0

@Cule1797 ja podałem konkretne przykłady, oczywiste dla każdego kto ma trochę pojęcia o piłce a ty uczepiłeś się swojej myśli jak pijany płotu i obrażasz innych . Żenujące postępowanie . Fakt jest taki że dwóch super skrzydłowych ,podkreślających jak bardzo zasłużyli na zaszczyt złotej piłki nie wykreowali żadnej dobrej sytuacji dwóm napastnikom . Fakt

16

Ferran czy Lewy zły …. Już naprawdę nie mogę tego czytać ! Dlaczego nikt nie napisał, że skrzydłowi grali absolutnie beznadziejnie i żaden z nich nie zagrał dobrej piłki do numeru 9! Przez cały mecz ! Gdzie są podania do wuja karmazyna ? Raphinia mógł podać Lewemu na pustą to wolał sam strzelać 2 metry obok słupka . Ta złota piłka zaczadziła im umysły . Ja, ja, ja to ja chce strzelić . Lewy biegunie 50 metrów sprintem tylko po to żeby Rapha nie podał i ostatecznie zmarnował świetną sytuację . Dramat . Każdy kto grał w piłkę choćby na podwórku wie jak to się kończy…. Pamiętacie na początku jak Rapha nie podawał Lewemu a potem Lrwy koncertowo zepsuł akcję nie podając Raphie. To było 3 lata temu - i do dziś nikt nie wyciągnął i wniosków i konsekwencji.

1

@RC28 chociaż raz mnie ktoś pochwalił . Jeszcze Flick mi przytaknie i będę wniebowzięty

6

@FanVictoraIbarbo nie. 8 tysięcy razy nie.

6

@AlexDark00 bardzo ambitny i inteligentny wpis. Na poziomie 4 latka. Plus minus

8

No tak, nic nie wyczarował i nic nie zepsuł . W odróżnieniu od Raphini, który mógł podać Lewemu a ten strzelałby do pustej bramki ale fan złotej piłki wolał się schamić i strzelił 2 metry obok słupka . Gdzie był dziś serwis ??? W restauracji bo nie na boisku

10

Oj chętnie , a Cancelo w górę na rezerwę lewego skrzydła . Rashford out

0

Karny dla mnie był , czerwona dla Yamala również . To wyjątkowo paskudny faul .

2

Lewy znów najgorszy choć ani nic nie wyczarował to również nie zepsuł . Rapha choć zamiast podać do Lewego na pustą wolał strzelać i zmarnował setkę oceniony lepiej …. Bez komentarza . Lewy nie dostał ani jednego dobrego podania . To jego wina czy tych co powinni podawać?

12

No i jedziemy z koksem . Możliwe, że Hansi czytał moje wpisy na temat rotacji numeru 9 i sobie odpuścił . O godz 13 się przekonamy. Lewy, żeby być w formie musi grać. Dlatego tak abstrakcyjne jest twierdzenie, że Lewy może być super rezerwowym . Obserwując całą jego karierę od 1 go meczu w ekstraklapie twierdzę, że nie może. Może schodzić w 65 minucie ale musi grać mecze od początku.

1

Jedno słowo : Pietuszewski ! Ma być widowiskowo czy nie ?

2

No i proszę . Wiele razy pisałem o tym, że Rashford niby dobry ale wcale nie za bardzo. Ani skrzydłowy ani napastnik . Dryblingu zero a gra na pozycji lewego skrzydłowego . Dobrze że Deco i Flick czytają moje wpisy .

6

Mateusz Doniec Ferranofil. Sprzedać leszcza jeśli tylko się ktoś da nabrać że leszcz to rekin.

0

@Bykunn tak, tylko w poważnej piłce Lewy już odstaje. Nie ma już takiej szybkości , koordynacji i potem tysiące głupków jadą po nim jak po łysej kobyle . Ja nie chcę widzieć jego upadku a w moim odczuciu tych kiepskich meczy będzie coraz więcej

0

Nie chcę żeby taka Legenda siedziała na ławce i strzygła uszami . Czy się komuś podoba czy nie to TOP 3 ostatnich 15 lat . Powinien odejść na manowce jak Messi i Ronaldo i nadać być liderem.

