0

@DiRozmiare zwłaszcza bramki Olmo, Garcii i Raphini .. oglądałeś inny mecz

1

@PietrasCoelho obejrzyj raz jeszcze jak właśnie Lewy pokazuje spokój , utrzymać piłkę . Ale egoizm gwiazdy się włączył

1

@pasjonat najbardziej absurdalny wniosek po tym meczu biorąc pod uwagę że Torres przez 90 min statystował ale wniosek teoretycznie prawdziwy . Równie prawdziwy jak wszystko złe po zejściu Martineza . Lewy powinien grać od 60 min, wszedł w końcówce , pokazuje Yamalowi spokojnie , utrzymaj piłkę a ten wali w słupek i Barca traci piłkę . Jak widać każdy wyciąga wnioski jakie chce

0

@Mrzny dokładnie . Walił bo nie miał bramki a inni mieli . Egoizm gwiazdy

0

@Arczi57 Rapha coś zrobił natomiast Torres przez 90 min nie było go w meczu . Flick nie ogrywa młodych ???? Casado, Bernal, Rodriguez, Martin …. Fati jest od odstrzału , też bym wpuścił Victora a nie Fatiego. Dezerbi też go odstrzelił dla jasności

5

Yamal zachwyca , owszem jest geniuszem . Wczoraj był architektem porażki . Doliczony czas gry , Barca prowadzi i powinna utrzymać piłkę co pokazuje Lewandowski . Ale i to mój punkt widzenia Yamal miał w głowie jedno , inni strzelili bramkę a ja nie . Przecież to ja jestem gwiazdą ! Solowa akcja, strzał w słupek i za chwilę remis. Niestety coś takiego opisałem 10 dni temu w komentarzu. To się nazywa piłkarska dojrzałość lub jej brak . Oby Yamal nie był drugim Robenem

1

@nike007 mógł ale Lewy pokazywał spokojnie utrzymać piłkę . Ten sam błąd co w meczu z AM . Gdyby utrzymali piłkę wygraliby ten mecz

2

@messi33 nie ma się co przyglądać . Jego przez 90 minut nie było na boisku . Piłkarski dramat , dla mnie na równi z Ronaldem. A to ciastko od Garcii ….. Nawet Eric się wkurzył - a Ferran , no co no co …. To nie jest gracz na takie mecze. Lewy powinien wejść w 60 min bo Barca grała cały mecz w 10

0

@pasjonat przecież najpierw piłka uderzyła w bok Lewego a potem w rękę .

0

@cosinus90 nie dał karnego za faul n Yamalu wcześniej . Tak jak Pedri powiedział : tam był faul i żółta bo nawet jak trafił w piłkę to impet był potężny

0

@OldMc84 powinien to sprawdzić . Nie widziałem zadnej kamery ustawionej tak bym nie miał wątpliwości gdzie był karny . Marciniak pokazał to wyraźnie graczom Barcy - 5 centymetrów . I nie poszedł zobaczyć ????? Przy spalonym inna sprawa tam jest sztuczna inteligencja i nie ma dyskusji

1

Nie ma tak słabej oceny jaką mógłbym wystawić Torresowi . 90 min i nic . Ronald tradycyjnie ale mecz przegrany przez pychę Yamala . A kto powie że to herezja niech obejrzy ten doliczony czas gry . Tak jak pisałem dużo wcześniej na takim poziomie błędów się nie wybacza

2

@WolfXpS uwielbiam matematykę , karny dla Interu bezdyskusyjny , Marciniak idzie do monitora ok. 2 karne dla Barcy - Marciniak idzie do monitora zobaczyć ??? Co więcej uważam że przy karnym z linią Var nie myśl prawa interweniować ponieważ Marciniak podyktował karnego a var może interweniować tylko wtedy jeśli nie ma wątpliwości że decyzja sędziego jest błędna . Ale za wszystko na boisku odpowiada Marciniak . Także za faul na Martinie , są zdjęcia , faul ewidentny ale łysy bramkę na 3:3 uznał . Wszystkie stracie 50/50 na korzyść Interu . Flick po meczu powiedział dokładnie to samo

