2

@Smrodek Ale Ty mówisz o KPO, którego 0,5% było przeznaczone na hotele i gastronomię. Jeszcze jest pozostałe 99,5 %.
Już wiesz, że te pieniądze nie zostaną wydane w pożyteczny sposób?

3

@Azi Zbyt szybko zapominamy jakie szambo odziedziczył. To nie jest tak, że wielomilionowe straty posprzątasz w 4 lata. To i tak cud, że mieliśmy szczęście do szkółki i trenera, i że możemy rywalizować.

5

@michal26 To jest rzeczywiście hit. Ten poziom nieudolności komunikacyjnej wygląda jak rodzaj nabytej choroby.

Mam wrażenie, że w tej sferze KO jest w stanie położyć wszystko. Im 20 rzeczników nie pomoże, bo niemal zawsze wyjdzie jakiś poseł i wywali takie zdanie, które potem staje się viralem przez kilka dni.

16

Słuchajcie, głupio wyszło z tym Stegenem. Odwracamy narrację - wzorowy kapitan, ostoja w bramce, przykładny mąż, kochany ojciec i wybronił nam setki meczów.

0

@Encore Jak kolega ocenia wzmocnienia Manchesteru United w nadchodzącym sezonie? Czy dadzą one przepustkę do walki o miejsce premiowane europejskimi pucharami.

15

Jednak Polak nigdy nie dorówna Niemcowi. To jest jednak ten germański sznyt, to obycie. Światowiec, kapitan, filantrop i Niemiec.

0

@QQL5 A wiesz, że jachty były na działalność gospodarczą dla firmy a nie prywatny użytek? Biznesmen zainwestował zgodnie z jednym z celów KPO.
Tu nie ma nieprawidłowości.

1

@Nightraider "Prezydenckie to był przedsmak tego jak rządzący nieudolnością pozwolili wyrosnąć prawicy."

Zupełnie nie zauważyłeś chyba, że trendy gdy popiera się na świecie oszołomów z radykalnymi poglądami dotyczą nie tylko Polski. Jest przechył w stronę konserwatywną, a udolność, nieudolność nie mają tu nic do rzeczy.

Z politykami liberalnymi jest tak, że krzywo spojrzą i lecą notowania o 5%.
A gdyby Kaczyński rozstrzelał mnie w biały dzień, to elektorat powie, ze słusznie bo zasłużyłem, a Braunowi przyrośnie 3%.
To kwestia stosowania różnych miar, różnych elektoratów.

0

@QQL5 Jak smaczne, to dobra inwestycja. Czy nie?

0

@Destroyer_of_Worlds Rzadko się zdarza, że wydarzenie na 2 lata naprzód kładzie wybory. Poza tym Konfederacja jest chyba za wspieraniem przedsiębiorców?

Zresztą słowo afera jest niesłychanie dęte w sensie przypinania łatki politycznej. Bo KO nie bierze kasy dla swoich, a wyznaczona została PARP, po to by profesjonalnie oceniać dotacje, zatem rząd scedował procedurę na zawodowców. A będą niezadowolonym z efektów pracy, w lipcu odwołał szefową PARP.

Zresztą o czym tu mówimy? Żyjemy w społeczeństwie, gdzie ludziom przeszkadzają ośmiorniczki, a nie rusza ich systemowe demolowanie prawa. Konserwatywny i jak słusznie mówił Jacek Kurski ciemny lud nie znosi wykształconych, ludzi sukcesu, elit, biznesmenów. Wybory nie maja już nic wspólnego z rozsądkiem.

2

@LeoMessiiBarcaPepa Znowu muszę bronić Modricia. Nagroda jest połączeniem postawy na murawie, ale i liczby trofeów, osiągnięć.
Wtedy Modrić grał na MŚ znakomicie. Messi nie w każdym sezonie grał jak niedościgniony bóg, prowadzący klub do trofeów.

Nikt nie daje nagrody komuś kto niczego nie wygra, albo wyra zbyt mało.

1

@Lisek Albo zjadł pizzę w solarium

0

@pt9 Jak to miło poczytać sensowną dyskusję, po całym wylewie konserwatystów, którzy nie potrafią inaczej niż propagandowo tłuc wszystkiego personalnie.

1

@Czajka90 Ja robię cały czas na cieciowni, tylko czasami spadnę pod stół i mnie nie widać. A Bocheno niedowidzi.

