Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Anfield vibe...
0
@Pedri16Future Argumentem jest to, że Steven ma zostać bohaterem.
8
Myślę, że finał Copa del Rey to będzie wyrównany mecz, wbrew temu co niektórym się wydaje. Przewiduję, że skończy się rzutami karnymi, które nie rozstrzygną się do aż do ostatniej serii. W niej pojedynek stoczą boczni obrońcy. Najpierw Wojtek obroni strzał Lucasa Vasqueza, a następnie strzałem w lewy dolny róg bramki pierwsze trofeum ery Flicka zapewni właśnie ON. Piłkarz wielkiego serca i jeszcze większych uszów. Wspaniały Steven Gerard Martin. Tak będzie. Robić screeny.
1
Na 7 meczów do końca rozgrywek będziemy mieć co najmniej 4 punkty przewagi. I to jest najważniejsze
0
Straszliwy mecz. Ale 3 punkty są
3
Przypomnę, że to paskudne zwycięstwo dało nam tyle samo punktów co 4-0 na Bernabeu
1
Czy tamci nie oddali piłki?
2
Ja pierdziele, zrobił to co najtrudniejsze, spieprzył to co najłatwiejsze
0
To jest idealna bramka do wygrania takiego meczu
4
Od tego jest Wojtuś
2
Jedziemy po potrójną koronę!!!
0
1-0 to mało satysfakcjonujące dzisiaj. Powinno być co najmniej 2-0, żeby spokojnie jechać do Dortmundu
0
Siedli kondycyjnie pod koniec połowy
1
Czy gość przeprowadzający wywiad z Kiwiorem właśnie stwierdził, że Barcelona nie poradziła sobie na Bernabeu? XDDD Chyba coś źle usłyszałem...
1
Najniższy wymiar kary dla Realu. Ohydna, prymitywna piłka nożna z ich strony i efektywny Arsenal.
1
Piękne podsumowanie meczu XD
0
Co tam się dzieje?????
0
Co to jest za gość!!!!!!
3
Real gra tak beznadziejnie, że pewnie zaraz strzeli gola...
1
Jedna z ładniejszych bramek z wolnego jakie widziałem
1
O kur... Ale brama
0
Jak zwykle Kurtła ich ratuje
1
Czy komentator właśnie pochwalił Bellinghama za akcję obronną przeciwko Sace?
0
@kanver_ Gundo był naszym najlepszym, najrówniejszym zawodnikiem w poprzednim sezonie. Olmo był wielką niewiadomą (głównie pod kątem zdrowotnym). I zgadzam się, że koszty tej operacji były wątpliwe. Także podtrzymuję, że Flick wyczynia magię z tą kadrą.
7
Pamiętacie koniec letniego okienka transferowego? Byliśmy zgodni, że wymiana Gündo na Olmo to zmiana na gorsze, odszedł Cancelo i Felix, nikt nie przyszedł na lewe skrzydło (nawet Chiese Szwagrom sprzątnęli). Potem kontuzja Bernala. Zapomnieliśmy, że Flick robi czary z tą kadrą. Gramy znacznie ponad stan. W przyszłym roku musimy mieć wartościowych zmienników, a nie tylko opierać się na magii Flicka.
0
Szkoda, że te mecze odbyły się w takiej kolejności. Gdybyśmy najpierw zremisowali z Betisem, a potem Real dostałby w papę to wszyscy byli by szczęśliwi z dodatkowego punktu przewagi nad Realem po tej kolejce.
1
Real ma jeszcze w tym sezonie mecze z Bilbao, Sociedad, Celtą czy Sevillą. Mają gdzie stracić punkty, nawet zakładając, że z nami wygrają.
0
Kounde miał Mistrzostwo na nodze. Szkoda, ale ta kolejka na plus. Konkretnie +1.
1
Mogło być dziś Mistrzostwo. Zabrakło niewiele. Ale po tej kolejce mamy 1 pkt więcej przewagi na Realem
0
Fatalny mecz Yamala