Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobre :D:D
0
Szczerze, to chciałbym mieć takiego Callejóna lub jeszcze lepiej Jese na ławce u nas w Barcelonie
1
Taaaa, według nich Neymar to najdroższy transfer w Historii i piszą że w 5 najdroższych transferach jest 3 zawodników Barcy a prawda jest taka że pierwsza trójkę zajmują Ronaldo Bale i Zidane, no teraz już Suarez za Bale'm
0
Mandzukic więcej da im niż Costa. Diego nie jest aż taki dobry jak go opisują
11
"to marzenie i ambicja mojego życia" - a moim marzeniem było zobaczyć Cię w koszulce Barcelony i niedługo to zobaczę. Witaj Geniuszu:)
21
Boże to wygląda jak jakaś dyktatura u Kim Dzong Una ;o
1
Jak przyjdzie Suarez to zawsze można cofnąć Messiego na pomoc. Ale faktycznie, słabo to wygląda...
2
A w Realu Beksa, Globus i Kuternoga
0
Przegląd sportowy to wiarygodne źródło? Bo jeśli tak to piszą tam ze transfer Suareza jest już pewny i w ciągu 24 godzin ma być oficjalka
7
Messi dawał zwycięstwo Argentynie w każdym meczu, nagle słabszy mecz z Holandią gdzie żaden napastnik nie błyszczal ani w Argentynie ani w Holandii i już Messi słaby...
0
Ale akuteczny
0
Ten vlaar też jest warty zainteresowania
2
Mascherano rewelacja !!!
1
0
aby nie Palacio
0
PIEEEEEEEEEEEKNIE!!!!
0
Argentyna miała 4 setki, Holandia jedną ale genialny Masche
0
hahahaha Laskowski
3
Nie mogę tej akcji Palacio, no aż mnie od środka bierze
0
W Fifie by wpadło bo strzał z główki
0
Pier....ny CzereśniaK!!!!!!!!
1
Aquero to jest jednak bezmózg
0
Uspokoić grę! Wytrwać do końca i dogrywka
2
Boże Masche jesteś BOSKI!
1
nie rozumiem zmiany Palacio za Enzo
0
Aquero za igłe, ale Palacio za kogo niby?
0
o Kur..!
0
Co ten Vlaar...
0
mógł lutnąć Zabaleta!
0
jasne