Cule1797
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@faded i marketing, obecnie jest chyba najpopularniejszym piłkarzem na świecie i wszystkie dzieciaki chcą koszulkę z jego nazwiskiem
0
@Soetie ale naprawdę uważasz że to jest najlepsza możliwa opcja? Przekonują Cię te transfery i pomysły Deco? Czy taki Lookman na przykład nie byłby lepszy?
0
@Wiktor91 nie śledziłem AV :) widziałem może 2 mecze w LM i wyglądał poprostu solidnie, czysto statystycznie też bez szału, moim zdaniem za mało żeby płacić 40 mln i w dodatku lubi imprezować więc nie wiadomo kiedy by mu się znowu znudziło granie w piłkę
0
@Matt_i1992 no Sancho też zagrał dobrą rundę w BVB a teraz wraca z wypożyczenia z Chelsea bo nie przekonał
0
@Wiktor91 oczywiście, to że Flick odbudował i rozwinął zawodników których miał w klubie jest świetne, ale jak już mają kogoś kupić to nie lepiej zawodnika który teraz sobie dobrze radzi a nie który kiedys był dobry?
2
Oby nie, Barcelona nie powinna być klubem do odbudowywania wypalonych gwiazd
0
@Deathwing112 dla niego spoko osiągnięcie ale dla klubu raczej nie
17
Ale ich coś piecze że przyszedł Mbappe i mieli pozamiatać a zostali z niczym i Barca gra najlepszą piłkę w Europie
0
Przecież on ma 23 lata a nie 18, taki z niego młody talent jak z Pawła Brozka
5
To jest bardzo dobry kierunek, liga w której gra się ofensywnie i klub który też lubi prowadzić grę, żeby tylko kontuzje znowu nie przeszkadzały
2
@Rupert_Haubica reprezentacja Polski faktycznie gra tak piękną piłkę i ma tyle talentu że jest w czym wybierać, jeszcze Zielińskiego do środka pola niech sprowadza to może mu wreszcie przeskoczy
0
Czy odważy się na takie ryzyko? Ryzyko jest żadne w razie porażki a fajne zakończenie sezonu i zrobienie czegoś czego nie może zrobić żaden inny klub na świecie na takim poziomie
0
@Soetie może masz rację, a może nie, my tego nie wiemy tylko możemy się domyślać, może Fort nie dostawał minut bo Kounde jest maszyną i mógł grać wszystko a Balde potrzebuje więcej odpoczynku
0
@PietrasCoelho tak, bo dostawał minuty i się ogrywał
0
@bartoszek Ericowi wypożyczenie wyszło na dobre, nabrał dużo pewności siebie. Kounde będzie podstawowym PO a jego zmiennikiem Eric, gdzie tu miejsce dla Forta?
1
@Iniesta444 Martin też w wielu meczach wygladal tragicznie a mimo to grał w przeciwieństwie do Forta
0
Dziwne, lepiej byłoby go wypożyczyć do zespołu pokroju Betisu żeby łapał minuty, gdyby nie kontuzja Kounde to i w końcówce sezonu nie pograł by nic
0
Nie jest za darmo więc raczej go Real nie ściągnie, oni nie płacą tyle za zawodników blisko 30 letnich
0
Poszedł przelewki z Madrytu chyba, żeby dalej próbowali xD
0
@MirusAmisz Lewy lepszy już nie będzie, jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem, to prawda że zastąpił by go gorszej jakości napastnik prawdopodobnie, ale taki David ma inne zalety, jest bardziej mobilny, statystyki też robi dobre i to w taki klubie jak Lille, jest w dobrym wieku i mógłby się jeszcze rozwinąć, do tego dochodzi to że jest do wyciągnięcia za darmo.
0
@MirusAmisz a patrząc na Twoje komentarze to Ty nie jesteś kibicem Barcy tylko Lewego, ostatnie mecze pokazały że bez niego drużyna radzi sobie równie dobrze albo i lepiej w ofensywie tylko defensywa traci za dużo bramek
0
@Gall to już jest czepianie się szczegółów, ale niech Ci będzie.
0
@Gall patrząc na transfermakt dołączył do Barcy w 2012 roku, 13 lat temu, czyli miał wtedy 9 lat…
1
@addept bo Fati jest wychowankiem który przeszedł przez wszystkie kategorie młodzieżowe i powinien dostać szansę na pożegnanie się z kibicami, a Victor po dobrym sezonie w Barcy Atletic został jako tani rezerwowy ale jego poziom to jest 2 liga. Zobacz jak kibice reagowali na Fatiego a jak na Victora
3
6. Bardzo słabe zachowanie w stosunku do Fatiego, rozumiem że nie mieści się w planach i powinien odejść, ale widać było że nadal był bardzo dobrze przyjmowany przez fanów jak tylko wchodził, powinien dostać kilka minut w ostatnim domowym meczu, moim zdaniem bardzo chamskie wypychanie z klubu chłopaka któremu ktoś dał 10 i wysoki kontakt, a on poprostu tego nie dźwignął
1
Mecz beznadziejny do oglądania, zamiast dać rezerwowym powalczyć to wychodzimy 1 składem który ma jakość, ale przegrywa bo graja bez zaangażowania
5
@Cataloniec94 Bilbao będzie za tydzień, teraz grali mecz w czwartek to bardziej przydał by się odpoczynek dzisiaj, szkoda że Ci którzy praktycznie nie grali dalej nie dostają minut
0
@Greenalley zgadzam się, Celta mogła by być świetnym wyborem, trafił im się dobry trener który rozwija zawodników, wystarczy spojrzeć na Mingueza i ilu zawodników ze szkółki wypromował tam i stworzył ekipę która wie jak chce grać w piłkę
0
@Rupert_Haubica przez 2 sezony był zawodnikiem Barcy B, widocznie wystarczyło
1
@Rupert_Haubica ale widziałem grafiki na których był oznaczony jako „made in la masia”