Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na chłodno. Bramkarz i obrona.
Szczęsny: zły mecz Wojtka. Jako jedyny z czterech bramkarzy półfinalistów nestety nie dał od siebie nic super, nie wyciągnął bardzo ciężkiego strzału. Na tym poziomie robi to różnicę (patrz: Donnaruma). Co więcej trzecia bramka na jego konto, gdyż wyszedł trochę z bramki, a potem się cofnął. Gdyby tego nie zrobił to by spokojnie złapał piłkę. Musi zagrać lepiej w Mediolanie.
Kounde: nie ma co komentować, bo niestety nie zagra w rewanżu. Gigantyczne osłabienie.
Garcia: daje radę na PO, ale przy akcjach ofensywych czuć, że to nie jego pozycja. Najważniejsze, żeby za tydzień trzymał obronę.
Cubarsi: lider. Nowy Maldini. Nic więcej do dodania.
Iniago: słaby mecz. Przy pierwszej bramce się poślizgnął. Potem, głównie na LO, bardzo odstawał szybkościowo. Ale wierzę w naszego potężnego Baska.
Araujo: kolejny solidny mecz. Natomiast, jeśli zagra w Mediolanie musi dać jeszcze więcej od strony fizycznej.
Gerard Martin: "grajcie na Martina, on jest słaby". Oby na rewanż wrócił Balde.
Christensen: co tu się... gość nie gra cały sezon i wchodzi na półfinał LM. Szaleństwo Flicka. Ale ufam Hansiemu.
0
W rewanżu trzeba będzie cierpieć w Mediolanie i jeśli mamy awansować, to ten awans musimy wyjąć z martywych rąk Interu.
1
@Rupert_Haubica Do Choroszczy
1
Trochę jak mecz z Atletico w Pucharze Króla. Aby koniec był podobny.
1
Kowal nawalony, że hej
0
Teraz niech Inter wypruje żyły w meczu z Hellasem, a my rotacje w meczu z Valladolid. I myślę, że jesteśmy delikatnymi faworytami.
19
Powinniśmy po tym meczu jechać z zaliczką do Mediolanu. Szkoda.
0
Nie wiem jak to się dzieje. Kurwa nie wiem.
13
Właściwie mecz wygląda tak jak się wszyscy spodziewali. Barcelona gniecie Inter niemiłosiernie, nie pozwala im niemal na nic, tworzy co chwilę sytuacje. Tylko te dwie bramki dla Interu są anomalią, bo one nie wynikały z dobrej gry, jakiejś nawet chwilowej przewagi, tylko po prostu wpadły.
1
Inter jest do jebnięcia na miękko
0
Mówiąc oględnie. Będzie ciężko.
0
Chyba nie tak miało być
0
Dupa dupa dupa...
1
Oczywiście ruski jak to ruski musiał przyjść i zepsuć. Oni to mają we krwi
0
Woch to jakiś kosmita XD
0
Ekstraklasa taka piękna...
0
Co teraz odpieprzył bramkarz Stali???
0
Pięknie gra dzisiaj Stal
0
@Cadafaz Ale kryminał...
8
To jest ten Inter? To jakaś popierdółka a nie Inter.
8
Patrząc na piękną pogodę za oknem mam taką refleksję, że Barcelona jest wielka a real to śmieci.
14
Na chlodno. Kolejność przypadkowa:
Raphinia: fatalny wystep. Złe decyzję, zmarnowane szanse, mógł zamknąć mecz, nie zrobił tego. Irytujące symulowanie. Trochę Raphinia z czasów Xaviego. Trochę martwi.
Yamal: irytuje często, ma vibe brazylijskiego gwiazdora czego nie lubię, ale gość może denerwować, a i tak w każdej chwili może coś wyczarować. I czaruje. Ma ten czynnik X. Trzeba z tym się pogodzić i się nie martwić, tylko podziwiać.
Pedri: jeden z gorszych meczów od dawna. Paradoksalnie, bo strzelił piękną bramkę. To nic nie znaczy, następny mecz znowu będzie genialny. Nie martwię się.
Olmo: trochę słabiej niż zazwyczaj, ale to absolutnie genialny zawodnik.
Ferran: po raz kolejny odszczekuję pod stołem, to co o nim mówiłem, bo był to dla mnie skończony piłkarz w Barcelonie. Hau hau hau.
Martin: zagrał lepiej niż sądziłem, bo żadna z bramek nie idzie ewidentnie na jego konto. A to lepiej niż się spodziewałem.
Garcia: idealny zawodnik nr 12. Zagra wszędzie.
Gavi: cichy bohater. Gość podniósł zespół mentalnie do walki. Często tego nie widać, ale to co robi w takich meczach jest kluczowe. Serce Barcelony.
Cubarsi: nie mam słów. 18 lat. Nie mam słów. Oby omijały go kontuzje i będzie nowym Maldinim.
De Jong: kolejny zawodnik którego Flick ogarnął. Mam przeczycie, że strzeli w finale LM.
Iniago: potężny Bask, wszystko w temacie. Ciekawa opcja na LO
Kounde: chciał grać na środku obrony, przestawili go na prawą i z konieczności musiał stać się najlepszym PO świata.
Fermim: wartościowy zmiennik, choć to jeden rozmiar kapelusza mniej. W polu karnym traci głowę i to największa wada.
Araujo: najlepiej gdyby każdy mecz grał z Realem. Wtedy byłby jednym z lepszych obrońców świata.
Szczęsny: Wojtuś jak nam brakowało takiego bramkarza jak Ty!
Boję się o aspekt fizyczny. Poza tym to drużyna na wygranie wszystkiego.
9
Myślę, że real zaprezentował się na tyle dobrze, że Carlo powinien zostać na kolejny sezon
0
Kocham Was wszystkich!!!
4
W sytuacji z Raphinią nie było karnego. Dwie minuty wcześniej karny na Ferranie. Jedno VAR sprawdził, drugiego nie.
0
Coś absolutnie przepięknego
0
Czy wie ktoś jaki jest rozkład jazdy na dzisiejszy wieczór?
43
Muszę się przyznać, że nienawidzę realu Madryt
57
Notatnik to stan umysłu: "Trochę wymęczone ale zwycięstwo, Barcelona tak samo się męczyła z Mallorcą" XDDD
0
Tego Interu mamy się obawiać?