Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
0
@Roobo Nie, złapałeś mnie i prodemokratów. Od dzisiaj tylko Mentzen i PiS.
Muszę oddać głos na Nawrockiego, po 8 latach wprowadzania ładu demokratycznego, pozostaje mi czcić Kaczora i jego wizje demokracji.
0
Na początku sezonu, Real grał jako tako, a Mbappe nie dojeżdżał. Obecnie Mbappe błyszczy, a na jego tle słabo wygląda Real.
Najbardziej przeraża, że pomimo tak słabo grającego Realu, o mistrzostwie Barcy decydują 2 wygrane w bezpośrednich meczach z nimi.
2
@fart Tak i nie. Przecież to nigdy nie była dziewczyna na poziomie tragicznej Ogórek.
1
Ja byłbym za tym, żeby Messi wpadł na 1 sezon do Barcy po to by popresować.
Potrzebujemy takiego pitbula.
0
@ferdas_rawa Specjalnie dla Ciebie skopiuję mój wpis 3 pozycje wyżej do arasza"
"Ja czekam jeszcze na wpis, że policjant to nie żołnierz. To by dopełniło obrazu pisfederacji na LR."
Mam nadzieję, że rozumiesz, że w tym wpisie sugerowałem i wręcz oczekiwałem użytkownika o określonym poziomie inteligencji. Dodam nie w przedziałach, które robią dobre wrażenie.
Teraz rozumiesz, dlaczego tak skrzętnie Cię ignoruję. Konsekwentnie nie dojeżdżasz, a wręcz można z łatwością wrzucić Cię na minę, jak tym wpisem wyżej.
PS. nie zdziwiłbym się nawet gdybyś nie wiedział, o co chodzi
0
@kamiVeB Nie sypię bzdurami, dobrałem nieco nadmiarowe słowo, które skorygowałem. Popieranie patologii faktycznie nie oznacza od razu gloryfikacji.
Wczoraj to zrobiłeś w poście o Trzaskowskim. Nie rozumiesz o czym piszesz? Prześladuje Cię wtórny analfabetyzm?
4
@draxidox Głosowanie przeciw, jak czas pokazuje, nie jest wcale takie złe.
Przez 8 lat, ludzi głosujących przeciw PiS było zbyt mało i ekipa Kaczora zrobiła bezprecedensowy rozpierdal w kraju, w każdej możliwej dziedzinie życia publicznego.
Nie ma wyboru dobrego niestety, ale można dokonać wyboru tragicznego, a tu jest różnica.
1
@arasz1819 Ja czekam jeszcze na wpis, że policjant to nie żołnierz. To by dopełniło obrazu pisfederacji na LR.
0
@kamiVeB Jak zwał tak zwał, ale promowanie głosowania na patologię, która okrada emeryta z mieszkania, przy okazji generując kłamliwe wyjaśnienia raz za razem, wiele o Tobie mówi.
0
Komentarz usunięty
1
@lucca87 Nie ukrywam, że trzymam za nich kciuki. Edwards świetnie lideruje, a Randle dotrzymuje mu kroku, notując najlepsze play-offs od lat. Reszta świetnie tę dwójkę uzupełnia.
1
Komentarz usunięty
0
@MessiSuarezNeymar Każde źródło, które obnaża kłamstwa Twoich idoli jest niewiarygodne.
Bardzo trudno uwierzyć, że ludzie, którzy wielokrotnie byli przyłapani na kłamstwach i robieniu odwrotnie niż mówią, znowu kłamali.
Twoje sekciarstwo jest nieuleczalne.
4
Polskie wojsko na Ukrainie? Stanowisko PiS?
— Nasze stanowisko od początku było jasne: nie ma mowy o wysyłaniu polskich
żołnierzy do Ukrainy — podkreślił poseł PiS i członek sejmowej komisji obrony narodowej Andrzej Śliwka.Śliwka, wypowiadając się w Studiu PAP.
