Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@narciarz stawiaj co chcesz tylko nie rób z tego wielkiego halo
1
Ja mogę wejść . Nic nie strzelę, również zepsuje wszystkie akcje ale wezmę 5 razy mniej kasy niż etatowi piłkarze FC Barcelona. A tak bez żartów no to nie wiem co może zrobić Flick. Szczerze mu współczuję bo napastnicy są kompletnie bez formy .
2
@MagdJanko gdyby się tak przydarzyłoby byłby to straszliwy przykład rasizmu godnego ukaraniem na 184 mecze zawieszenia sprawcy plus publiczne przeprosiny na kolanach
0
Staram się nie używać brzydkich słów ale w przypadku tego osobnika gatunku nauce nie znanego przekleństwa same wchodzą w usta. Wyjątkowe pasudztwo. Życzę mu jakiejs wyjątkowo paskudnej kontuzji. Wezmę czarną lalkę i wbije kilka szpilek , na to wyleje świeżą krew i kilka kości . Czarne Voo doo rozwiąże jego problem raz na zawsze.
0
Przedłużenie tylko po to by teraz wejść do 1:1. Każdy wie że z niego już nic nie będzie i powinien zakończyć karierę . Ale przedłużenie z nim kontraktu polepsza Barcelonie możliwości transferowe. Głupie ale wydaje się że to jedyny właściwy trop tego działania .
0
@paquito88 nic nie musimy . Sygnujesz spółkę swoją marką to za nią odpowiadasz . I tyle . Kolejna wtopa Lewandowskiego biznesmena. Trochę smutno jak mu kolega Zawiślak pomaga …. Iść na dno.
6
Lewy 1 . I nawet nie że grał super źle ale dlatego, że ten mecz pokazał koniec Lewego . Przykro mi to pisać ale faktycznie zamiast niego może grać ktokolwiek. Bardzo , bardzo słabo . Wolny , niedokładny , biegający bez sensu . Oby zdobył LM na zakończenie kariery . Tego mi życzę .
2
Artykuł zupełnie pomija fakt że Kane ma kontrakt, Bayern wyraził chęć przedłużenia kontraktu a Hary się na to zgodził wyrażając chęć pozostania w Bayernie. Odpowiem tak: żaden z nich bo z wymienionych tylko Kane wnosiłby wartość dodaną. Czy w całej Europie jest tylko 4 zawodników ? W lidze hiszpańskiej nie ma żadnego młodego wymiatacza ?
1
Ten na ławce to Lewy ???
10
To niech sobie wezmą ten talent . Ani prawoskrzydłowy ani napastnik numer 9. Chłopak kompletnie bez dryblingu , jeździec bez głowy . Czasem strzeli , czasem poda , czasem nie zdąży. Na Barcelonę za słaby . O tyle . Choć bardzo go lubię jako człowieka podobnie jak Ferrana
5
Zajedzie Yamala na śmierć . Noż k…… zajedzie
0
@Peciak tak , masz rację . Osobiście uważam, że Flick stracił Lewego przez swoje rotacje o teraz nie ma ani Ferrana ani Roberta. Wiek też robi swoje , peselu nikt nie oszuka.
0
@Peciak tak, wiele racji po obu stronach sporu . Kluczowe to czego my nie wiemy , czyli założenia taktyczne Flicka . Czy karze Lewemu być poza okolicą 11 tki żeby zostawiać miejsce dla np Fermina czy Lewy nie ma już sił by się tam znaleźć . W całym meczu rwałem sobie włosy zastanawiając się czy oni trenują jakieś schematy ataku . Vide dogranie Raphy zupełnie do nikogo. Napisałeś że 100 procentowa sytuacja - widziałem tysiące znacznie lepszych . Jeden ze znanych dziennikarzy napisał o tej sytuacji, że podanie było po prostu niedokładne i dlatego Lewy musiał ratować się wślizgiem .
3
To jest niewiarygodne . Napastnik potrzebny od zaraz a oni idą do faceta który przedłużył niedawno kontrakt do 2034 roku . Robienie z socios baranów . Żenujące
26
W zasadzie we wszystkim się zgadzam oprócz tego, że okazja Lewego była setką. Setką by była gdyby podanie było dokładne. Widziałem znacznie bardziej stuprocentowe sytuacje w życiu. Ps właśnie zakończył się mecz Realu i MC. Świetny napastnik Haaland praktycznie nie istniał. Koledzy nie stworzyli mu żadnej dobrej sytuacji . Ktoś odważy się napisać że Haaland jest cienki i jego czas w MC się skończył ??? No właśnie ….
