Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore Nie, to za duży kopyciarz, wolę jego kolegów - bajecznych technicznie : )
1
Moja wiara w Walię pozostaje niezachwiana
6
Mój chłopak Uwe strasznie się stresuje o wynik.
1
@Dagoneus Steam Ship? Na łodziach parowych pracowali? To zacni ludzie
3
Zaraz mój hymn grają zza zachodniej granicy, muszę wyciągnąć śpiewnik
0
@Esteban_ Jak Niemcom, to nigdy z czystym sumieniem!
0
@Encore Jawohl, po asyście Havertza naturlich
5
Potwierdzam, że Havertz dzisiejszym meczem potwierdzi aspiracje sięgnięcia po Złotą Gałę. Rośnie ten niemiecki diament. Ale zrobi Anglikom blitzkrieg!
0
@Persyfl Ja najchętniej rasistów ze strony i PiS z życia publicznego.
0
@tomek8756 A tak tylko, że oklepane kierunki. Nigdy nie zrozumiem fenomenu wyjazdów do egipskiego piachu. Jest tyle miejsc mniej hypowanych a równie ciekawych i mniej zaludnionych. Zależy co kto lubi.
0
@tomek8756 Jesteś tak typowy, że aż nudny. Bez urazy.
2
Ale dziś spokojnie. To co zaczynamy dyskusję: usuwać czy nie usuwać, czy dziś dajemy sobie spokój?
2
@IdeaKris Ta sekcja jest kontuzjowana
2
@Encore Dlaczego wszyscy dzisiaj piszą meczy zamiast meczów. Stanowczo protestuję!!!
2
@Przemek2323 Nie, no to już chyba spora przesada. Jesteśmy na necie, ale mam hopla na punkcie "ilość vs liczba". Mnie to razi po oczach. Ale chciałbym poznać tego pedanta ortografii : )
5
@Przemek2323 Wszystko dobrze, ale odpisz Konradkowi, że zgonów i urodzin to jest liczba a nie ilość. Chyba, że za PiSu upadła też gramatyka polska.
4
@FC1899Barca Messi ma 3 bramki i 2 asysty.
3
@IronSanHybrid Leo pisze nogami piłkarskie wiersze!
1
@barcelonaLM W dogrywkach rośnie ryzyko zakażenia covidem
3
@Senyer Nie upilnował strzelca 1 bramki, a poza tym solidnie. Bez niego, w 2 połowie Francuzi grali w defensywie dramatycznie jako formacja. Może to brak Lengleta, a może bardziej ofensywny styl gry Francji. W każdym razie "gwiazdą" defensywy był wczoraj Varane.
5
@kaamil1910 Trzeba wywalić Messiego żeby nie zepsuł młodego Fatiego.
0
@Bocheno1 Na tym polega przegrana walka, a napastnik sprytnie go ustawił ręką. Lenglet zszedł z murawy i Francja straciła 2 gole, a powinna jeszcze kolejnego z karnego. Nie zauważyłem, żeby bez Lengleta formacja defensywna poprawiła swoją jakość, a wręcz przeciwnie. Obrońcy prześcigali się w złych interwencjach i grali bardzo niestabilnie. Można robić kozła ofiarnego z Lengleta, ale to skrajnie nieuczciwe.
Taki rycerz z Ciebie i wypominasz mi krytykę Koemana, a sam zamiast poczekać do końca meczu, najeżdżasz na Lengleta. Co za uczciwość w postępowaniu.
7
@Ojciec5tkidzieci Nowy kapitanem? Niech sobie zasłuży
0
@joloskyy Główkuj, główkuj.
5
Obejrzałem na żywo skrót meczu Argentyna - Boliwia i cieszy mnie bardzo dobra atmosfera jaka panuje w tej ekipie. Za Scaloniego ta grupa piłkarzy systematycznie się cementuje, co widać od dłuższego czasu.
8
Mbappe ma talent, ale gdy się patrzy na Benzemę dojrzałością piłkarską bije młodego na głowę. Mbappe polega bardziej na walorach fizycznych, Benzema jest wybitnie inteligentny.
1
@AmigoBlancos Spokojnie, poczekaj, jeśli złapiesz Alzheimera, nic nie będziesz pamiętał.
0
@IbrahimAfellay Odbijam piłkę: Lewy na EURO nawet z grupy nie wyszedł, Messi wygrał Puchar Króla - przepotężne rozgrywki, a Copa to na razie zaledwie domniemanie.
0
@Encore A z jakiego klucza wyszła Ci ta kandydatura? O mało nie zemdlałem, he he
0
@adiczak Na froncie EURO chyba nieszczególnie. LM była koncertowa, a Premier League solidna. Będzie jednak ciężko po dzisiejszej klęsce.