0

Teraz tylko dwóch obrońców środkowych i prawego obrońcę, sprzedać Songa i Alvesa

0

Czyli jeśli Suarezowi zmniejsza karę do jednego miesiąca, to czy to oznacza że będzie mógł zagrać już przykładowo w sierpniu?

0

Tez mi się tak wydaje, Busi mało biega, a jak już go przejdzie ktoś to za nim nie biegnie w przeciwieństwie do walczącego masche

0

Teraz proszę w następnym okienku kiedy aktywuje się klauzula o transfer Reusa w jego miejsce...

1

Szkoda, że nie ma tutaj takiego wolnego czatu na stronce :)

0

Cod Black Ops II

5

Baardzo chciałbym aby to Brazylia zagrała w finale z Argentyną

0

uwierz, że chciałbym żebyś się nie mylił :)

2

Jese o niebo lepszy od Deulofeu, biali mają już swoją młodą gwiazdę :)

0

Dokładnie :D

0

Marquinhos 40 baniek

1

Hummels 3x lepszy, do tego 2 razy tanszy, nie wiem na co czekamy...

0

jeśli to było pytanie to współczuję :P

0

fajny jesteś :/ Serio zabawne

1

dlatego napisałem, że gdyby nie był nagle gwiazdą grałby lepiej, bo byłby mniej zauważalny

0

coś w podobie Figo (Barca-real)

1

potencjał to nie wszystko (patrz Bojan) jednak tu chodzi mi o coś innego jak potencjał

0

z chęcią kupiłbym Di Marie

2

Gdyby Rodriguez nie stał się taką nagle gwiazdą bez podstaw to błyszczałby dalej

1

Oscara nie widać, Hulk kiwa się sam ze sobą a Neymar przewraca się od większego podmuchu wiatru

0

No właśnie dlatego błagam o sprzedaż Di Marii :P bo obawiam się bardziej Argentyńczyka jak Rodrigueza.

0

epickie :D

0

A kto się Realu nie obawia? :>

0

no nie wiem, może źle zinterpretowałeś, chyba że czepiasz się trzymając za słówka

0

czego?

3

blagam niech Real sprzeda Di Marie i kupi Rodrigueza

1

Hulk sam siebie okiwał :D

1

Nie ma Alvesa = nie ma luki w obronie

1

skoro "znów", to raczej nie na farcie...

1

"Świadczom" kurwa! bo inaczej tego nie ujmę... nie wytrzymuję już z takimi ludźmi...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?