3
@ShawnC przecież dobiegł do 16 metra i stanął jak kołek zamiast zająć pozycję obronną. Rapha dramat ale Ronald dramat do kwadratu
0
@Gregs238 oglądałeś video gdzie Henry pokazuje temat ? Sądząc po wpisie nie.
2
Niestety Henry ma absolutnie rację. Kolejna kompromitacja Ronalda Macdonalda.
0
I po raz pierwszy raz zgadzam się z autorem w pełni. 1000% racji.
0
@RobertNieLewandowski tak. Nie ma z kim grać . W AM same leszcze . Przypomnę że dostaliśmy wpierdziel 4:0 . Ile bramek strzeli Alvarez ?
1
@malypuzon graliśmy słabo i dlatego cieszę się że tak słabo grając udało się zremisować . Zasłużyliśmy bo jest remis . Sędzia nie przekręcił więc remis jak najbardziej zasłużony
4
Kowalczyk walnij lufę i spierd….. portal cytuje coraz większe zrzuty intelektualne .
4
@hanys_barca mam tak samo. Rapha grał tragicznie a Yamal oprócz karnego jeszcze gorzej. 2 podania do Lewego w polu karnym przez 70 min z tego jedno takie sobie a drugie tragicznie niecelne . Jedyny mecz z AM gdzie dograń było mnóstwo to Lewy na trybunach kontuzjowany .
9
Piszą opinie bo muszą, bo wypada . A powinno być tak: nie otrzymywał podań w pole karne , błąkał się po obrzeżach pola karnego zamiast być w środku - być może takie jest założenie taktyczne Flicka by tam wchodziła 10 tka a być może Lewy już nie ma sił albo nie wierzy , że ktoś mu poda - tego nie wiemy . Otrzymał jedno podanie , które musiał atakować wślizgiem , piłka nie trafiła w bramkę . Było też drugie podanie ale Lewy był na 16 metrze a podanie na 7 metrze. Przez 70 min pomoc wykreowała tylko 2 podania do napastnika w pole karne. 2 razy wyprowadził dobre kontry ale koledzy spartolili . Może strzeliłby coś głową ale Rapha nie umiał dograć piłki z rożnego . Raz ładnie zaatakował piłkę przy bramce ale bramkarz zdążył interweniować i przeniósł piłkę nad bramką. Zszedł po 70 min i w zakresie pozycji środkowy napastnik zrobiło się jeszcze gorzej . Taki byłby uczciwy opis .
0
@Henszy masz rację w 100 procentach
12
Zostań , zostań … szału nie robi a kosztowałby krocie . Ja bym w to nie wszedł. Są inni gracze na świecie, którym idzie lepiej a kosztują mniej.
2
Walka o władzę . Psy się gryzą , a zawodnicy oddychają rękawami . Życie .
5
Drużyna wyglądała na potwornie zmęczoną zwłaszcza na tle fizycznych angielskich King kongow . Ale utrzymała remis . Ma rewanż u siebie . I to jest najlepsze. Najgorsze : forma graczy ataku . To był dramat.
45
Punkt 5 w mojej ocenie jest dokładnie odwrotny : lekcja została wyciągnięta i Barcelona po słabym meczu wywozi remis z wyjazdu co w gruncie rzeczy jest bardzo dobrym wynikiem , zwłaszcza patrząc na grę. Druga sprawa : Lewandowski - wydaje się, że zagrał słabo ale na tle pozostałych to i tak gość . Ile dostał dobrych podań w polu karnym przez 70 min ? Jedno od Raphy ? 2 razy dobrze uruchomił kontry, które koledzy spartolili. Dostrzegam inny problem , Lewego jest mało koło 11 metra , częściej przebywa na obrzeżach pola karnego. Mam wrażenie że koledzy nie wiedzą gdzie podawać. I teraz albo to jakieś wewnętrzne dziadostwo albo taktyka trenera, żeby Lewy zostawiał pusty środek np. dla Fermina. Tego nie wiemy , w każdym razie jest to bardzo irytujące .
1
Mówisz Pau ? Gdyby Newcastle miało pomyślunek przy wykańczaniu akcji to byłoby 4:1. Howgh!