Croocers
Dołączył/a: październik 2011
9 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz tylko dwóch obrońców środkowych i prawego obrońcę, sprzedać Songa i Alvesa
0
Czyli jeśli Suarezowi zmniejsza karę do jednego miesiąca, to czy to oznacza że będzie mógł zagrać już przykładowo w sierpniu?
0
Tez mi się tak wydaje, Busi mało biega, a jak już go przejdzie ktoś to za nim nie biegnie w przeciwieństwie do walczącego masche
0
Teraz proszę w następnym okienku kiedy aktywuje się klauzula o transfer Reusa w jego miejsce...
1
Szkoda, że nie ma tutaj takiego wolnego czatu na stronce :)
0
Cod Black Ops II
5
Baardzo chciałbym aby to Brazylia zagrała w finale z Argentyną
0
uwierz, że chciałbym żebyś się nie mylił :)
2
Jese o niebo lepszy od Deulofeu, biali mają już swoją młodą gwiazdę :)
0
Dokładnie :D
0
Marquinhos 40 baniek
1
Hummels 3x lepszy, do tego 2 razy tanszy, nie wiem na co czekamy...
0
jeśli to było pytanie to współczuję :P
0
fajny jesteś :/ Serio zabawne
1
dlatego napisałem, że gdyby nie był nagle gwiazdą grałby lepiej, bo byłby mniej zauważalny
0
coś w podobie Figo (Barca-real)
1
potencjał to nie wszystko (patrz Bojan) jednak tu chodzi mi o coś innego jak potencjał
0
z chęcią kupiłbym Di Marie
2
Gdyby Rodriguez nie stał się taką nagle gwiazdą bez podstaw to błyszczałby dalej
1
Oscara nie widać, Hulk kiwa się sam ze sobą a Neymar przewraca się od większego podmuchu wiatru
0
No właśnie dlatego błagam o sprzedaż Di Marii :P bo obawiam się bardziej Argentyńczyka jak Rodrigueza.
0
epickie :D
0
A kto się Realu nie obawia? :>
0
no nie wiem, może źle zinterpretowałeś, chyba że czepiasz się trzymając za słówka
0
czego?
3
blagam niech Real sprzeda Di Marie i kupi Rodrigueza
1
Hulk sam siebie okiwał :D
1
Nie ma Alvesa = nie ma luki w obronie
1
skoro "znów", to raczej nie na farcie...
1
"Świadczom" kurwa! bo inaczej tego nie ujmę... nie wytrzymuję już z takimi ludźmi...