0

Czyli pewnie przedłuża tak jeszcze o jeden rok

3

@Adran360 Szkoda, że w Barcelonie takich opraw nie ma

1

@blaugrana16 Ta, alvarez w takiej sytuacji finansowej

3

dawać tego Yamala teraz

1

niech dobiją do tych 150 milionów

0

Teraz Golce wbiły na streamie
Będzie ich golenie?

4

Za tydzień możemy już mieć mistrza
Wystarczy, że Real straci punkty z Espanyolem (remis, porażka) a Blaugrana wygra z Osasuna na El Sadar

3

@domin1515 Poczekajcie trochę z tym Virgilim, niech się jeszcze porozwija.
Też nie wiadomo czy jego sufitem jest klub pokroju Mallorci

2

Ale dziś będą męczarnie, jeszcze pewnie z Orłowskim na mikrofonie

2

Obrona tytułu ligi coraz bliżej
Bellerin GOAT

0

Betis strzelcie im gola

0

Typowy gol dla Realu, czyli albo po błędzie lub rykoszecie

36

A Rudiger za gest do kibiców materaców był zawieszony?

0

Nie źle się bawią w tym Madrycie

1

Na klasyk czy tam inne getafe będzie Soto Grado lub powrót króla Gil Manzano

0

Pewnie będzie 4 stopień

0

dureń yebany z tym spalonym

8

To jest kurfa kpina, że w takich momentach czas gry nie jest zatrzymywany

0

Perez już zaczyna kontrolować naszych piłkarzy

1

Dla realu już byłby to karny

12

Klasyczyny gol realu, po rykoszecie. Jeszcze ten komentantor ja pjerdole

59

Po chvj tego debila tu wstawiacie?

4

Uważam, że z Lewym nie powinniśmy przedłużyć kontraktu, gdyż ma już swoje lata.
Podziękować bardzo mu za wkład w trofea i gole, których załadował mnóstwo
Życze mu sukcesów w nowym klubie.
Najgorsze jest w tym, że bałwany z zarządu, go pewnie przedłuża, bo Grubas będzie mieć tam dobre relacje z Zahavim czy innym Mendesem.
I tak pewnie będą transfery wyglądać - nie dla Flicka, tylko po to by potrzymać relację
A potem trener winny bo musi grać piłkarzami z odzysku czy tam dzieciakami z La Masii, który tak będzie pewnie będzie robił wyniki w Hiszpanii, ale nie w LM bo tam będzie przegrywał z ekipami, które mają duży budżet na transfery.
Dla szwagrów własny interes jest ważniejszy
Dopóki nie będzie konkretnych wzmocnień to zapomnijcie o jakich kolwiek sukcesach w Europie.
A co do okienka transferowego, to pewnie będzie wyglądać tak samo
Od wielkich nazwisk (które i tak kończą się fiaskiem, bo brak pieniędzy) do paniki czy zarejestruję się takiego Rashforda przed 1 września

0

Bayern coraz bliżej mistrza

0

Szkoda defektu Blödorna, tak blisko było 5-1

10

A orły z zarządu dały mu taką pensję i kontrakt do 2028, że pozbycie się go nawet za darmo to będzie wielki sukces

1

Nieprawdobome jak z takimi dziadami mogliśmy odpaść w CdR jak i w LM

5


Perez lubi takich betonów

0

@Arekvip Diomande to obecnie za duże pieniądze, po za tym trzeba było go brać z Leganes i wypożyczyć go gdzie mógł by sie rozwijać

0

Ziobro zaskoczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?