5

@Roobo Skala sekciarskiego uwielbienia do swojego guru Mentzena właśnie przekroczyła wszelkie granice żenady.
Nic mniej niż geniusz. Jezus naszych czasów.

0

@michal26 Jest kolosalna różnica między tym co ja napisałem czyli "nie jest tak ważny" a tym jak wypaczyłeś moją wypowiedź, czyli "jest nieważny".
Albo rozmawiamy poważnie, albo wypaczamy sens naszych wypowiedzi

0

@michal26 Nie obraź się ale nie masz pojęcia o czym mówisz.
Stanowski nie ma tu nic do rzeczy.

Badania przeprowadzone na kilkudziesięciu czy nawet więcej wyborach w różnych krajach pokazały, że jeśli kandydat centrowy/lewicowy zaczyna używać argumentacji prawicowej, jak zrobił Trzaskowski, efekt jest zawsze taki sam: scementowanie elektoratu konserwatywnego i plajta pomysłu.

Wczoraj gościem w TOK FM był dr. Markiewka, który już kilka miesięcy temu dla OKO press przewidywał taki scenariusz wyborów, co wynikało z jego ww. badań naukowych.

Zatem nie sprowadzajmy do Stanowskiego zjawiska, które ma znacznie mocniejsze fundamenty i podlega pewnej prawidłowości historycznie.

1

@Eklerek Mam wrażenie jednak, że raczej to wyborcy Sławka nie są w stanie wyzwolić się ze swojego sekciarstwa i nadawania mu niemal boskiej czci.

0

@Faro Jasna sprawa. Autor wyraźnie napisał "może". Przecież wiemy jakim talentem był Fati i co z tego wyszło.

3

@michal26 Pójście do Mentzena byłoby dla kogokolwiek z tej dwójki kompromitujące. To oznaczałoby, że Sławek rozgrywa ich jak Barca Real w tym sezonie.
Mentzen nie jest tak ważny w polskiej polityce, a mi odwiedzenie Mentzena kojarzyłoby się z uznaniem jego domniemanej zwierzchności.

Ja już na chory pomysł wywiadów youtubera Stanowskiego (czyli kandydata) przepytującego kandydatów, patrzyłem jak na totalne zaburzenie.

2

Dwa remisy W LM i stracone po 3 gole, całkowite załamanie defensywy.
Klęska w meczu ligowym, 3 gole stracone z Villarealem, co oznacza, ze mamy tu powtarzalny wzór.

Ewidentnie widać zapaść maszyny Flicka. 2/9 punktów we wspomnianych meczach.
Widać tez, że Flick się wypalił, jego bodźcowanie nie działa już na zawodników.

Niestety na Titanicu trwa bal, a ludzie bawią się w najlepsze. Potrzeba opamiętania. Zatem opamiętajmy się i ratujmy następny sezon.

1

@Kubsoleon To się nazywa rozumienie czyjegoś potencjału. Ja po 1 meczu Yamala gdy miał niespełna 15 lat zadałem pytanie "jak taki gówniak może posyłać otwierające podania na poziomie seniora?" I po kilku kolejnych meczach, gdzie potwierdził, że to nie przypadek, dalej dopowiedziałem sobie, że to brylant do oszlifowania, tym bardziej, że oprócz podań świetnie dryblował. To zajęło mi kilka meczów.

Naprawdę nie widziałeś, jak inteligentnie gra Bernal. Jego występy jak na jego wiek były zjawiskowe.

2

Ta decyzja to strzał w dziesiątkę!

2

Od dobrych 2 miesięcy pasjonuję się śledzeniem statystyk Lamine Yamala na whoscored i sofascore, a konkretnie tego czy w La Liga, przełamie barierę 8.00 na whoscored i wyprzedzi Raphinhę na sofascore.

Od tych 2 miesięcy było widać dynamikę wzrostową u Yamala, a z kolei Rapha nieco przygasł. I jak oto sytuacja ma się dzisiaj?

Na whoscored.com Yamal jest liderem z notą 8.03 i ma 12 tytułów MVP meczu, zatem niebotyczna forma z końcówki sezonu zaprocentowała.
Z kolei na sofascore.com Yamal (7.82) wyprzedził Raphinhę (7.81)

Jak dobrze pójdzie (i źle dla rywali), to obecny sezon może być ostatnim, w którym nawiązanie rywalizacji z Yamalem jest w ogóle możliwe. Mam nadzieję, że od następnego sezonu Lamine będzie oglądał rywali we wstecznym lusterku.

0

@Zoker Żebyś ty chociaż jedną wiadomość przeczytał bez przekręcania jej sensu.
Jesteś wiecznie źle dysponowany, a dziś mamy apogeum.

0

@kanver_ Jestem sceptyczny co do wyczynów tego Lecha w Europie. Oni nie potrafią zagrać 2 dobrych meczów w lidze z rzędu, a co dopiero łączyć ligę z pucharami?
Czarno to widzę.

1

@jacobFCB Nic dodać, nic ująć.

0

@YeastMoss Powody nie usprawiedliwiają głosowania na ludzi o poglądach wymienionych przeze mnie w 1 wpisie. Tak jak nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności.
Popierasz ludzi głoszących pogardę dla innych, odpowiadasz za to, nawet jeśli motywacja skłania do patrzenia krótkowzrocznie na własny tyłek. To jest piękna podwalina korupcji politycznej.

1

@Zoker Ja nie głosowałem na Trzaskowskiego filozofie.
Ja lubię umiarkowaną konserwę, a takiej w Polsce nie ma.

