0

@FcPortoFan1999 Udało się

1

Czemu ona się tak drze?

3

A nie można by jakieś normalnej piosenki?

0

Jedziesz Justynka!

3

Włochy na Eurowizji


0

I to dalej nie jest zły skład. Razi ten Ansu Fati. Lepiej mogłoby być na pozycji Forta. Nie ma klasycznej "9". Pena - wiadomo. Natomiast pomijając to mamy tu na serio poważny skład.

1

@jacobFCB Silos

0

Dobra, mam teraz pytanie na serio. Czy ktoś widział jakiś mecz tego Husajna co do Realu poszedł? Jak on realnie gra? Bo hype w ostatnich miesiącach się na niego zrobił duży, ale hype to był nawet na Endricka, więc podchodzę ostrożnie i chciałbym się dowiedzieć jak on faktycznie wygląda na boisku.

0

@Toretto Pełna zgoda. Kwota 60 mln też nie jest przesadnie wygórowana

0

Załóżmy, że w tym okienku transferowym uda się sprzedać:
• Araujo za 65 mln
• Lengleta za 10 mln
• Pablo Torre za 5 mln
• Ansu za 5 mln
Dodatkowo zarządowi udało się znaleźć dodatkową kasę. Macie do wydania łącznie 120 mln. Kogo kupujecie?

1

@MesQueUnClub96 Tak, tylko Ty.

0

@RomanGroza Może mógłby pograć jeszcze parę lat, tylko dużo cholera pije ;-)

5

@Michu94 Rozumiem pogląd, że Yamal nie zasługuje na wygraną w tym roku. Można mieć różne poglądy. Ale stwierdzenie, że nie łapie się do top10 to niezła odkleika.

3

@siara10 Przyszedłem tu z przyszłości szukać właśnie takich komentarzy XD

1

Przychodzę z przyszłości... a nic Wam nie powiem ;-)

0

Z Yamalem coś ostatnie kilkanaście minut było nie tak

0

Oby Espanyol spadł i już nie wrócił

2

Mam tylko jedno do powiedzenia:


3

Jak zwykle Messi musi ratować sytuację. Znaczy Yamal.

0

Co tam robią te zwierzęta na trybunach?

1

Dobra, chuj, poczekamy do jutra. Mallorca jest beznadziejna.

2

Niestety stała się jedyna rzecz która mogła mnie wkur...ć w tym meczu, czyli gol Mekembe

2

I od razu z boiska do pierdla

1

@Criss18Barca Do dzisiaj jakoś do mnie nie dociera, że on u nas był. Jeden z najbardziej absurdalnych transferów. Jeśli chodzi o grę dla Barcelony to nie kojarzy mi się literalnie z niczym. Ani jedną akcją.

0

Arda Güler czy Lamine Yamal? Kto ma większy potencjał?
Niektórzy takie idiotyczne dyskusje toczyli jeszcze rok temu...

34

To jest ten Real? To jakaś popierdółka, a nie Real.

0

Odrzucający typ nawet jak na Reak

0

@Kengo Co Ty zrobiłeś, że dostałeś bana aż na 35 lat? Ja mam tylko na 13

1

@OzzyFCB I tu mnie masz

0

@parpe No po czemu Getafe nikt z postronnych widzów nie zakocha się w piłce nożnej...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?