Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pawlak1992 Na szczęście poparli uczciwych ludzi z krwi i kości jak Nawrocki.
1
@John_Doe Na pewną część wyborców, w ogóle nic nie działa, a ja tu nie mam nic do rzeczy.
@Czajka90 Mam rozwalić chałupę bo Polacy są rasistami, mizoginami, homofobami i nie szanują demokracji i swoich instytucji? A dlaczego?
0
Trzęsą się ręce zawodnikom OKC
2
@KamQiX Dla mnie piszesz nielogicznie:" No ale zagłosują na PIS, bo mają do wyboru PO i PIS."
Nie PiS Peło, jedno zło, zatem Twoja teza jest nie do obrony
4
@Jakchcesz Jeśli ich słowa miałyby być cokolwiek warte, to te 20% w 2 turze przepadnie.
Przecież Konfederaci z PiSem nigdy przenigdy.
2
@usztafik Klasyka intelektualisty z Internetu czyli "pieczenie" i "ból" już były. Razem z koleżanką wyżej możecie sobie uścisnąć ręce. Po konserwatystach nie mam żadnych oczekiwań.
3
@clyde Nie rozumiesz czym jest tolerancja, nie rozumiesz czym jest szacunek do kobiet.
W sumie to jest spójne u Ciebie, że oba te pojęcia totalnie wypaczasz. Nazywanie postaw śliskimi nie jest brakiem szacunku, a określeniem Twojego podejścia do życia publicznego. Wielka obrończyni kobiet się znalazła.
0
@Bykunn Wyborcom Tańczącego z Mieszkaniami nie przeszkadzają żadne kwity.
To elektorat aetyczny i amoralny. Kościółkowa Polska C
5
@usztafik Jaki wyborca, taki wpis. Mnie interesuje sensowny wynik wyborów, Ciebie, żeby zagłosować na złość innym. Tacy z Was wyborcy.
5
Komentarz usunięty
20
@clyde @usztafik Krytyka postaw i poglądów nieakceptowalnych społecznie i aspołecznych, wymierzonych w innych ludzi nie jest nietolerancją.
Nie rozumiecie kompletnie pojęcia tolerancja.
A Ty clyde jestes wyjątkowo śliska.
18
@Rhaan Nie dlatego, ze niezgodnie z moimi sympatiami, ci ludzie są dokładnie tacy jak ich opisałem. Tolerancja nie polega na szanowaniu patologicznych postaw aspołecznych.
47
Sukces antydemokratów, rasistów, homofobów i mizoginów w wyborach.
Razem mają ponad 50%.
Tak smutny jest obraz naszego społeczeństwa. A procenty Brauna, to już w ogóle szmata na twarz dla umiarkowanych ludzi.
1
@Pawel13sz Na pewno ani jeden ani drugi nie byli tak dobrzy ani tak dojrzali w wieku 17-18 lat.
Od Neymara Yamal jest większym talentem, a od Messiego trudno powiedzieć, bo do tej pory wydawało mi się, że nie da się grać lepiej niż Messi i Maradona.
Niech Yamal dobije do poziomu Messiego, to i tak będzie super.
8
@Luciano99 Lucek, oddaj mi w końcu ten dowud, bo poczebuje na jutro. Mam wychodne do jakiegoś lokalu.
Mi wziołeś dowud w czasie rozmowy kfalifikayjnej 14 lat temu i ściemniasz ze się w zyciu nie przyda, ale mi ktoś tłumaczył że mnie jutro do tego lokalu bez dowodu nie wpuszczą.
2
@FCBparasiempre Nie dałbym sobie ręki odciąć, że jego czas w Cty minął.
A co powiesz, jeśli Pep przegrupuje siły i zacznie znowu seryjnie wygrywać w lidze?
2
Boston - upadek? Coś nie za długo trwała ta dynastia. Naprawdę niepojęte, jak mając tyle talentu w składzie, można przegrać z Knicksami.
@fart
4
A może by tak wprowadzić ciszę madrycką i na 1 dzień zakazać wspominania nazwy tego klubu pod rygorem 2-tygodniowcyh banów?
2
@tbas I nawet twój post, siłą rzeczy jest komentarzem dotyczącym pośrednio polityki, a teraz nawet mój.
To pułapka, z której nie jesteśmy w stanie się uwolnić.
7
Ewelement ma taką władzę, że nikt mu dzisiaj nie podskoczy. Niby takie wykidajły na stronie, a spotulnieli wszyscy jak baranki.
1
@adamek20151 Tak, tak. Rozebrali mnie i upokorzyli.
0
@Roobo Nie, ponieważ Ty deklaratywnie nie szanujesz prawa, instytucji, praw mniejszości, praw kobiet do samostanowienia itp. Byłbyś potężnie wybrakowany.
0
@adamek20151 Ten brak szacunku dla seniorów jest porażający. Polska upadnie z takimi manierami.
2
@QQL5 Dla odmiany jakimś oszołomom
0
@Aragorn33 Polski już nie ma.
0
@Roobo Ja antydemokratów w Twoim stylu banowałbym profilaktycznie od czasu do czasu.
25
Co za głupota i bezmyślność, żeby świętować mistrzostwo przed końcem rozgrywek. Ja zachowuję sceptycyzm do ostatniej kolejki.
Tylko nie zasłaniajcie się tą sztuczką z matematycznymi wyliczeniami, bo to słabe jest.
2
@Pawel13sz Tak, tak, ze mnie taki ekspert, że na bukmacherce puściłbym Cię kolego z torbami.
Jednak pełna zgoda, najlepszy piłkarz świata dziś i miejmy nadzieję, że przez kolejne 15 lat będzie grał w Barcelonie.
3
@JimMorrisonFCB Ale on pytał o lata a nie miesiące.
4
@macio_944 Witaj w klubie, u mnie też podobna sytuacja miała miejsce niedawno, więc doskonale Cię rozumiem. Bardzo celny i mądry wpis.
Czas niby goi rany, ale ja stałem się jakoś bardziej refleksyjny i zdystansowany wobec świata. Życie to też przykre zdarzenia i jedyne co nam pozostaje, to się z nimi oswajać.