0

@pixi77 przecież są tu zdjęcia zamieszczone faulu na Martinie . Ewidentny faul którego nie pokazali w trakcie meczu

1

@pixi77 błagam . Var nie podejmuje żadnych decyzji !!!! Żadnych !!!! Decyzję iststeczną podejmuje sędzia główny Varciniak

5

@OldMc84 karny dla Interu ok , brak za rękę ok, ale powinny być dwa karne za faule na Yamalu. Dwa a nie jeden . Przypomnę że var może interweniować tylko jeżeli sędzia główny popełnia ewidentny błąd . Nie ma żadnej kamery pokazującej idealnie ujęcie na linii więc nie można bez wątpliwości przesądzić gdzie był faul. Var nie miał prawa interweniować a jak już to varciniak powinien to sam obejrzeć

11

Był faul na Martinie i było mnóstwo błędów tej łysej wrednej pały ale były też błędy Ronalda ….

4

Zadufanie Yamala - w doliczonym czasie gry Lewandowski pokazuje mu spokojnie , utrzymanie przy piłce to no arcymistrz wali w słupek , kontra i remis . To nie młodość czy głupota tylko gra dla prywatnego poklasku . Dlatego Barca przegrała ten mecz

9

Przykro to napisać o Polaku ale Marciniak tak drukował że powinien drukarnie otworzyć . Wszystko co się dało na korzyść Interu. Dobrej pory myślałem że drukuje tylko dla Legii , dziś zmieniłem zdanie . Obrzydliwe

0

Marciniak zagwizdał dla Interu ile się dało . Niewiarygodne ale jednak posłuchał Infantino. Strasznie to przykre że faul dla Interu jest a za chwilę to samo dla Barcy i nie ma . Myślałem że gwizdze tylko dla Legii. Myliłem się

4

A czyż nie jest tak, że Flick sugeruje Ronaldowi odejście ??? A Tahowi przyjście ??? Od tygodni widzę w tym głęboki sens

0

A jednak Martin…. Co ma być to będzie jak głosi królewskie orędzie

0

Czyli Ancellotirmu powinno zależeć na przegranej swojej drużyny . Wtedy pozamiatane , wsiada w samolot do Brasil. A jak wygrają to zostaje , tam straci robotę tu też straci robotę i jedynym posiedzeniem szansa na tytuł MH - dość mglista

1

Wielka jest potęga mocy a Inter po ciemnej stronie mocy stoi z Infantino jako Imperatorem . Któż się okaże Skywalkerem ? Analogicznie wychodzi Yamal - u niego najwięcej milichlorianów jest .

1

@eMBeeR przecież w ataku zostaje Lewandowski i żaden napastnik z topu nie przyjdzie . Barca nie ma kasy nawet na zawodnika z polskiej ligi . Olmo i Victor grają na zasadzie dzikiej karty . Jedyna opcja to brać Taha za free i sprzedać Ronalda . Wtedy może szansa na jakiegoś LS za nieduże pieniądze . I to będzie maks na sezon 25/26

6

Jutro TEK broni 2 razy sam na sam a Lewy w końcówce strzela gola na wagę awansu . Tak to widzę….

7

Prawda taka że ta wypowiedź jest skandaliczna zwłaszcza 2 dni przed ważnym meczem . Jasne że ten szwindlarz jest szefem FIFA ale też dla mnie jasne, że sędziowie dobrze sobie zakodowali info od Infantino. W końcu kto nie chciałby sędziować na MŚ…. Myślicie że Infantino nie ma wpływu na obsadę sędziów MŚ ???? Trudno , chłopaki muszą się spiąć i być lepsi niż Inter plus Var . To jest możliwe

1

@addept masz rację . A Marciniak to dobry sędzia pod warunkiem że nie sędziuje Legii. Też obstawiam 50/50

1

Hmm MATS błąd a w opisie występ pozytywny , Szczęsny też błąd w ostatnim meczu występ negatywny . Podobnie z Lewandowskim ….Ferran spudłuje dwie setki - świetny występ , Lewy spudłuje raz - od takiego gracza wymagamy więcej , słaby występ. Czy nie Polscy są oceniani wg innych zasad ?

0

@Rupert_Haubica hiszpański kebab …..?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?