Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
SZKODA!!!!!
3
juz zgłodniał
2
Neymarowi powinni powiększyć skill główek w FIFIE (FUT)
0
10mln nie jest mało, ale patrząc na inne kluby to nic nadzwyczajnego
0
ja bym jeszcze negocjował o igłę do pompki
4
Ribery jest cienki, dla Alexisa nie byłby konkurencją
0
taki wiek jest właśnie najlepszy dla piłkarzy 25lat+
1
Moim zdaniem Suarez jest chory i trzeba to wyleczyć bo te ugryzienia są odruchowe, on w pewnym momencie przestaje na krótką chwilę się kontrolować, bo ogólnie jest dobrym i przede wszystkim wrażliwym człowiekiem a ta choroba go oczernia. Miałem kiedyś kumpla w klasie, wszystkich gryzł, nawet dyrektorkę ugryzł w łydkę :D:D Czekam na tez transfer, oby tylko włączony został w niego Pedro, a nie Alexis
0
Na oficjalnej stronie Barcelony został tylko Iniesta i Messi na zdjęciu, to chyba pokazuje, że Xaviego też nie będzie na przyszły sezon
0
był jednym z moich ulubionych piłkarzy zanim nie poszedł do Mourinho)... BYŁ!
0
MEEEEEEESSSIIIIIIIIIIIIIIII
0
Chciał wybic pilke, ten mu wbiegl w nogi i sie przewrocil...
0
Muszą próbować strzałów z dystansu bo nie ugrają nic przeciwko dziesięciu obrońcom
0
Aby padła jedna bramka, to Iran nie będzie miał czego bronić i może będzie lepsze widowisko
1
Ale byłoby pięknie, ale gdyby ten transfer nie zablokował transferów na obronę oczywiście
1
Morderczy atak Neymar, Suarez, Messi
0
Powiem wam że za każdym razem coraz gorzej... Teraz pewnie będzIemy chcieli kupić tego Rojo....
1
Przy takiej planowanej rewolucji w Barcelonie Xavi powinien zostać chociaż ten pierwszy rok, skoro nie ma Puyola i Valdesa musi zostać autorytet
0
Tylko Reus
0
nie wiem co takiego jest lepszego, ewentualnie porównywalny mecz, może nie taktycznie ale widowiskowo
0
rozumiem że te odpowiedzi miały być na komentarz wyżej
1
ja pier... i co z tych kamer jak szkoda im wprowadzić powtórki...
0
U mnie tez
5
Biedrolona. Codziennie niskie ceny! (Jak to ktoś już wcześniej wspomniał)
0
Sorki czytałem artykuł ale i pozniej komentarze i jakoś tak mi utkwilo w głowie 19 xd
0
Skoro daliśmy 19mln to sprzedamy pewnie za 7/8mln z tego dostaniemy 5 a reszta za ewentualne zmienne
0
I o niebo większe ceny :D Ale za jakość się płaci ;p
0
Lepiej było Alexa Sandro i Danilo wprowadzić :P
1
Bo Neymar to Neymar :P
0
Rakitić świetnie się ustawia i świetnie gra w obronie, Ney dobrze w ataku, Alves jak zwykle, mało w obronie a i w ataku praktycznie nic