0

Ale ten Silva ma Wary obicią....

0

Rodriguez jest o tyle dobry że nikt się jego nie spodziewa, a na takiego Messiego czy Neymara jest tworzona specjalna taktyka i przygotowanie druzyny

0

Wieem o tym:D

0

i bardziej niepewny... Wow strzelił 5 bramek na MŚ!!!!!!!

0

Ja tam obronę Barcy widzę dobrze, jedynie brakuje zmenników... I tu zaczyna się telenowela, ponieważ Pique, Masche i Bartra to zdecydowanie za mało, brakuje typowego pewnego obrońcy obok Pique

0

Przyjdzie czas i na obrońce, jedynie można się wkurzyć, że będziemy musieli żyć ze świadomością, że Suarez zadebitutje dopiero za 4mies;/

0

w sumie jego umiejętności lewą(słabszą) nogą prowadzą do stwierdzenia, że obydwu nożny :P

12

Nie ma transferów - źle, są i to z najwyższej półki - źle...

0

Okienko dopiero się rozpoczęło... obrońca przyjdzie... Skoro dla Ciebie nasz atak był super to chyba nie oglądałeś końcówki sezonu...

3

stare info masz

6

każdy sra się tak na tego obrońce.., klub nie jest aż taki glupi, mimo że Zubi w nim jest to obrońce kupimy tak czy siak... A Suarez to dobry transfer... Takie są ceny w dzisiejszych czasach... Nareszcie nie szkoda nam kasy na Klasowych zawodników.. Lepiej kupić pewniaka niż zapłacić 40mln za zawodnika którego uznaje się za wielki talent, a tak naprawdę nie wiadomo jak się rozwinie... Bartomeu zbiera punkty przed wyborami w 2016 :D

5

Myślę że transfer wyniesie około 70mln

0

68 baniek i Alexis, to słabych mamy negocjatorow

0

Domknac ten transfer, kupić dwóch obrońców i dziękuję :)

0

Sorry casemiro, pisze na telefonie ...

0

Czeskiej wypożyczony do interu

0

Ładny pieniądz

0

A Real Kroosa za 25 baniek, to może być ich strzał w 10

0

Pisze na komie i tak mi słownik wpisał :)

0

Aquero też był chety ponoć

0

Moim zdaniem Adriano byłby równie dobrym skrzydlowym jednak już za późno na taką zmiane

0

To akurat Lucho chce go zatrzymać :)

0

4-1-2-3 BR: Ter Stegen, LO: Alba, ŚO: Pique ŚO: ? PO: Alves lub ?, DP:Busquets, ŚP: Rakitić, ŚP: Iniesta LS: Neymar N: Suarez PS: Messi

2

JEEEEEEEEEEEEEEEEST Świetna Wiadomość!!!!

0

dacie bezpośredni link?

0

gdzie to wyczytałeś?

0

Z Realem i Balem :D

1

Ale ja zazdroszczę Realowi takiego Varana

1

50 baniek i ta klauzula to mmmm:) nic tylko brać mam nadziję jednak że to tylko te 50mln, a nie plus Alexis. Atak marzeń !!!

0

nasz nowy sponsor BEKO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?