2

@LeszekFCB Patusy z kotła mają być dla mnie punktem odniesienia?

Jak zachlane żule spod sklepu z Dortmundu powiedzą, że Polska najechała na Niemcy, to tez mam dostać partiotycznego rozwolnienia?

Trzeba rutynowo skrytykować transparenty i tyle. Ja tu widzę strasznie zakompleksiony i mało dumny naród w Polsce.

2

@clyde Nie o tym jest mój wpis główny - nie wiem czy w antysemickiej La Rambli cokolwiek rozsądnego jest się w stanie przebić.

Nie dostanie obsesji na punkcie baranów z kotła izraelskiego tutaj jest uznawane za potwarz. Naprawdę to ma wielkie znaczenie, czy patus powie, ze Polak to głupek? Tylko miałcy ludzie biorą to do siebie.

0

@partymaker To Wy porównujecie obie sytuacje i każecie dostrzegać róznice.
Ja wskazuję, że nie ma co przykładać wagi to patolstwa stadionowego - należy ich potępić i nie rozbić z nich punktu odniesienia.

2

@Katalończyk 99 To ty porównujesz, nie ja.

Wiedziałem, że pojawi się argument wnikający w to które patolstwo jest bardziej patolskie.
No oczywiście, że jak naszych biją to jest 100 razy straszniejsze. Mnie odcienie patolstwa nie obchodzą, patola to patola.

6

Ale mnie rozśmiesza oburzenie na kiboli z izraelskiego kotła. Zupełnie jakby ludzie odkryli, że kibole to patolska subkultura.

Kiedyś patolstwo z kotła Lecha wywiesiło transparent "Litewski chamie, klęknij przed polskim panem"

Więc mi jako Polakowi, zabrali prawo do krytykowania innych w w kwestiach szacunku do obcych narodów. Nie jesteśmy, a raczej polskie patolstwo nie jest lepsze od zagranicznego.

0

@clyde To co opisałaś przypomina mi wypowiedzi wielu konserwatystów o elitach w Polsce. Mają, posiadają, wiedzie im się, więc trzeba ich nienawidzić.
Inni radzą sobie lepiej - świetny powód do nienawiści.

I nie trzeba do tego Żyda.

0

@NeroTFP1 ""To tak jakby zarzucić papieżowi, że nie wierzy w Boga" - to aż takie nierealne?

1

@RozowaPantera Wymóg prowadzenia polityki na twitterze - nowa jakość na La Rambli, zerżnięte chyba z Trumpa.

0

@Pawlak1992 "Złotego Buta jest łatwiej zdobyć niż króla strzelców LM, jeśli gra się w wielkim klubie, bo w wielu meczach ligowych gra się z leszczami, na których można sobie nabić statystyki strzeleckie"

Ta teoria aż zwija się z bólu przy Raphinhi. Idąc Twoją logika, Rapha musiał strzelić z 35 goli w La Lidze, z czego większość słabeuszom.

0

@Pyrzo_Barca No właśnie, przecież jak wiadomo, Dembele się niczym nie wyróżniał, upchnęli go do najlepszej drużyny, i oszukują kibiców.

2

Niestety Legia od jakiegoś czasu stanęła i wcale nie jestem pewien, że Legia będzie bliżej 3-1 niż goście 2-2.

4

Raków in, Jaga niemalże in, czekamy na Legię.

0

Niebezpiecznie zmieniła się dynamika meczu przy stanie 2-0. A w 2 połowie upał będzie po stronie gości.

3

Ale to jest ostrzeżenie - Rajović marnuje sytuację na 3-0 i za chwile niemal nie było 2-1.
Tak się czasem brutalnie płaci za marnowanie świetnych okazji.

3

@kubix05 Aha, kubix05 się odpala, znać, że polskie zespoły są w akcji.
Na razie wieści są doskonałe.

0

@RozowaPantera Przed chwilą prawica rozpętała burzę o to jak Tusk się odezwał do minister. Nie ich premier, nie ich minister, a przezywali to jakby kazali ich ustawić przed plutinem egzekucyjnym.

La Rablowa elita konserwy skwapliwie wykorzystała tę szansę by się kompromitować swoją nadgorliwością.

1

@pluszek W przeciwieństwie do Ciebie, potrafię zachować dystans, i nie nie używam faktów do manipulowania.

2

@fart Oby, i za to trzymam poznańskie kciuki.

11

VAR PRO

Video Assistant of Real, Punishing Real's Opponents

3

@fart Szanowny wrogo-przyjacielu z Warszawy, jak zapatrujesz się na dzisiejsze szanse awansu Legii z Cypryjczykami? Awans fichado czy nie fichado?

1

@Faro Jak wszystko w tym wszechświecie. Mimo wszystko pożyje sobie o wiele, wiele dłużej niż ludzkość.

1

@Lanosss Nie specjalnie, mam nadzieję, że nie zrobią z Bayernu drugiego Lipska.
Bardziej skłaniam się ku Fofanie, ale oba nazwiska nie są czymś co porywa wyobraźnię.

3

W takie dni jak dzisiaj, człowiek zaczyna mieć wyobrażenie, jak potężną energię emituje nasze słoneczko kochane.
Przecież tu dociera tylko mikroułamek tego czym dysponuje Słońce, a człowiek może się ugotować w niektórych miejscach na ziemi.

1

@pluszek Ale czy dorównują Tobie? Oto jest pytanie?

0

@esem91 Tu akurat nie, ale jest fajny schemat prawicowej ekscytacji:
wypowiedź 1 minutowa, albo pytanie z KAEN i komentarze typu, ta TV to dno, do zaorania, katastrofalny poziom. Nawet jeśli przez 99% czasu masz normalny, typowy przekaz.
I to piszą często ci, którzy za TVPiS siedzieli cichutko.

Gdyby kanał zero zajmował się obnażaniem jakości TVPiS musiałby dorzucać tweety co 5 minut. Ciekawe czy Stano by to robił?

9

@Shad0wK1ng Powinniśmy być dumni, że Prezydent obcego kraju wybiera z kim będzie rozmawiał w Polsce. Wpisuje się to w politykę suwerenności, np. suwerennego oklaskiwania w Sejmie przez polską partię wybrania tego a nie innego prezydenta w USA.
Niby taki niezależny naród, a taki częściowo maluczki.

0

@esem91 To skąd wiadomo, że to dziennikarka TVP? Przecież to była konferencja.
Nie na zapas ten alarm?

I naprawdę wyszukane jedno pytanie na konferencji z KAEN (załóżmy, że była z TVP), świadczy o całości tej TVP? Moim zdanie, kanał zero mocno kolegami po prawicy poniewiera. Moim zdaniem to pytanie z KAEN jest żenujące, ale równie żenujące jest zrównywanie tej TVP (mimo wszystkich ułomności) z TVPiS.

0

@esem91 A kto zadał to pytanie?

15

Legia dostała wciry na Cyprze bo rzekomo upał, przyjechali na rewanż do Polski a temperatura jak na Cyprze. Jak żyć? To jakiś spisek cypryjski?

4

@Roobo Poziom edukacji w Polsce jest generalnie dość wysoki, na tle innych krajów, więc nie krytykuj na zapas, jak jakiś nienawistny wobec Polaków Niemiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?