Consigliere
Dołączył/a: wrzesień 2024
Warszawa
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Udało się
1
Czemu ona się tak drze?
3
A nie można by jakieś normalnej piosenki?
0
Jedziesz Justynka!
3
Włochy na Eurowizji
0
I to dalej nie jest zły skład. Razi ten Ansu Fati. Lepiej mogłoby być na pozycji Forta. Nie ma klasycznej "9". Pena - wiadomo. Natomiast pomijając to mamy tu na serio poważny skład.
1
@jacobFCB Silos
0
Dobra, mam teraz pytanie na serio. Czy ktoś widział jakiś mecz tego Husajna co do Realu poszedł? Jak on realnie gra? Bo hype w ostatnich miesiącach się na niego zrobił duży, ale hype to był nawet na Endricka, więc podchodzę ostrożnie i chciałbym się dowiedzieć jak on faktycznie wygląda na boisku.
0
@Toretto Pełna zgoda. Kwota 60 mln też nie jest przesadnie wygórowana
0
Załóżmy, że w tym okienku transferowym uda się sprzedać:
• Araujo za 65 mln
• Lengleta za 10 mln
• Pablo Torre za 5 mln
• Ansu za 5 mln
Dodatkowo zarządowi udało się znaleźć dodatkową kasę. Macie do wydania łącznie 120 mln. Kogo kupujecie?
1
@MesQueUnClub96 Tak, tylko Ty.
0
@RomanGroza Może mógłby pograć jeszcze parę lat, tylko dużo cholera pije ;-)
5
@Michu94 Rozumiem pogląd, że Yamal nie zasługuje na wygraną w tym roku. Można mieć różne poglądy. Ale stwierdzenie, że nie łapie się do top10 to niezła odkleika.
3
@siara10 Przyszedłem tu z przyszłości szukać właśnie takich komentarzy XD
1
Przychodzę z przyszłości... a nic Wam nie powiem ;-)
0
Z Yamalem coś ostatnie kilkanaście minut było nie tak
0
Oby Espanyol spadł i już nie wrócił
2
Mam tylko jedno do powiedzenia:
3
Jak zwykle Messi musi ratować sytuację. Znaczy Yamal.
0
Co tam robią te zwierzęta na trybunach?
1
Dobra, chuj, poczekamy do jutra. Mallorca jest beznadziejna.
2
Niestety stała się jedyna rzecz która mogła mnie wkur...ć w tym meczu, czyli gol Mekembe
2
I od razu z boiska do pierdla
1
@Criss18Barca Do dzisiaj jakoś do mnie nie dociera, że on u nas był. Jeden z najbardziej absurdalnych transferów. Jeśli chodzi o grę dla Barcelony to nie kojarzy mi się literalnie z niczym. Ani jedną akcją.
0
Arda Güler czy Lamine Yamal? Kto ma większy potencjał?
Niektórzy takie idiotyczne dyskusje toczyli jeszcze rok temu...
34
To jest ten Real? To jakaś popierdółka, a nie Real.
0
Odrzucający typ nawet jak na Reak
0
@Kengo Co Ty zrobiłeś, że dostałeś bana aż na 35 lat? Ja mam tylko na 13
1
@OzzyFCB I tu mnie masz
0
@parpe No po czemu Getafe nikt z postronnych widzów nie zakocha się w piłce nożnej...