Jest konserwa rasistowska, homofobiczna, nienawidząca praw kobiet, usprawiedliwiająca pedofilie w kościele. Dlatego wybacz nie będę szanował ludzi, którzy głosują na polityków jawnie odmawiających podstawowych praw innym.

Ale wystawiasz sobie "piękną" laurkę niekonserwatysto. Ani słowem nie skrytykujesz patologicznych poglądów konserwy, ale do rzucania się na kogoś kto np. rasistę krytykuje jestes pierwszy.

I Tobie wydaje się, że zasługujesz na szacunek? Na pewno nie mój.

1

@boss000 To Ty przestań dezinformować.

Skąd wyznawcy rasistów, homofobów, mizoginów itp. nagle są tacy wrażliwi?
Tzn. obrażać innych tak, ale wytykać Wam obrażanie innych to już nie?

2

@Zoker Uzasadnij z jakiej nienawiści. Kolego farmazonisz - mój wybór w 1 turze był wyborem tylko i wyłącznie za postulatami, które mi się podobały.

Powiedz mi jak to się dzieje, że wy konserwatyści we wpisach do mnie nieustannie błaźnicie się niewiedzą, propagandą, odwracaniem kota ogonem?

6

@Chaoss Jeszcze jako wybitny internetowy mędrzec napisz coś o maści i bółu. To mniej więcej wyczerpuje cały arsenał analityczny konserwy.

6

Jestem nieustannie pod wrażeniem bezmyślności Polaków.
Mniej mnie rusza typek, który okrada staruszka z mieszkań i mieszka w hotelach za publiczne pieniądze - kto by zwracał uwagę na takie detale, w końcu to kropelka w morzu złodziejstwa jakie uprawiał PiS.

Ale ponad milion ludzi, głosujących na katarynkę, która powtarza, że Polski już nie ma i to mniej więcej wszystko co ma do powiedzenia, potwierdza, że mądrości spod sklepu monopolowego sprzedają się w Polsce doskonale. Jeszcze jak się to podleje antysemityzmem i straszeniem okropną Unią, Mensa z żubrem w ręku kwili z zachwytu.

0

@Zieliniak Ciekawe, że wyborcę rasistów obraża nazywanie go rasistą, wyborcę homofobów obraża nazywanie go homofobem itp.
A jednocześnie ta sama osoba głosuje na rasistę i homofoba i to jest w porządku.

Pokrętna jest Twoja logika. Fakty to nie obrażanie. A Ty się nie zdziw, jak Twój post poleci za użycie słowa "piz*a". Właśnie tego konserwa nie rozumie - że obowiązuje pewien poziom kultury i uczciwości w życiu publicznym.

0

@pluszek Kompletnie nie rozumiem Twojego wpisu i Twoich urojeń, ale to co opisałem we wpisie głównym jest rzeczywistością Polski 2025.

A to porównanie do prokuratora, który wsadza za kolorowe skarpetki to juz w ogóle bezmyślność ro sześcianu. Krytykuję ludzi, którzy właśnie tymi kolorami się brzydzą, a Ty odwracasz kota ogonem. Naprawdę konserwa nie dojeżdża ani etycznie, ani intelektualnie. I pół społeczeństwa jest takie.

26

@Sysia11 Co za absurd. Ty nie głosujesz przeciw pełni władzy PO, tylko za zabetonowaniem niezgodnych z prawem zmian w latach 2015-23.
Słowem podpisujesz się pod działalnością przestępczą PiSu z tego okresu.

1

@YeastMoss Prawie się wzruszyłem Twoim wpisem. Będę czytał 5 Mentzena do znudzenia, przypomnę sobie o rodzeniu dzieci z gwałtu i postaram się wyzwolić w sobie szacunek dla ludzi, którzy popierają takie poglądy.

Zgoda, to ze mną musi być coś nie tak, a nie ludźmi, którzy oszołomstwo popierają. Za mało we mnie empatii.

1

@blakkudium Jednak ta potężność powinna być bardziej potężna. Dla Bayernu dobry sezon to mistrz + puchar

1

7/11 z gry, 2/2 za 3, 5/6 za 1. Alexander nie zawodzi dzisiaj.

0

@Keson Te mecze, w których Murray zagrał dobrze Denver wzięli. No ale tu trzeba regularności

0

Mamy masakrę w Oklahomie. Jeśli Denver to weźmie, to będzie największy cud od czasów wskrzeszenia Łazarza.

1

@Recha_0684 Mylisz się na poziomie faktów. LGBT to min 5% w przeciętnym społeczeństwie.
Poza tym tu nie chodzi o to ilu ich jest, tylko o to jakie masz stanowisko.
Nie ważne czy jesteś np. rasistą wobec wszystkich 15 imigrantów mieszkających w kraju, czy 150 tys, a może 1,5 mln. Ważne, że jesteś rasistą i to cię określa.

1

@Recha_0684 Nie. Przecież po 2015 roku ten podskórny prąd tanio-narodowego patriotyzmu grozi wybuchem cały czas. Mnie to nie zaskakuje, tylko smuci skala i to obok kogo mieszkam na co dzień.
Klasyka, miły sąsiad, ale rasista i pogromca pedałów. Taką mamy rzeczywistośc.

1

Po niezbyt udanej 1 kwarcie, OKC kończą drugą kwartę runem 16-5 i wychodzą na prowadzenie 60-46. Arcyciężkie zadanie przed Denver.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?