2

Oj oj oj a nie mogło wypaść na tego bez mózgu ? Jak tam mu jest ? Taki duży i brzydki - Rudiger

0

Eddie prezenter . Niepotrzebne tłumaczenie ale każdy trener maxraki warsztat jaki ma.

1

Nikt się nie podpisał pod tym artykułem ? Wolicie 7:2 ze Srokami czy Puchar Ligi Mistrzów ??? Pozostają do pokonania : AM, Arsenał i Bayern w finale ….

0

@Mateonvious a który konkretnie ? Rapha cieszynkę robi na końcu najpierw przyjął gratulacje a potem przykląkł , Lewy też jeśli coś strzeli najpierw z kolegami

1

A zapytał się dziennikarz dlaczego Lewy orbituje po linii pola karnego a odpuszcza 11 metr? Czy nie ma sił czy jednak takie sa założenia taktyczne ??? Bo dla mnie akurat to jest ciekawe ….

4

@michalgajdek tak , od dłuższego czasu widać, że Lewego nie ma często koło 11 metra czyli tam gdzie zwykle bywał. I nawet nie chodzi o kontry. Może to kwestia wieku i faktu że nie ma siły i nie dobiega ale może też założeń taktycznych Flicka wg których Lewy wyciąga jednego lub dwóch obrońców na 16 metr a wtedy wbiega pomocnik w jego miejsce. Bernal jakiś czas temu przyznał w wywiadzie że to trenowali . Niestety tego nie wiemy a w istotny sposób rzutuje to na ocenę Lewandowskiego. Może kiedyś się dowiemy albo ktoś zada to pytanie wprost …

3

Szczesny Furmador - jakie to piękne . Pomijając kwestię palenia to bardzo miłe. Teraz Wojtek będzie musiał pokazać jakość żeby podziękować kibicom.

0

@Tomek54321 nie zgadzam się z Tobą. Rapha robił zasłonę dymną ale oddał piłkę Yamalowi bo musiał . Temat karnych w kontrakcie był tu poruszany wielokrotnie , więc nie jest to mój wymysł. Problem bo Rapha robi to lepiej . No i jakoś w poprzednim meczu nie dał piłki np Lewemu przy drugim karnym….

9

Redakcja śmie krytykować Yamala ? Oj nieładnie , jego nie można krytykować . On jest boski w czym utwierdza mnie celebracja bramki . Koledzy biegną pogratulować a on ich odsuwa bo chce odwalić wyreżyserowany show. Ależ to było słabe. Wręcz niesmaczne.

11

Dobrze , że strzelił bo pierwsza połowa była jak zwykle . Może się odblokuje i wraz z resztą podąży do finału . To by było COŚ!

0

Hm jak pan Martin określił że Rapha nie miał szans dojść do piłki ? Wg mnie by doszedł gdyby nie fakt, że ktoś go ciągnął rękę

1

Szczęśliwie ale w sieci . Może się odblokował . Martwi mnie że Yamal strzelał karnego - chyba faktycznie ma to zagwarantowane w kontrakcie . Rapha robi to lepiej.

14

Dawać to AM ! Pałam żądzą rewanżu …. Idealny moment by odegrać się za Puchar Króla . Dla nas trofeum Mistrzów dla nich puchar Biedronki

0

A w kanale zero info że biznes Roberta Lewandowskiego i wspólników otrzymał 40 milionów dotacji od PFR, Lewandowski uciekł, inni również , dotacja wsiąkła , zostały tylko betonowe podwaliny na jeziorze . Taki z niego biznesmen . Zawsze mu kibicowałem jako piłkarzowi ale jako człowiek ….. bez komentarza. Te 40 milionów to nasze wspólne pieniądze .

4

Każdemu wolno marzyć …. Yamal 2 , Raphinia 2 , Lewy 1 - pięć do zera - żegnamy frajera .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?