Tymczasem "Przez pięć miesięcy 98 polskich policjantów brało udział w ściśle tajnej misji w Ukrainie. Zajmowali się rozminowywaniem terenów, z których wycofali się
Rosjanie. ... Prośba dotyczyła wysłania do Ukrainy pirotechników, którzy mieliby zająć się rozminowywaniem kraju. Chodziło o miejsca, z których wyparto Rosjan, a do których nie da się wrócić, bo są zaminowane lub niebezpieczne z powodu innych pozostałości po walkach.
Zatem pisowcy już wysłali swoich ludzi na niebezpieczna misję do Ukrainy.
Ale oczywiście swoim bezrefleksyjnym wyborcom tradycyjnie wciskają kit, jak z imigrantami.
https://wiadomosci.wp.pl/ujawniamy-tajna-akcja-polskiej-policji-w-ukrainie-6869221913578112a
2
@Kgorecki2500 Ja głosuję na Zandberga w pierwszej turze, ale nie ma się co oszukiwać, że to jednak niszowy kandydat. Mnie ujął tematem mieszkań, który uważam za niezwykle ważny. Poza tym ma ciekawe spojrzenie na wiele spraw oraz prezencję i kulturę godną prezydenta.
Oczywiście okaże się być meteorem, jak zawsze.
0
Komentarz usunięty
0
@Bartula Jeśli do niej napluje to jest złe. Po cholerę jedzie na Ukrainę i prowokuje?
To Ty odwracasz kota ogonem, wykazując sekciarską bezkrytyczność.
4
Mati się tak podjarał golem Mallorci na początku meczu, że aż wrzucił artykuł na główną.
W sumie dobrze, jeśli Mallorca strzeli kolejnego gola, to niech wleci kolejny artykuł.
1
@Pawel13sz Nie mam bladego pojęcia, ale wydaje się, że ma wszelkie dane ku temu by odnieść sukces. Obstawiam na podstawie pracy w Leverkusen, że Real będzie grał powtarzalnie na wysokim poziomie. Zatem niechaj będzie, że w ciułaniu ligowych punktów będzie dobry.
W ogrywaniu średniaków i dobrych drużyn w Europie też.
Pozostaje ostatnia kwestia - mecze z wagą ciężką. Być może w Leverkusen zabrakło mu do tego jakości zawodników. Jeśli chodziło tylko o brak graczy pokroju Mbappe, Jude, Valverde, to Real może być cholernie niebezpieczny w przyszłym sezonie.
0
@Roobo A Mentzen ma cokolwiek? Żeby w czasie wojny jechać na Ukrainę do Lwowa i wygłaszać krytykę Bandery, mówiąc Ukraińcem kogo mają wyznaczać na bohatera narodowego?
Trafił głupek na swoich. Tak bym to skomentował. Żukowska nie zachowała się ani o centymetr gorzej niż bezmyślny Przyjaciel Kobiet.
0
@supraomnes1 No bo to Huijsen a nie klub.
0
@FCBparasiempre Nie no, przecież się zgrywam. Nie pamiętasz jak jechałem tu po Xavim grubo przed tym zanim ludzie zorientowali się, że to marny trener?
1
@FCB24 Może i wypaczyła, ale tego nie wiemy na pewno. Minnesota to bardzo bitny zespół, w sumie 2 i 4 mecz wzięli dość łatwo.
Na pewno ta seria mogłaby być bardzo zacięta. Jednak Curry robi różnicę ofensywnie, choć w defensywie jest słabszy.
2
@FCBparasiempre Poważnie. Za Xaviego to był futbol wspominany przez wszystkich.
3
Dziś pobudka w nocy. Mam nadzieję, że Minnesota wykończy GSW.
Również sądna noc dla Bostonu?
@fart @Encore @takisobiektos @michal26
4
@gumaz Nie daj się zwieść, to zazdrosny Lewy mu dosypał specjalnie przygotowanej granoli od Anii.
4
Czyli nie zwolnią Filcka. A tak liczyłem na powrót Xaviego. On by odbudował Araujo.
7
Huijsen i Huijznim.
3
@Sulimo Też oglądam ten kanał, a film o sokole widziałem. Niesłychany ptak.