0

@LukaszFan Lewy zostaje bo ma kontrakt. Nie ma opcji na nikogo więcej . Dla mnie nadzieją jest Pau Víctor

40

Tak się kończy hiszpańskie dziadowskie sędziowanie . Ulubionym zagraniem wielu bandytów w obronie jest atakowanie kolanem odcinka lędźwiowego Lewandowskiego . Takie buce jak Rudiger , wczoraj Alonso nie przejmują się, że mogą kogoś zrobić inwalidą. Ale boiskowi bandyci to jedno ale to jak bardzo nie widzą takich fauli sędziowie jest frustrujące . Pytanie czy faktycznie nie widzą…. Ps wyobraźcie sobie że w ciągu 90 minut ktoś wchodzi wam kolanem od tyłu w dolną część kręgosłupa . Raz , drugi a ślepy hiszpański sędzia nic… podziwiam Lewego że go czasem nie poniesie

0

@korn234 przykro czytać co piszesz …. Odpuść sobie . A jak piszesz to pisz z szacunkiem używając właściwej wielkości liter

20

@MichAll993 idąc twoim tokiem myślenia Flick to sabotażysta wystawiając Lewego w pierwszym składzie . A tak nawiasem pisząc Ferran wczoraj mógł strzelić bramkę bo dwóch obrońców pilnowało Lewego

4

@czarny20 ale na pozycję Torre graczy multum . Gavi, Olmo , Fermin

29

Tłumaczę na polski : hiszpańscy sędziowie tak sympatyzują z Realem, że na szczęście czujne oko kamery varu prostuje ich sympatię. Osobiście jestem wielkim zwolennikiem VAR , w USA w innych sportach powtórki i zmiany decyzji mają od wielu wielu lat .

0

Dobrze by było wreszcie zrotowac skrzydła , tylko skrzydłowych na zmianę brak . Zobaczymy co Flick wymyśli

0

@Rupert_Haubica też przeczytałem to z niesmakiem …. Strasznie słabe to. Z kolei TEK zarabia mało to średnia Polaków nie jest aż tak wysoka

23

Ronald w formie jest w czołowym obrońcą. Ale z formą krucho . Ja bym go sprzedał i wziął Taha za darmo . Czysty zysk, jakby nie patrzeć , nawet płacąc coś za podpis

2

@Elvisek forma pasałem jest poprawna zgodnie z WSJP. Autor popełnił błąd bo z kontekstu wynika, że powinno być pisałem

1

Olbrzymi ból trenera . Drużyną wygląda na zajechaną a w najbliższym czasie 2 mecze ligowe , PK, potem LM. Nie wiem co bym zrobił na miejscu Flicka . Yamal wymaga odpoczynku, Kounde i Rapha chyba też . Dobrze że Olmo wrócił . Chyba za Yamala Ferran bo innej opcji brak a Ronald za Kounde

0

@korn234 Messi by zrobił ????. Swoją drogą to słabe pisać Lewego z małej a Ferrana z dużej . W PK pewnie zobaczymy rekina

1

Zgodnie z przepisami VAR nie powinien interweniować . Koniec. Kropka. Ale od razu byłyby zarzuty że Var nie interweniował i korzyść na rzecz prześcieradeł . Ps Mbappe znów wykonał swój bandycki naskok na rywala - dzięki Bogu nogi nie złamał

1

@korn234 Rekin wszedł wczoraj na 26minut . Ile razy dotknął piłkę ? Pierwszy raz go zobaczyłem w akcji po 10 min od zmiany . Ale tak , on powinien zmieniać ale także Yamala i Raphe . Pisze o tym od miesiąca , że zwłaszcza Yamal zaraz padnie . No i się spełniło

3

Żadna niespodzianka . Pupil Pereza i hiszpańskie prawo ! Za drapanie po nosie 3 mecze a za bandycki faul jeden. Można ? Można !

0

Hmm albo sobie ktoś jaja robi albo translate wszystko kopiuje na jeden zwrot. W klubie panuje optymizm - zwrot który Barca powinna opatentować jako szczególny wytwór intelektu i znak towarowy.

0

Co trzeba mieć w głowie żeby odwalać takie rzeczy? Napisałbym zezwierzęcenie ale byłaby to obraza mojego psa

2

Kara max 3 mecze . Okoliczności łagodzące : po pierwsze jest z Realu Madryt , po drugie aspiruje do tytułu najlepszego strzelca po trzecie jest ulubieńcem Pereza i wszystko mu wolno . Kara max 1 mecz . Ps a tak na poważnie to był skrajnie bandycki faul i tam nie było żadnej walki o piłkę . Celowo i świadomie chciał mu zrobić krzywdę . Nie wiem co się Mbappe odkleiło ale tak 6 meczy na trybunach byłoby akurat

0

@addept kolejny do kontuzji jest i trzy kropki . Nie napisałem że Balde . Możesz tam wstawić : Yamal , Pedri, Kounde

0

@Gandalf55 w sumie racja , ale to była taka akcja jak dzik w żołędzie . Mógł podać i byłaby bramka ale chciał sam .

0

Jest jak jest . Kolejny do kontuzji jest …… zajechany na maksa co było wczoraj widać . Idę odpukać w niemalowane drewno i splunę przez ramię 3 razy na intencje żeby to się nie wydarzyło .

0

@Czarny_ck teoretycznie . A potem przegrana lub remis i kłopoty w walce o mistrzostwo . Nawet 1 skład tym ogórkom bramki nie strzelił . Raczej w meczach gdzie Barca prowadzi dwoma bramkami powinna być od razu duża rotacja

0

@spykeale Inigo miał też kilka kiepskich momentów

0

Dla mnie Rapha . Bez niegodnie byłoby bramki a jego powroty do obrony są epickie. Nievtylko ta jedna szarza gdzie uchronił od gola ale on ma wiele powrotów na sprincie

0

A jaki był współczynnik xg? Faktycznie Leganes miało klarowne sytuacje . Bo w sumie Barca nie miała żadnej setki

1

Rapha może nie wyjdzie , Lewy może nie wyjdzie …. Kurka ale dlaczego Yamal nie dostaje odpoczynku ??? Gra prawie wszystko od dechy do dechy plus reprezentacja . Eksploatacja jego organizmu jest dla mnie szokująca

1

Osasuna wpadła do szamba po szyję , chwilę pomyślała i zamiast próbować się wygrzebać postanowiła zatopić się całkowicie i iść na dno. Honorowo bo właśnie tam ich miejsce …

0

Fair play w Osasunie zwrotem nieznanym

0

@xavi890 ale nie grał . Czy kolejny sezon może być jeszcze lepszy ?? Może ale szanse niezbyt duże bo peselu nie oszukasz

2

@secret_fcb dlaczego tandentny ? Ja akurat byłem bardzo za Flickiem . Ale na tym forum było mnóstwo ludzi którzy pisali o nim dziwne historie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?