1

Anfield vibe...

0

@Pedri16Future Argumentem jest to, że Steven ma zostać bohaterem.

8

Myślę, że finał Copa del Rey to będzie wyrównany mecz, wbrew temu co niektórym się wydaje. Przewiduję, że skończy się rzutami karnymi, które nie rozstrzygną się do aż do ostatniej serii. W niej pojedynek stoczą boczni obrońcy. Najpierw Wojtek obroni strzał Lucasa Vasqueza, a następnie strzałem w lewy dolny róg bramki pierwsze trofeum ery Flicka zapewni właśnie ON. Piłkarz wielkiego serca i jeszcze większych uszów. Wspaniały Steven Gerard Martin. Tak będzie. Robić screeny.

1

Na 7 meczów do końca rozgrywek będziemy mieć co najmniej 4 punkty przewagi. I to jest najważniejsze

0

Straszliwy mecz. Ale 3 punkty są

3

Przypomnę, że to paskudne zwycięstwo dało nam tyle samo punktów co 4-0 na Bernabeu

1

Czy tamci nie oddali piłki?

2

Ja pierdziele, zrobił to co najtrudniejsze, spieprzył to co najłatwiejsze

0

To jest idealna bramka do wygrania takiego meczu

4

Od tego jest Wojtuś

2

Jedziemy po potrójną koronę!!!

0

1-0 to mało satysfakcjonujące dzisiaj. Powinno być co najmniej 2-0, żeby spokojnie jechać do Dortmundu

0

Siedli kondycyjnie pod koniec połowy

1

Czy gość przeprowadzający wywiad z Kiwiorem właśnie stwierdził, że Barcelona nie poradziła sobie na Bernabeu? XDDD Chyba coś źle usłyszałem...

1

Najniższy wymiar kary dla Realu. Ohydna, prymitywna piłka nożna z ich strony i efektywny Arsenal.

1

Piękne podsumowanie meczu XD

0

Co tam się dzieje?????

0

Co to jest za gość!!!!!!

3

Real gra tak beznadziejnie, że pewnie zaraz strzeli gola...

1

Jedna z ładniejszych bramek z wolnego jakie widziałem

1

O kur... Ale brama

0

Jak zwykle Kurtła ich ratuje

1

Czy komentator właśnie pochwalił Bellinghama za akcję obronną przeciwko Sace?

0

@kanver_ Gundo był naszym najlepszym, najrówniejszym zawodnikiem w poprzednim sezonie. Olmo był wielką niewiadomą (głównie pod kątem zdrowotnym). I zgadzam się, że koszty tej operacji były wątpliwe. Także podtrzymuję, że Flick wyczynia magię z tą kadrą.

7

Pamiętacie koniec letniego okienka transferowego? Byliśmy zgodni, że wymiana Gündo na Olmo to zmiana na gorsze, odszedł Cancelo i Felix, nikt nie przyszedł na lewe skrzydło (nawet Chiese Szwagrom sprzątnęli). Potem kontuzja Bernala. Zapomnieliśmy, że Flick robi czary z tą kadrą. Gramy znacznie ponad stan. W przyszłym roku musimy mieć wartościowych zmienników, a nie tylko opierać się na magii Flicka.

0

Szkoda, że te mecze odbyły się w takiej kolejności. Gdybyśmy najpierw zremisowali z Betisem, a potem Real dostałby w papę to wszyscy byli by szczęśliwi z dodatkowego punktu przewagi nad Realem po tej kolejce.

1

Real ma jeszcze w tym sezonie mecze z Bilbao, Sociedad, Celtą czy Sevillą. Mają gdzie stracić punkty, nawet zakładając, że z nami wygrają.

0

Kounde miał Mistrzostwo na nodze. Szkoda, ale ta kolejka na plus. Konkretnie +1.

1

Mogło być dziś Mistrzostwo. Zabrakło niewiele. Ale po tej kolejce mamy 1 pkt więcej przewagi na Realem

0

Fatalny mecz Yamala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?