0

Na sezon 25-26 nie ma tematu . A potem się zobaczy . Chyba że MATS chciałby gdzieś odejść w co wątpię

0

@addept nawet hiszpańskim …. Fajna ironia

0

@Pussy Patrol i jakby troszkę tak zagramy z tym że to Garcia będzie wychodził najwyżej

0

@Murazor jak wyżej , każdy obrońca po grubym błędzie z wyłączeniem chyba Cubarsiego. Szczęsnego nie bronię bo błąd przy 3 bramkę bezdyskusyjny

0

@Bernard777 bez przesady . Gdyby Barca grała z Legią to wiadomo, że Legia by dostała od Marciniaka że 3 karne a Barca kończyła mecz w ósemkę . Ale to Inter a nie Legia

1

W zasadzie dobrze , bo jest szansa, że będzie gwizdał brutalne faule siepaczy z Interu . Pożyjemy, zobaczymy

0

@barejant podpisuję się pod całością

0

@tomd_16 Nie można . Jest opcja że nie wróci żaden

3

Widać że dobre duchy Barcy czuwają nad nami ….. jestem ciekaw jak Flick zabezpieczy bramkę przed rzutami rożnymi Interu

1

@Czarny_ck Też uważam że może być z niego dobry piłkarz . Było mi żal że dostał szansę w meczu i po chwili kontuzja . Trzymam za niego kciuki

0

@Czarny_ck A kto ma ich kryć ? Lewego brak . Mamy innych gigantów ? Chyba że zagramy Araujo- Cubarsi- Martinez-Balde i przed nimi Christensen . Wtedy mamy 4 wieże lub Garcia wtedy 4,5

0

@Midast dla Yamala za ten konkretny mecz minimum 9 . On ciągnął zespół

0

@Aumanor przecież strzelał do pustej . Może Ty oglądałeś inny mecz. Owszem poszedł za akcją , szacun za gola . Ale wszyscy się mogli przekonać ile Lewy daje we własnym polu karnym. Ferran nie daje kompletnie nic. Ten mecz pokazał jak Lewy jest ważny nawet jak nie strzela gola . Aaaaa i Ferran zmarnował 2 sytuacje .

2

Martinez , Araujo, Olmo każdy po grubym błędzie - oceny dobre. Szczęsny gruby błąd - ocena wujowa ! Nóż kurka, obrona nie może dostawać pozytywnych ocen jak weszły trzy bramki Szczęsny słabo ale cała reszta też

0

No proszę , pisząc skład na ten mecz 2 dni temu ciut żartowałem a tu wychodzi że trafiłem 10/11. Zobaczymy wieczorem

0

@Ronaldinho10theking przecież w tym artykule dokładnie opisano człowieka . Ja czytam ze zrozumieniem . Zagadka : dlaczego rapera połączyłem z Pruszkowem ….. Nie chodziło przecież o Znicz .

0

@lithotripter Dobre pytanie . Może dlatego że są ponad 40 na Topie. Może dlatego że ich koncerty wyprzedają się na całym świecie w mgnieniu oka. Alkoholik jeden - to niestety wiadomo , o ćpaniu nie słyszałem i osobiście nie widziałem . Metallica to legenda a Mr Travis nigdy się do takiej popularności nie zbliży . Pomijam fakt wydźwięku tekstów, które w Metallice są zdecydowanie wychowawcze i poznawcze a z tego co tu piszą zorientowani w temacie u Cactusa dokładnie odwrotnie

0

Nie znam , nie słucham rapu . Country też nie , bo jesienią przedstawiciel takiej muzyki może zagościć na koszulkach Barcy. Jedno się cieszą bo słuchają, może nawet kupili koszulkę dla mnie to cios w wartości klubu. Wielki klub to na koszulkach powinni być wielcy artyści. Cactus może być na Zniczu Pruszków , do Pruszkowa pasuje jak ulał

0

@lithotripter już się sprzedała . Pozdrawiam kupujących. Pod nowszym artykułem o tej koszulce jest wpis o tym jak bardzo ten artysta nie zasługuje na bycie na koszulce Barcy. I ja się pod tym podpisuję

1

@Pin0chet szacun! Podpisuje się pod tym . Niestety są ludzie , którzy za kilka groszy nawet wizerunek Putina na koszulce by zaakceptowali. Albo się ma wartości albo nie ….

