie akt z archiwów.
Ona na to: "A bo wtedy to było wtedy, a teraz nas zdradził"

Ja do niej " przecież nie ma żadnych nowych faktów i wtedy był bohaterem, a teraz z tymi samymi faktami jest zdrajcą?" Tak jej sformatował się mózg na pisowski - zaczęła mówić językiem fanatyka, lizusa Kaczyzmu.
I na LR mamy pełno takich samych "mędrców"

A ja zdanie mam to samo od lat 90-tych. Chował, bo się wstydził (chwały mu to nie przynosi i to jest nie do obrony), ale to nijak nie podważa historycznej roli jaką odegrał.

0

Komentarz usunięty

3

@RozowaPantera Od prymitywnego wyzywania od bolków do autorytetu jest daleko. Pomiędzy zmieści zwykła kultura osobista.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?