Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Messi dosłownie wnosi na swoich barkach Argentynę do finału. Jeśli Leo nie wyczaruje jakiejś akcji, nie może kompletnie liczyć na kolegów, którzy go wyręczą. Tak nie powinien wyglądać zespół. Leo oszukuje rzeczywistość.
0
@Rewolucja123 Pewnie ze względu na prawą nogę podawał, więc dlatego też bardziej byłbym skłonny go rozgrzeszyć. Lautaro za to nie ma usprawiedliwienia, mógł zrobić wszystko.
0
@Rewolucja123 Ostatecznie strzelał Lautaro i akcja idzie na jego konto, ale di Maria miał pustą bramkę, co słusznie zauważył komentator.
3
Do tej pory zastanawiam się jak di Maria z Martinezem zmarnowali 100% sytuację. Najpierw di Maria nie strzelił na pustą bramkę, a potem Lautaro strzelił fatalnie w obrońcę. Każda reprezentacja Argentyny musi mieć najwyraźniej swoich Higuainów.
0
Ten awans już z tak wielkim wysiłkiem jak się tylko dało, nie pomagają koledzy Messiemu za bardzo. Z taką martwą momentami grą Brazylijczyków pokonać będzie bardzo trudno.
Pozdrowienia dla fanów z Zawiercia!
0
Chyba to idzie na konto bramkarza
1
Jeszcze wierzę, że Walia nadrobi z Duńczykami na EURO. Wiadomo, czy mecz się już skończył?
0
Stosunkowo defensywnie dziś Argentyna, Messi przez większość czasu poza grą. I tak wiele wyczarował z tego co miał
0
Zapata - duże bicki, wielka klata
0
@kolo123 Ibisz
0
@icccc Oglądasz czy kablujesz?
1
Messi idzie po statystyczny rekord świata na tej Copie
2
Das ist tooooooooooooooooooooooooooor. Jaaaaa, Messi
13
Alba jaki sztywniak
0
@Barca1992 Siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
0
@Rewolucja123 I Twój obrazek w moich oczach runął z wielkim hukiem. Szkoda, a taki talent miałeś : )
0
@masq Zobaczymy, PO i ŚO mogą się okazać wzmocnieniami zaledwie na papierze. A nawet Aguero
6
Itaaaaaaaaaaaalia! Czas wykopać tych ślizgaczy Enrique. Championem ma zostać zespół zwycięski a nie wczepiający się pazurami w burtę by nie utonąć. Żadnych Portugalii bis.
1
@VamosGirl Lenglet był solidnym graczem przed przybyciem sami wiecie kogo
#teamsamiwieciektobyebye
0
@Encore Emocje, emocje, emocje. No i zostaliśmy osieroceni na mecz
0
@Don-Corleone Coś czuję, że dzisiaj razem tego meczu nie pooglądamy, he he
16
@icccc PS. Jakbym miał do wyboru Twoje grzeczne wpisy, których tu zresztą nie widzę, a cudną prozę @Don-Corleone z okazjonalnymi ozdobnikami, to Tobie dałbym perma. Bez wahania. Bo nic nie wnosisz.
18
@icccc O czym Ty piszesz? Przecież nasz legendarny kolega właśnie wrócił z 2-dniowego bana za łacinę jaką się posługiwał czasie meczu z Ekwadorem.
Jak się skupisz na treści jego wpisów, to może zdławisz zapał w tropieniu okazjonalnych przekleństw. Taką ma urodę, ale wpisy ma niezrównane.
Poza tym usunęli wpisy? Usunęli, to po co to pitolenie?
8
Jaki kurtuazyjny tytuł tego artykułu, a ukryty przekaz brzmi: Antoine - spieprzaj dziadu
0
@deyna2018 Tak, uwierz. Właśnie umierasz
0
@Cochise Nie mam ulubionej książki Marakamiego - one są wg mnie na zbliżonym poziomie. Najzwyczajniej uwielbiam zatopić się w świecie, który buduje. Sama treść, jakkolwiek to zabrzmi, jest dla mnie mniej istotna. Jeśli wracam do tego autora, to ze względu na klimat - niepowtarzalny i unikatowy.
Właśnie teraz w domu mam pierwszą część trylogii "1Q84". Zabieram się za nią bo w ciągu roku nie mam zbyt wiele czasu. Oprócz tego pożyczyłem "Jądro ciemności", ale nie Josepha Conrada, lecz to napisane przez dwóch autorów opisujących osiągnięcia kosmologii na przestrzeni dziejów.
0
@Cochise Ja niestety nie jestem wielkim zwolennikiem czytania powieści. Okazjonalnie coś przeczytam np. "Zbrodnię i karę" Dostojewskiego, ale preferuję literaturę faktu.
Choć Lema przeczytałem prawie wszystko, tyle, że nie specjalnie kojarzy mi się ze słowem powieść, ze względu na tekst nasycony wysoce specjalistycznym językiem, który dla większości jest nie do strawienia. No co by nie mówić jest to spore wyzwanie dla umysłu i przez strony się nie "płynie"
Z autorów, którzy na mnie zrobili wielkie wrażenie dodałbym Haruka Murakamiego - niezwykła lekkość pisarska, wielki talent.
Na deser dorzucam Arturo Perez-Reverte - przeczytałem chyba ze 2 lub 3 tytuły, ale bez szału.
2
Mam nadzieję, że ślizgacze z Hiszpanii wylecą dzisiaj z hukiem. Tak dla pięknych Włochów
5
@Jakchcesz Powiem Ci , że jak te drzewa będą tak wycinać w Brazylii, to z Amazonu nic nie zostanie
8
Chłopak jest pewniakiem do gry zawsze i wszędzie. Niemożliwy talent. Lubię na niego patrzeć w akcji, ale szkoda mi, że nie gra w zwycięskim projekcie Barcy