1

@Pin0chet też tak uważam . Rozmienianie marki na drobne

0

Mamy tu kilka koszulek i jako człowiek zawodowo się zajmujący projektowaniem powiem tak: koszulki ze Spotify znacznie lepiej wyglądałyby bez logo Spotify tylko z samym napisem. Koszulka z Cactusem ( ta w układzie krzyż ) ma niesymetrycznie ułożone loga co tworzy optyczny bałagan . Żartobliwie można powiedzieć, że designer robi to samo co Laporta w zarządzaniu. Ale też trzeba zauważyć, że optyczne wyważenie znaków kilku sponsorów na odzieży jest cholernie trudne. Najlepiej wg mnie radzi sobie z tym Ferrari. Jeśli ktoś się przyjrzy ich odzieży w F1 - tam są mistrzowie designu.

0

@lithotripter to oczywiste , tylko kto ją podejmuje i dlaczego . Można umieścić wszystko na koszulce , nawet kaktusa tylko pytanie czy taki klub jak Barca powinien się na to zgadzać. Bo marka to rzecz święta w marketingu. Jeśli dla dodatkowych wpływów zaczyna się ja rozmieniać na drobne to znaczy że dział marketingu działa kiepsko

0

A Metallici nie mogli tam dać ??? Kilka dni temu oglądałem koszulki Barcy na lotnisku w Hiszpanii. Barca na jednym regale obok Real. Z przykrością stwierdzam że koszulki Realu znacznie lepiej zaprojektowane . Designerzy Barcy nie mają takiego polotu jak piłkarze klubu

0

@kaamil1910 dobrze , na jego zmarnowane kilka lat wpłynęły kontuzje . Choć jak pamiętam De Zerbi miał inne zdanie. Tak czy owak trzymam kciuki żeby Fati się odbudował i wrócił na wysoki poziom

3

Włączył się syndrom ojca Fatiego czyli sodową odbiła rodzinie . Oby chłopak to udźwignął

1

@BonusKiller wczoraj brakowało jego gry głową zarówno w ataku jak i przede wszystkim w obronie . W każdym meczu Lewy zbiera 1-2 górne piłki po rzutach rożnych przeciwnika . Ferran w grze głową nie istnieje. Po prostu go nie ma . I tyle . 3 ostatnie mecze , około 70 okazji w ataku łącznie a ile padło bramek ??? 7 jak dobrze liczę

2

@kaamil1910 no chyba połowa mojego wpisu jest o tym żeby chronić Yamala przed kontuzjami . Ale druga rzecz, że Fatiego zniszczyła rodzina wmawiając mu , że już jest najlepszy na świecie . On w to uwierzył . Do dziś pamiętam, jak wszedł na zmianę pod koniec meczu, stracił piłkę ale nie chciało mu się biec za zawodnikiem. Gdy był zupełnie świeży na boisku . Barca wtedy straciła bramkę

1

Jest geniuszem . Oby szedł drogą Messiego a nie Fatiego … Ma świetnego trenera, świetny klub , świetnych kumpli , od niego zależy dokąd dotrze . I bardzo proszę by go nie zajechać na śmierć . A brutalne faule na nim powinny od razu być karane czerwoną kartką ….

0

A w sobotę: Garcia , Araujo, Cridtensen Fort- Gavi, De Yong, Fermin, Torres ,Pau Victor, Fati ….. I we wtorek możliwe zwycięstwo z Interem. Czy jednak nie i w sobotę zagramy podstawowym składem ???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?