Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LeszekFCB Patusy z kotła mają być dla mnie punktem odniesienia?
Jak zachlane żule spod sklepu z Dortmundu powiedzą, że Polska najechała na Niemcy, to tez mam dostać partiotycznego rozwolnienia?
Trzeba rutynowo skrytykować transparenty i tyle. Ja tu widzę strasznie zakompleksiony i mało dumny naród w Polsce.
2
@clyde Nie o tym jest mój wpis główny - nie wiem czy w antysemickiej La Rambli cokolwiek rozsądnego jest się w stanie przebić.
Nie dostanie obsesji na punkcie baranów z kotła izraelskiego tutaj jest uznawane za potwarz. Naprawdę to ma wielkie znaczenie, czy patus powie, ze Polak to głupek? Tylko miałcy ludzie biorą to do siebie.
0
@partymaker To Wy porównujecie obie sytuacje i każecie dostrzegać róznice.
Ja wskazuję, że nie ma co przykładać wagi to patolstwa stadionowego - należy ich potępić i nie rozbić z nich punktu odniesienia.
2
@Katalończyk 99 To ty porównujesz, nie ja.
Wiedziałem, że pojawi się argument wnikający w to które patolstwo jest bardziej patolskie.
No oczywiście, że jak naszych biją to jest 100 razy straszniejsze. Mnie odcienie patolstwa nie obchodzą, patola to patola.
6
Ale mnie rozśmiesza oburzenie na kiboli z izraelskiego kotła. Zupełnie jakby ludzie odkryli, że kibole to patolska subkultura.
Kiedyś patolstwo z kotła Lecha wywiesiło transparent "Litewski chamie, klęknij przed polskim panem"
Więc mi jako Polakowi, zabrali prawo do krytykowania innych w w kwestiach szacunku do obcych narodów. Nie jesteśmy, a raczej polskie patolstwo nie jest lepsze od zagranicznego.
0
@clyde To co opisałaś przypomina mi wypowiedzi wielu konserwatystów o elitach w Polsce. Mają, posiadają, wiedzie im się, więc trzeba ich nienawidzić.
Inni radzą sobie lepiej - świetny powód do nienawiści.
I nie trzeba do tego Żyda.
0
@NeroTFP1 ""To tak jakby zarzucić papieżowi, że nie wierzy w Boga" - to aż takie nierealne?
1
@RozowaPantera Wymóg prowadzenia polityki na twitterze - nowa jakość na La Rambli, zerżnięte chyba z Trumpa.
0
@Pawlak1992 "Złotego Buta jest łatwiej zdobyć niż króla strzelców LM, jeśli gra się w wielkim klubie, bo w wielu meczach ligowych gra się z leszczami, na których można sobie nabić statystyki strzeleckie"
Ta teoria aż zwija się z bólu przy Raphinhi. Idąc Twoją logika, Rapha musiał strzelić z 35 goli w La Lidze, z czego większość słabeuszom.
0
@Pyrzo_Barca No właśnie, przecież jak wiadomo, Dembele się niczym nie wyróżniał, upchnęli go do najlepszej drużyny, i oszukują kibiców.
2
Niestety Legia od jakiegoś czasu stanęła i wcale nie jestem pewien, że Legia będzie bliżej 3-1 niż goście 2-2.
4
Raków in, Jaga niemalże in, czekamy na Legię.
0
Niebezpiecznie zmieniła się dynamika meczu przy stanie 2-0. A w 2 połowie upał będzie po stronie gości.
3
Ale to jest ostrzeżenie - Rajović marnuje sytuację na 3-0 i za chwile niemal nie było 2-1.
Tak się czasem brutalnie płaci za marnowanie świetnych okazji.
3
@kubix05 Aha, kubix05 się odpala, znać, że polskie zespoły są w akcji.
Na razie wieści są doskonałe.
0
@RozowaPantera Przed chwilą prawica rozpętała burzę o to jak Tusk się odezwał do minister. Nie ich premier, nie ich minister, a przezywali to jakby kazali ich ustawić przed plutinem egzekucyjnym.
La Rablowa elita konserwy skwapliwie wykorzystała tę szansę by się kompromitować swoją nadgorliwością.
1
@pluszek W przeciwieństwie do Ciebie, potrafię zachować dystans, i nie nie używam faktów do manipulowania.
2
@fart Oby, i za to trzymam poznańskie kciuki.
11
VAR PRO
Video Assistant of Real, Punishing Real's Opponents
3
@fart Szanowny wrogo-przyjacielu z Warszawy, jak zapatrujesz się na dzisiejsze szanse awansu Legii z Cypryjczykami? Awans fichado czy nie fichado?
1
@Faro Jak wszystko w tym wszechświecie. Mimo wszystko pożyje sobie o wiele, wiele dłużej niż ludzkość.
1
@Lanosss Nie specjalnie, mam nadzieję, że nie zrobią z Bayernu drugiego Lipska.
Bardziej skłaniam się ku Fofanie, ale oba nazwiska nie są czymś co porywa wyobraźnię.
3
W takie dni jak dzisiaj, człowiek zaczyna mieć wyobrażenie, jak potężną energię emituje nasze słoneczko kochane.
Przecież tu dociera tylko mikroułamek tego czym dysponuje Słońce, a człowiek może się ugotować w niektórych miejscach na ziemi.
1
@pluszek Ale czy dorównują Tobie? Oto jest pytanie?
0
@esem91 Tu akurat nie, ale jest fajny schemat prawicowej ekscytacji:
wypowiedź 1 minutowa, albo pytanie z KAEN i komentarze typu, ta TV to dno, do zaorania, katastrofalny poziom. Nawet jeśli przez 99% czasu masz normalny, typowy przekaz.
I to piszą często ci, którzy za TVPiS siedzieli cichutko.
Gdyby kanał zero zajmował się obnażaniem jakości TVPiS musiałby dorzucać tweety co 5 minut. Ciekawe czy Stano by to robił?
9
@Shad0wK1ng Powinniśmy być dumni, że Prezydent obcego kraju wybiera z kim będzie rozmawiał w Polsce. Wpisuje się to w politykę suwerenności, np. suwerennego oklaskiwania w Sejmie przez polską partię wybrania tego a nie innego prezydenta w USA.
Niby taki niezależny naród, a taki częściowo maluczki.
0
@esem91 To skąd wiadomo, że to dziennikarka TVP? Przecież to była konferencja.
Nie na zapas ten alarm?
I naprawdę wyszukane jedno pytanie na konferencji z KAEN (załóżmy, że była z TVP), świadczy o całości tej TVP? Moim zdanie, kanał zero mocno kolegami po prawicy poniewiera. Moim zdaniem to pytanie z KAEN jest żenujące, ale równie żenujące jest zrównywanie tej TVP (mimo wszystkich ułomności) z TVPiS.
0
@esem91 A kto zadał to pytanie?
15
Legia dostała wciry na Cyprze bo rzekomo upał, przyjechali na rewanż do Polski a temperatura jak na Cyprze. Jak żyć? To jakiś spisek cypryjski?
4
@Roobo Poziom edukacji w Polsce jest generalnie dość wysoki, na tle innych krajów, więc nie krytykuj na zapas, jak jakiś nienawistny wobec Polaków Niemiec.