2

Jeden z dziennikarzy portalu jest wielkim fanem Torresa i wielokrotnie pisał co mógł by wychwalać Ferrana. Jako człowieka też Ferrana lubię . A teraz idzie petarda : prawie 4 lata temu za Ferrana i Lewego zapłacono podobne pieniądze . Ile dał Ferran a ile tak hejtowany przez wielu Lewandowski ?

3

@BonusKiller wiesz że taki wpis po strzelonym golu przez Lewego wystawia cię na śmieszność ?

8

Jak Torres ma się odbudować jak skrzydłowi nie podają do środkowego napastnika ??? Gra z lepszymi zespołami pokazuje jakie to wszystko zrobiło się absurdalne

0

@waletpl no tak ale dlatego ze Rapha był kontuzjowany

7

Lewy, żeby być w formie musi grać . Dziwię się, że Flick tego nie rozumie. A może rozumie inaczej , oszczędza Lewgo na koniec sezonu ???? No bo chyba nie wierzy że Torres rozwali Ligę Mistrzów

2

Rashford to tak naprawdę rezerwowy . Ale jeden z nielicznych, który jeszcze chce podawać piłkę do napastnika . 30 milionów za rezerwowego ? Ani mało ani dużo. Jest jak jest .

0

Kurczę ! Boczny obrońca ! Nie możecie napisać czy lewy czy prawy ? Jasne , mogę sobie sprawdzić ale po co mi takie dziennikarstwo

0

Oczywiście ????. Do czasu wyborów wszystko traktuje jak opowieści z krainy mchu i paproci

2

Łajza bez krztyny honoru . Naprawdę obrzydliwa postawa pseudo sportowca .

2

@torondirn podpisuję się w pełni . Dogrywający do Lewego to Cancelo , Rushford i czasem Fermina bo oni nie aspirują do złotego balona

18

Polityczne szambo . Albo jest winien albo nie . Albo są dowody albo nie , z góry zastrzegam że słowo czarnoskórych prześcieradeł ważą tyle co pierdniecie na wietrze.

0

@Kubsoleon mogą , zdecydowanie mogą narzekać . Skrzydłowi są tak zafiksowani zdobyciem złotego balona że grają na siebie . Wczoraj Cancelo pokazał jak trzeba grać . A Lewy nawet jak dostanie świetną piłkę to wyskoczy Rapa i ją zepsuje . Jak wczoraj. Tam nie ma drużyny , ZP namieszała im w głowie .

4

@Masp dużo racji masz . Ferran jako Hiszpan jest ciągnięty za uszy i promowany w mediach bo oni wiedzą że nie mają napastnika w drużynie narodowej . Dlatego z reguły Ferran jest cudowny a Lewy przezroczysty .

1

@MagdJanko święte słowa

0

@Czarny_ck co ma wsadzić jak marzący z złotym balonie Rapha zdejmuje mu najlepszą okazję w meczu . Piłki zwrotek po chwili też nie zagrywa. Jedyne o czym może marzyć Lewy to o Tomasie Mullerze

4

@MagdJanko Nie jest lubiany bo nie jest nawet wśród 5 kapitanów . Młodzi z Barcy go nie lubią a Yamal ma żywotny interes by Lewego w Barcie nie było - będzie mógł strzelać karne. Więc mu zbytnio nie podaje. Rapha marzy o ZP więc też nie podaje. Piłki dogrywa Cancelo i Rushford, dwóch normalnych w tej drużynie . Flick tak rotuje że ma dwóch napastników bez formy. Le Cabaret

3

Simeone postawi nie jeden a dwa autobusy w polu karnym AM. Nie jest na tyle głupi by po zwycięstwie u siebie grać otwarty mecz . Bez 9 tki w formie misja niezwykle trudno wykonalna

15

Słaby mecz. Ale szału bym dostał na jego miejscu jakby mi Raphinia tak zabrał piłkę przy strzale głową. Wielka szansa ? Niby tak ale w gruncie rzeczy bardzo trudny strzał . Ani z nogi ani z głowy . Fakt: taktyka nie jest ustawiona pod Lewego i widać że chłop się męczy

0

Co się dzieje z Ronaldem ???

18

No cóż . Mam gdzies Dro ale to znaczy że można dawać odpocząć podstawowym graczom ? Nowe, u Flicka nie znałem

1

No i zgodnie z tym co pisałem wcześniej cała ta historia ma wartość zerową podobnie jak wiarygodność frajera który o tym opowiadał.

2

Artykuł z czarnej dziury . Zupełnie pominięte wypowiedzi Kane o tym, że zostaje w Bayernie. No i to że była klauzula odejścia ale już jej czas się skończył .

0

Człowiek wuja warty . Kane już dwukrotnie zapowiedział że zostaje w Bayernie a klauzula tańszego transferu chyba skończyła się w styczniu . Równie dobrze że rozmawia z Marsjanami. Szanse 50:50 , on chce a Marsjanie niekoniecznie .

0

Przykra wiadomość .

1

@xavi890 Kane potwierdził że zostaje w Bayernie a termin niższej klauzuli minął. Więc Kane nie . Choć przez 2 lata Barca by z nim wymiatała . Innego rozsądnego kandydata nie widzę na ten moment.

0

@4Fabregas4 Kane dwukrotnie potwierdził że zostaje w Bayernie . Termin klauzuli minął

1

Ufff. Placki są najlepsze ze śliwkami

1

2 golę ? Szału nie ma , AM go sprzeda jakiemuś jeleniowi. Barca idealnym kandydatem

4

Reasumując można mówić : puta. To dobre słowo i to nie rasizm. Nie można mówić : mono. To złe słowo i to jest rasizm . Lepiej nazwać PiS dą niż małpą … a jak na mnie białego ktoś powie ty małpo , to jest rasizm ?

2

Dajcie to nagranie bo inaczej to zwykłe farmazony ! Ps Trump puscil zdjęcie przedstawiające Obamów jako małpy i nikt go nie zdyskwalifikował ! O co tu chodzi ? Czy wszyscy są równi ? Jakiś nie widziałem żeby Henry krytykował Trumpa za rasizm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?