0

Komentarz usunięty

1

@John_Doe Nie może się zdarzyć, że ktos powiązany z KO otrzyma wsparcie na firmę, jeśli jest biznesmenem i spełnia kryteria?

6

Podsumowując, dzisiaj dowiedziałem się z LR, że
a) Polska się kończy
b) FC Barcelona się kończy

Wszystko wynika z wyważonych, dobrze przemyślanych wpisów.

1

@CLS63AMG Jakie 14h?

Przecież rząd już zwolnił osobę odpowiedzialną, za dystrybucje pieniędzy wiele dni wcześniej. Czyli zareagował na nieudolną agencję. W lipcu została zwolniona prezes PARP. Więc nie można powiedzieć, że rząd był bezczynny. Samo zlecenie dystrybucji PARP to dobry pomysł.

A powiedz mi, czy żona posła nie ma prawa aplikować o kasę, jeśli ma firmę z odpowiedniej branży? Jeśli nie, to dlaczego?

1

@CLS63AMG Odróżnij konstruktywną krytykę od biegunek jakie konserwatyści tu regularnie dostają. Wszystko jest rozdęte nieproporcjonalnie.

Zawsze się taki koleś trafi, jak ten z PO i trzeba to tępić. Ale z drugiej strony, nie robić z jednego czy 2 przypadków masowej korupcji.

Bo niedawno ze sraczki konserwatywnej wynikało, że w Polsce jest 80 mln migrantów, a dziś to brzmi, jakby posłowie PO masowo się obławiali na KPO i tylko po to ono istnieje.

2

@tbas Dla mnie zrzucanie na przedsiębiorców to chodzenie na łatwiznę.
Tacy są Polacy, od góry do dołu. A skoro coś nie jest zabronione, to jest dozwolone.

3

@Criss18Barca Chyba jednak obu partii, bo jedna tworzyła wytyczne, a druga nieprzypilnowała.
Ja tu widzę potężną nieudolność polityków, ale nie ich afery.
Po prostu tacy oni są - KO nie pierwszy raz pokazuje nieudolność w działaniu.

1

@Eklerek A co nieprawdziwego jest we wpisie @Arcybiskup? On nie pisze, że nie ma nieprawidłowości, więc nie manipuluj, jak wielu konserwiaków dzisiaj.

1

@Goralkov Ja tego procederu bronić nie zamierzam - jest marnotrawstwo i trzeba to odkręcać. Teraz rządzi KO - ich odpowiedzialność by kasę odzyskać.

1

@Goralkov Ale pewnie z dominacją prawicowców, których wzmożenie zdominowało La Ramblę od rana.
Jak ktoś jest normalny, to będzie oburzony marnowaniem środków, bez względu od autora wpadki, bo jak mówi słusznie wyżej kolega, nie ma znaczenia, czy to 0,5 czy 1,5. To ciągle duże pieniądze.

1

@Prorokk Ogłupiała jest prawicowa skłonność do omijania niewygodnych faktów i przekłamywania rzeczywistości.
KO będzie musiało pokazać, że umie odkręcić to co min sami nawarzyli, ale fakt, że większość operatorów została wybrana nie za KO jest niepodważalny.
Niestety, konserwatyści tego nie są w stanie ogarnąć, bo to burzy przepływ ich patriotycznego rozwolnienia.

6

@Arcybiskup Pierwsze co przeczytałem dzisiaj w potoku prawicowego rozwolnienia (nie mylić z rozsądną krytyką), było, że PiS nie ma z tym nic wspólnego i ciekawe czy KO zrzuci na PiS.

Na konferencji nie było słowa o PiS, a fakty są takie, że oni mają w tym procesie swój udział. Tylko przez tę sraczkę konserwatystów trudno się przebić z rozsądnym zdaniem.

0

@MaziFCB Kto konkretnie z PO czy KO ukradł pieniądze z KPO?

0

@KB_nueve Buta w odkłamywaniu przekazu na mój temat? Znowu klasyka konserwatysty - kłamcy nietknięci, osoba pomawiana butna i chamska.
Tacy jak ty nie trzymają się żadnych zasad w dyskusji.

2

@Kgorecki2500 To się chwali - chwalebna germanizacja.

6

@esem91 Od lat państwo polskie dopłaca miliardy na nierentowne kopalnie.

To klasyczny przykład rozbieżności między rzeczywistością a propagandą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?